Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki samochód polecacie na autostrady ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety również E60 odpada - mam kilkoro znajomych którzy nieźle przejechali się na tych samochodach i zwyczajnie je odradzaja

Zaufaj w takim samym stopniu jesteś w stanie sie przejechać na e60 jak i na a6 czy innym autem z dużym silnikiem ...a na trasę wlasnie one sa idealne ... Inna kwestia ze jak cos jest zajechane to zawsze wygeneruje koszty ...

....troche masz dziwne wymagania - duży silnik na trasę i tani w utrzymaniu - niestety to dwie wykluczające sie sprawy :)

Opublikowano

Z drugiej strony, po jakiego ciula auto z wielkim silnikiem, skoro za 20km/h+ na A4 widzisz już migające, błękitne światła w lusterku. Chcesz oszczędnie, to kup 2.0tdi, zrób soft i objedziesz i tak połowę samochodów na autostradzie. To już nie te czasy, że ludzie po 250km/h zasuwają, błyskają "maruderom" jadącym 10 mniej i w tym czasie gadają przez komórkę :D

Pamiętam swoje e91 - 184KM, we 2 z Niemczech 140-160 km/h non-stop i 5,2 l/100km na dystrybutorze max - na autostradzie się co chwila nie rozpędzasz i nie hamujesz, tylko raczej zasuwasz jednostajną prędkością.

Opublikowano

Niestety również E60 odpada - mam kilkoro znajomych którzy nieźle przejechali się na tych samochodach i zwyczajnie je odradzaja

Zaufaj w takim samym stopniu jesteś w stanie sie przejechać na e60 jak i na a6 czy innym autem z dużym silnikiem ...a na trasę wlasnie one sa idealne ... Inna kwestia ze jak cos jest zajechane to zawsze wygeneruje koszty ...

....troche masz dziwne wymagania - duży silnik na trasę i tani w utrzymaniu - niestety to dwie wykluczające sie sprawy :)

Bartek ma racje w kwesti ewentualnych kosztów,

rozmawiamy o luksusowych autach za 30 tys.

nie ma reguły czy to BMW 5 -7 czy Audi A6-A8 lub Vw ponton

te auta mogą służyć latami i koszty beda znikome lub jak trafisz na słaby egzemplarz wydasz majatek

inne koszta beda jak kupisz passka czy suberba

jak naprawy za free to szukaj pontona W12...

Opublikowano
  • Autor

Co do tego pałowania po autostradach 250km/h + ...

oczywiście te czasy już za nami i z drugiej strony bardzo dobrze, natomiast z uwagi na charakter mojej pracy bardzo często będę gościł w Niemczech, co najmniej kilka razy na kwartał więc będzie możliwość wykorzystania w pełni potencjału tego samochodu. :-)

Ze swojej strony podjąłem już decyzję - stawiam na A6 C5 4.2 z końca produkcji czyli roczniki od 2002 do 2003.

Mam już nawet jedną ładną sztukę upatrzoną, za tydzień jadę ją oglądać. :-)

Z ciekawości zapytam, jakie są realne koszty założenia LPGa w tym silniku ? Według moich wyliczeń potrzebne będą 2 reduktory, czy się mylę?

Edytowane przez ChilliPalmer

Opublikowano

Realny ? Ok 3200 a 3600zl sam reduktor to koszt ok 350zl tylko.

Opublikowano

3200-3600 to do V6.A kolega bierze V8.Czyli ok.1000 więcej jeszcze.

Opublikowano
  • Autor

Fajna sztuka, dzięki ! :) Ale jednak do 50+ trochę mi brakuje ;-)

A może Wy macie jakieś A6/S6 C5 4.2 godne polecenia ?

Co do LPG-a - przygotowuję ew. budżet 5000zł na instalację z prawdziwego zdarzenia. Jaka największa butla wejdzie mi we wnękę koła zapasowego (sedan) ?

Opublikowano

Bodajże 67 litrów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.