Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki samochód polecacie na autostrady ?


ChilliPalmer

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety również E60 odpada - mam kilkoro znajomych którzy nieźle przejechali się na tych samochodach i zwyczajnie je odradzaja

Zaufaj w takim samym stopniu jesteś w stanie sie przejechać na e60 jak i na a6 czy innym autem z dużym silnikiem ...a na trasę wlasnie one sa idealne ... Inna kwestia ze jak cos jest zajechane to zawsze wygeneruje koszty ...

....troche masz dziwne wymagania - duży silnik na trasę i tani w utrzymaniu - niestety to dwie wykluczające sie sprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, po jakiego ciula auto z wielkim silnikiem, skoro za 20km/h+ na A4 widzisz już migające, błękitne światła w lusterku. Chcesz oszczędnie, to kup 2.0tdi, zrób soft i objedziesz i tak połowę samochodów na autostradzie. To już nie te czasy, że ludzie po 250km/h zasuwają, błyskają "maruderom" jadącym 10 mniej i w tym czasie gadają przez komórkę :D

Pamiętam swoje e91 - 184KM, we 2 z Niemczech 140-160 km/h non-stop i 5,2 l/100km na dystrybutorze max - na autostradzie się co chwila nie rozpędzasz i nie hamujesz, tylko raczej zasuwasz jednostajną prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety również E60 odpada - mam kilkoro znajomych którzy nieźle przejechali się na tych samochodach i zwyczajnie je odradzaja

Zaufaj w takim samym stopniu jesteś w stanie sie przejechać na e60 jak i na a6 czy innym autem z dużym silnikiem ...a na trasę wlasnie one sa idealne ... Inna kwestia ze jak cos jest zajechane to zawsze wygeneruje koszty ...

....troche masz dziwne wymagania - duży silnik na trasę i tani w utrzymaniu - niestety to dwie wykluczające sie sprawy :)

Bartek ma racje w kwesti ewentualnych kosztów,

rozmawiamy o luksusowych autach za 30 tys.

nie ma reguły czy to BMW 5 -7 czy Audi A6-A8 lub Vw ponton

te auta mogą służyć latami i koszty beda znikome lub jak trafisz na słaby egzemplarz wydasz majatek

inne koszta beda jak kupisz passka czy suberba

jak naprawy za free to szukaj pontona W12...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego pałowania po autostradach 250km/h + ...

oczywiście te czasy już za nami i z drugiej strony bardzo dobrze, natomiast z uwagi na charakter mojej pracy bardzo często będę gościł w Niemczech, co najmniej kilka razy na kwartał więc będzie możliwość wykorzystania w pełni potencjału tego samochodu. :-)

Ze swojej strony podjąłem już decyzję - stawiam na A6 C5 4.2 z końca produkcji czyli roczniki od 2002 do 2003.

Mam już nawet jedną ładną sztukę upatrzoną, za tydzień jadę ją oglądać. :-)

Z ciekawości zapytam, jakie są realne koszty założenia LPGa w tym silniku ? Według moich wyliczeń potrzebne będą 2 reduktory, czy się mylę?

Edytowane przez ChilliPalmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka, dzięki ! :) Ale jednak do 50+ trochę mi brakuje ;-)

A może Wy macie jakieś A6/S6 C5 4.2 godne polecenia ?

Co do LPG-a - przygotowuję ew. budżet 5000zł na instalację z prawdziwego zdarzenia. Jaka największa butla wejdzie mi we wnękę koła zapasowego (sedan) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo S80 T6 :hi:
2.9 272KM
Wbija w fotel.
Bardzo wygodny


Ewentualnie to -> http://allegro.pl/citroen-c6-zadbany-i5032002209.html :decayed:

Edytowane przez Skyliner89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...