Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 AVB] B6 Horneth ... małymi krokami do przodu...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Ucho ale sprzedany...

Dziś przywiozłem do domu MK z końcówką BD


W piątek tydzień temu dostałem odpowiedź iż reklamacja dumasy została uznana więc w pokoju czeka już nowy zestaw :banan:

Opublikowano

:good: Kasa zaoszczędzona.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

siemka ladna b6 jakie plany na mody

Opublikowano

Piekna sztuka!! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak już ktoś odkopał temat to napisze co zostało zrobione :
-lakierowanie drzwi LP po włamaniu , błotniki przód maska i klapa tył.
-położona wiązka do elektryki foteli + podgrzewanie
-dołożenie ori wzmacniacza
-zamontowanie lampek podświetlenia podłoża po otwarciu drzwi oraz podświetlenie przestrzeni nóg + instalacja jak ori z modułu komfortu.
-zamontowanie radia BNS 5.0 razem z linią Can do zegarów i diagnozą
-lusterko fotochrom wewnętrzne
-pranie dywanu
-montaż roletek tył w boczkach drzwi
-zmiana żarówek podświetlenia wnętrza na led od Tomnika + podświetlenie tablicy rej.
-Bixenon na nowych żarnikach soczewce z B8 i adapterami... trzeba było popracować nad nimi a kupione z forum jako niby igły...
-zderzak przód pod spryski z nowymi ori zaślepkami.
-układ spryskiwacza lamp
-ręczny w skórze
-gałka zmiany biegów sline
-naprawa klapy schowka

-wymian tunelu środkowego na 2din z B7

-wymiana tarcz i klocków ham przód - ponownie ATE

-wymiana klocków ham tył ATE

-wymiana filtrów Knecht i oleju Motul
-kolejna wymiana rozrządu na ori ( pierwsze moje auto w którym dwa razy robiłem rozrząd hahaha )
-wymiana zaworu EGR z czyszczeniem układu dolotowego
- czyszczenie zmiennej geo w turbo
-regulacja szczelin przez blacharza ASO z pracy
Auto stało od maja do lipca ale jak już rozbierać to robić od A do Z.
Plan na przyszły sezon to koła Sline 18"
Zdjęcia wrzuce jak dostanę od kumpla.

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

:thumbup1: :thumbup1: No Panie na bogato :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Czekam ciągle na zdjęcia. Jak tylko je dostane to wrzucę

Obiecane zdjęcia

k64a7hx3.jpg

po5ldv3f.jpg

2h4uc4ew.jpg

xjgcrwyl.jpg

nyfnjfr7.jpg

rtjd2q55.jpg

sr55eajq.jpg

w77zpkpp.jpg

cx4sbkst.jpg

a97anq7r.jpg

dnuqyl6e.jpg

3vv79lmc.jpg

k6963gqu.jpg

bb59c6om.jpg

y5jqbcwz.jpg

w8oe4r8e.jpg

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

:jerk::wink:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Super furka! Dużo modów widać że nie pierdzielisz się w tańcu haha :D

P.s.

Masz może płytkę navi do BNS 5.0 ? Szukam kogoś kto pożyczy do zmiany języka bo mam DE jest BEEEE

Opublikowano

Murzyńskie te Twoje auto :kox:

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie mam płytki.

Wandej nie widzą mi się chromy i szczotkowane alu w środku. Dzięki za komentarze i opinie

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Siema wiem gdzie robiłeś zdjęcia bo też tam czasem robię. Kiedyś Cie widziałem na mieście jak miałeś zw3 na srebrny trysniety. Jeśli chcesz zostawić koło to większe ranty i konkret gleba inaczej to dobrze wyglądać nie będzie. Miałem kiedyś takie koła na golfie 4 tylko szerokie 9,5 i 10j. Mody idą w dobra stronę tak trzymaj. Fotele bym podmienil do swojej bo akurat się rozglądam za czymś.

Opublikowano
  • Autor

Felgi chce sprzedać i wsadzić ori sline 18"

Z aktualności to ostatnio zregenerowałem sobie rozrusznik wsadziłem nowy akumulator postjówki led od Tomnika i nowe ori spryskiwacze mgiełkowe.

Opublikowano

Jakie parametry felg?

Opublikowano
  • Autor

17" 8" szerokie et jutro na warsztacie sprawdze.

Opublikowano

Fotele lux. :) grzane? Jakies takie male, zabawkowe wygladaja te kolka. ;) jakis program/zmiane turbo planujesz?

Opublikowano
  • Autor

Fotele nie są póki co grzane ale mam kupione gąbki z matami tylko nie mam kiedy foteli rozebrać ...

Turbo nie zmieniam co do chipa to nie wiem bo nosze sie z zamiarem może zmiany auta...

Opublikowano

Aaa no to chyba, że tak. ;) Ale środeczek bardzo przyjemnie wygląda. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

RH ZW3 dziś pojechały w świat a ja teraz mam dylemat co wsadzić na lato ? Nie wiem co wybrać ori Sline 18" czy RS4 18"

Podpowiedzcie które felgi wsadzić ?

http://www.audizine.com/gallery/data/500/OEMaudi18rs4WEB.jpg

czy

http://spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/fa/e2/62/audi-a4-b6-19-tdi-2004r-sline-plus-mega-stan-reflektory-ksenonowe-swidnica-94925432.jpg

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

Albo RS4 albo RS6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.