Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem


Ron2k7

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega błądzi ale kiedyś raczej zmądrzeje. Mi na początku też podobały się sonary po poprzednim właścicielu :facepalm:

Więc tak, mamy już w planach:

-chromy, wszędzie chromy

-lexusy tył

-sonary przód

-uber pro gryl

-spoiler

-licznik super sportowy

-srebrny kokpit

Także podejrzewam że kolega wielu smaczków jeszcze nie zna, czekamy na:

-zderzaki i progi ori laminat RS4

-brewki

-wielkie logo i napis audi z boku

-projektory audi (albo i nie bo to duzo roboty)

-lusterka M3

-jak fundusze pozwolą to lambo doorsy

-ledy w zderzak

-dywaniki "alu"

-nakładki alu na pedały

-łokieć z tesco

-gałka z tesco

-kostki albo wunderbaum na lusterko

-pokrowce na fotele sport, tuning albo speed

-znaczki sline wszędzie gdzie się da

i na koniec:

-znaczek S4 na klapę i grill!


Zdecydowałem je sprzedać takie jak jest i kupić coś sprowadzonego z niemiec :) To co w niego włoże wole dołożyć do auta normalnego :P

PS

Więc nadal będzie ten egzemplarz w Polsce.

Kto wie, może kogoś sąsiad z klubu A4 zakupi to auto :P

To w jaką cenę celujesz? Może być Ci trochę ciężko sprzedać, no ale cóż, może ktoś się trafi. Możesz zainwestować w polakierowanie machy, będzie wyglądać trochę normalniej. I kup za 20zł kierownicę oryginalną, chociażby przedlift. I ogarnij kokpit do porządku.

To jaki tam masz ten silnik w końcu? 1.8T czy 1.9TDI?

Podaj dokładne oznaczenie.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robisz sprzedaj to.. :wink:

Edytowane przez PABLO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze robisz sprzedaj to.. :wink:

nie sprzedawaj, rezaj dalej! :grin:

dobra baza do modow :D

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany k**wa boskie :facepalm:

Jeszcze "tym czymś" się chwalić :facepalm:

Jedynym możliwym komentarzem tego auta - jest brak komentarza :facepalm:

ABG

Ps: pisze to z czystej zazdrości bo zawsze chciałem mieć takie auto :polew:

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są różni. Znajomy ma podobną kalibre. Wygląda prawie jak ta a4 tylko ma spoiler z ławki parkowej. Taśma 3M na metry, neony pod autem ledy itp. Nigdy go nie rozumiałem. Tak samo on nie rozumie mnie, czemu nie założę sobie przednich lamp lexus ring, tylko trzymam w oryginale i robie pod cult style auto juz 19 letnie. Ja bym nie pojechał tym po ziemniaki do szwagra. Inni będą się zachwycać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 T APU w LPG, maske może pomaluje to dobry pomysł, kierownice lift widziałem na złomie więc zależy ile za nią będą chcieli.

Ten koleś co mi sprzedawał to audi miał też Opla Calibre czerwoną z czarnym dachem i maską :decayed:

Edytowane przez Ron2k7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gust jak uj kazdy ma swoj :-P ogolnie nie przemawia do mnie w najmniejszyn stopniu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten koleś co mi sprzedawał to audi miał też Opla Calibre czerwoną z czarnym dachem i maską

No to jest prawdziwym modowym guru nr.1 na wsi :grin:
Możliwe że dużo grał w NFS w dzieciństwie i przeniósł mody w rzeczywistość :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdo.. za takie rzeczy powinni na forum dożywotnio blokować użytkowników :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu...

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego.... ile Ty masz lat?

posluchaj to ze masz audi napisane w dow. rejestracyjnym to nie wszystko. auto albo to cos co kupiles w niczym nie przypomina najlepszej marki na swiecie i to okaleczanie tych ślicznych samochodów.

pokazujesz takue dodatki np licznik ze opel calibra to powinien byc szczyt Twoich marzen komunikacyjnych.

nie gniewaj sie ale do czterech kółek na grilu trzeba dojrzeć.

sprzedaj to coś i kup serie wtedy zaczynaj modzic, albo.... sam nie wiem.... powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wy wszyscy się pocicie przy pisaniu dobrych rad i naprowadzaniem go na system modzenia, który panije na forum, skoro po zdjęciach, opisie i przede wszystkim po decyzji kupna czegoś takiego widać, że właśnie w tą drogę auto nadal będzie rzeźbione? Typ, który to sprzedawał, podejrzewam, że jeszcze przy kupującym odpalił szampana z radości, że to coś mu znika z oczu. Chociaż trochę też podejrzewam, że ten temat to jakaś prowokacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8 T APU w LPG, maske może pomaluje to dobry pomysł, kierownice lift widziałem na złomie więc zależy ile za nią będą chcieli.

Ten koleś co mi sprzedawał to audi miał też Opla Calibre czerwoną z czarnym dachem i maską :decayed:

Zwykła czteroramienna kiera z lifta to koszt ok. 50zł, ale żeby ją założyć potrzebujesz jeszcze redukcję, obudowę i taśmę.

To wyjdzie łącznie ok. 100zł.

http://allegro.pl/poduszka-kierowcy-gratis-kierownica-a4-b5-lift-i4910192778.html

Możesz też kupić przedliftową S4, wtedy nic nie musisz przerabiać, tylko kiera trochę droższa.

Ogarnij wnętrze, maskę, jeszcze tylną klapę by się przydało i próbuj go sprzedać.

Ale i tak zostaje jeszcze wydech, grill możesz założyć liftowy, drogi nie jest. Lusterka na oryginał.

To ile będziesz chciał za niego dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...