Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki olej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do silnika był lany castrol magnatec 10w40,teraz chciałem zmienić na mobil2000x1 10w40,co o tym sądzicie

Opublikowano

ja poleca liqui moly 10w40 mam zalany w moim 1.8T quattro i w zwykłym 1.8

Opublikowano

wiesz co to są już chyba żarty, a dlaczego nie zapytasz np jaką wodę pijemy? człowieku tematów z olejem jest od groma i forum nie jest po to żeby zadawać pytania na które było mnóstwo odpowiedzi.. zrób płukankę i wlej 5w40 albo 10w40 najlepiej LM, valvoline, motul. przeczytaj też cały obszerny temat o doborze oleju.

Opublikowano

wiesz co to są już chyba żarty, a dlaczego nie zapytasz np jaką wodę pijemy? człowieku tematów z olejem jest od groma i forum nie jest po to żeby zadawać pytania na które było mnóstwo odpowiedzi.. zrób płukankę i wlej 5w40 albo 10w40 najlepiej LM, valvoline, motul. przeczytaj też cały obszerny temat o doborze oleju.

podepne sie ze swoim pytaniem, jako ze mam silnik 2.0 ALT wiec nic dziwnego w tym ze dolewam oleju co troche. dziś dolałem olej LM

http://media.autoworld24.de/images/800px/LM1091.jpg

i silnik wydaje mi sie ze sporo bardziej zaczął klekotać

co powiecie o tym oleju? wczesniej klalem LM niebieski tez 10W40 i było znacznie ciszej :kwasny:

Opublikowano

bo to nie jest olej do tego silnika :facepalm:

Opublikowano

bo to nie jest olej do tego silnika :facepalm:

tzn? w sklepie sie pytałem i ten mi polecił. i co z ty fantem zrobić? wyskoczyło mi minimum i dolełem jakieś 400ml :wallbash:

Opublikowano

nie pytaj w sklepie bo Ci tam wcisną każde g....

w garazu pana Zdzicha tez nie pytaj bo tam totalnie nie maja o tym pojecia

takie informacje tylko na forum

ten olej z linku nie ma normy 502.00

Opublikowano

nie pytaj w sklepie bo Ci tam wcisną każde g....

w garazu pana Zdzicha tez nie pytaj bo tam totalnie nie maja o tym pojecia

takie informacje tylko na forum

ten olej z linku nie ma normy 502.00

a który z LM spełnia? czy to moze mieć jakis negatywny wpływ na silnik? na szczęście nie wlałem tego za dużo

Opublikowano

więc biore sie za prasówkę :P poczytam temat, powiedz mi tylko czy to cowlałem moze jakoś bardzo źle wpłynąc na silnik?

Opublikowano

do silnika był lany castrol magnatec 10w40,teraz chciałem zmienić na mobil2000x1 10w40,co o tym sądzicie

Zrób płukanko i zalej 5w40 z normą vw 502.00 np Motul x-cess

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.