Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wpadły cztery nowe amortyzatory do obniżonego zawieszenia + używane sprężyny firmy weitec -40 :)

4947f4e6afb8cb93gen.jpg33d6d45ed660e0f3gen.jpg


49b669259d1a8001gen.jpg

Myślałem że lepiej siądzie :facepalm:


Odświeżona osłona silnika :D

3e5f8406b2139836gen.jpg

Opublikowano

Powinny się jeszcze ułożyć trochę jak pojeździsz. Niezła furka. :)

Opublikowano

Po załozeniu springów daje Ci miesiąc czasu jak napiszesz "kupie gwint"

Podtrzymuje swoje zdanie :grin: :grin:

Opublikowano

Gwint to kwestia czasu :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dlatego gdzie nie zobaczę, że ktoś jest chętny na springi od razu próbuje wybijać ten pomysł z głowy i pakować od razu gwint, chociażby używany w dobrym stanie :) Ułożyć to się może, ale nie ma co oczekiwać wielkiej różnicy, nie oszukujmy się, to nie guma :decayed:

Opublikowano

A ja polecam przejechać sie na podniesionym gwincie, jest o wiele lepiej niz na 1BA czy 1BE, gwint skręcony na 65cm daje rade podczas jazdy, auto jest mocno stabilne :banan:

Opublikowano

A ja polecam przejechać sie na podniesionym gwincie, jest o wiele lepiej niz na 1BA czy 1BE, gwint skręcony na 65cm daje rade podczas jazdy, auto jest mocno stabilne :banan:

jeździłem :banan::grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Osłona pod silnikiem urwana to oznacza że sprężyny się ułożyły :grin:

Mała aktualizacja :)

Tarcze 312mm od Audi A6 c5 2.5 TDI 180km

f70ae26ca27da3cbgen.jpg

Opublikowano

Ile dawałeś za jarzma? :) Tarcze z a6 c5 mają tą samą grubość co 288 z a4?

Opublikowano
  • Autor

Za jarzma dałem 50zł Grubość tarczy jest taka sama

Pozdrawiam :)

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

50zł komplet ? :) Gdzie kupowałeś? Widzę, że jesteś z okolic więc może się i coś dla mnie w tej cenie by znalazlo ;)

Pozdrawiam i ja

Edytowane przez SwogONE

Opublikowano
  • Autor

Jarzma kupiłem na szrocie w Żabiance (był jeszcze jeden komplet z audi TT) 50zł za 2 sztuki :)

Opublikowano

A dawno dorwałeś? :P Bo bylem ostatnio i chcial 90zl za 2 szt od a6tki ;) od TT pasują P&P? Z tego co wiem to musi byc od wersji z żeliwną zwrotnicą a tam jak jest ?

Opublikowano
  • Autor

Jarzma kupiłem w Poniedziałek (10.10.2016)
Jarzma muszą mieć oznaczenie 451 i wtedy są pod żeliwną zwrotnice. W TT było żeliwo ale do sprzedania tylko w komplecie (zacisk + jarzmo)

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Widze w koncu zjechales w dol, graty :hi: Ja zrobilem to samo bo byla koza :facepalm:

Teraz bez problemu wyhamujesz przed wszystkim. Dobry wybor firmy Textar :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany :

  •  Navi z a6 c5 z ramka od a4 b5 (polski język )
  • PDC
  • Rozpórka górna Audi a6 c5 Dolna ori od B5
  • Listwy Black Piano 
  • Usa oprawki VW new Belt na przycisku od ASR z Napisem USA 
  • Prawe lusterko od Angola 
  • Lusterka chromowane natryskowo
  • Osłon passat VR5 pomalowane w kolor nadwozia 
  • Lampy Bi Xenon soczewka a6 c6  lampy od użytkownika Kowi87 :)
  • Ori grill s4 b5 

 

fbb7b9567b00777dgen.jpgd1cd8f8bdf868d6agen.jpg

b66608d2efd29a57gen.jpg

7864ffdc53da57cegen.jpg

19f2e4dcc244c699mc.jpg?t=1498988057c6d76d35104be1a4mc.jpg?t=1498988057

fb1e648c465fdbdcgen.jpg

 

 

 

Opublikowano

Zmiany zdecydowanie na plus :naughty: Też niedawno wrzuciłem oprawki z Beetle'a i nadziwić się nie mogę, jak mogłem tyle przejeździć na lutowanych żarówkach... :facepalm: Ile wyszło w sumie za navi? Czujesz różnicę po założeniu rozpórek? 

Opublikowano
  • Autor

Navi kosztowało 300zł 

Po zamontowaniu rozpórek jest różnica na duży plus  :)

Jak coś to mam jeszcze jedną dolną na sprzedaż :D

Edytowane przez BARTEKAUDI

Opublikowano

Co dają oprawki z beetlea?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie trzeba lutowac żarówki w stylu USA (dwa włókna)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.