Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zapraszam na strzalika 24.01.2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako, że wielu z Was już o to pytało, proponuję małe, coroczne spotkanie w sobotę 24.01.2015.

Miejsce - KATO, wstępnie City Rock, ale mam jeszcze pomysły na dwa inne miejsca,więc poinformuję o tym na dniach.

Godzina: 18:00

Faceci strój dowolny, Kobiety - krótkie info dostaniecie ode mnie smsem :wink:

PS, Miron,w tym roku nie zabieraj już żadnych dokumentów bankowych - już każdy zarobas wziął u Ciebie kredyt :decayed:

Miszka - w tym roku również nie wynosimy sztućców :decayed:

Kędzior - tym razem masz być w polówce lub T-shirt, rozpinana koszula nie wchodzi w grę - kelnerki na twoją gołą klatę nie polecą czwarty raz z rzędu :decayed:

Lista:

1. Miszka - nie pije

2,3 Dorota + Pajda

4,5 Ania + Pucek

6,7 Kasia + Diman

8,9 Sylwia + Ucho

10,11 Basia + Stanley

12,13 Żaneta + Majkel

14. Bulczas

15,16 Ewelina + Kędzior

1jpg_wreprew.jpg

2jpg_wreprwh.jpg

3jpg_wreprwx.jpg

shotyjpg_wreprep.jpg

Edytowane przez stanley

Opublikowano

będę

Opublikowano

jak co roku , OBECNY :wink:

Opublikowano

Jak nic się nie zmieni to będziemy...

Opublikowano

Jak będę na miejscu to będę :D

Opublikowano

Jak będę na miejscu to będę :D

musisz być bo nie będę miał transportu nazot

ps w tym roku nie planuję K.O :grin:

Opublikowano

ps w tym roku nie planuję K.O
dowcip roku :buahaha: :buahaha: :buahaha:

To już trzeci rok obiecujesz :polew:

Opublikowano

W tym roku pije więc będziemy :-P

Opublikowano

Nimiec też się zamelduje :wink:

Opublikowano

co dobrego dają do żarcie w tym lokalu ?

Opublikowano

Tu właśnie jest problem bo żarcie się zebało :facepalm:

Opublikowano

co dobrego dają do żarcie w tym lokalu ?

głównie wódkę

Opublikowano

Głodnemu to tylko wóda na myśli :grin:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

no tak przecież spotykamy się tam po to żeby dobrze zjeść :grin:

Opublikowano

I wszyscy nażarci wracają :grin:

Opublikowano

raczej łożarci :decayed:

Opublikowano

łopici

Opublikowano
  • Autor

co dobrego dają do żarcie w tym lokalu ?

kiedyś było pyszne żarcie,podobno ostatnio z tym ciut gorzej

M.in mieli bdb pizze, zapiekane makarony i dobre, różnego rodzaju naleśniki :wink:

no tak przecież spotykamy się tam po to żeby dobrze zjeść :grin:

:decayed:

Opublikowano

od wielu dni chodzi za mną duży soczysty stek wołowy :facepalm:

najblizej mam w Gdyni albo w Gdansku ale nie chce mi sie dymac tyle km

Opublikowano
  • Autor

od wielu dni chodzi za mną duży soczysty stek wołowy :facepalm:

najblizej mam w Gdyni albo w Gdansku ale nie chce mi sie dymac tyle km

najlepszy w życiu jadłem w Chorwacji :decayed: (jak będziesz tam się wybierał -daj znać)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.