Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podłączenie foteli z ogrzewaniem


doogie10

Rekomendowane odpowiedzi

którędy spod wygłuszenia podłogi pod fotelami wychodzi kabel z wtyczką zasilający przednie fotele podgrzewane?

(abyście nie pytali - tak całą instalację, tylko podejrzewam, że poprzedni właściciel coś z nimi zrobił i nie chcę od razu zrywać wygłuszenia podłogi aby ich poszukać)

proszę kogoś kto ma a4 b5 z podgrzewanymi fotelami aby wsadził aparat pod fotel i zrobił mi fotkę, abym zobaczył którędy mu wychodzą kabel spod wygłuszenia.

Poniżej załączam moje zdjęcie, już się nawet pokusiłem aby przeciąć wygłuszenie wzdłuż nawiewu nóg tylnej kanapy, ale niestety nie znalazłem niczego.

20150110_124353_800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien wychodzić w tym samym miejscu gdzie wychodzi wiązka z kostką od airbag i pompowanych lędzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od air bagów pod fotelem?

chyba nie zrozumiałeś mnie, wrzuciłem to zdjęcie gdyż potencjalnie tylko z tego mogą te kable wychodzić (a jest to miejsce pod fotelem - widać nawiew na nogi tylej kanapy). Czy mógłby ktoś, kto ma ogrzewane fotele wsadzić aparat pod fotel i pstryknąć fotkę i podesłać, abym widział, z której dziurze tych kabli szukać?

Jak nie to będę musiał wciągać wygłuszenie podłogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, tak wiązka od poduszki idzie pod fotelem. Ostatnio nawet wyjmowałem fotel bo naprawiałem grzanie d*py to z tego co pamiętam to wiązka wychodziła tam gdzie masz nawiew pod fotelem, ale ręki nie dam obciąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od air bagów pod fotelem?

chyba nie zrozumiałeś mnie, wrzuciłem to zdjęcie gdyż potencjalnie tylko z tego mogą te kable wychodzić (a jest to miejsce pod fotelem - widać nawiew na nogi tylej kanapy). Czy mógłby ktoś, kto ma ogrzewane fotele wsadzić aparat pod fotel i pstryknąć fotkę i podesłać, abym widział, z której dziurze tych kabli szukać?

Jak nie to będę musiał wciągać wygłuszenie podłogi...

Ty mnie nie zrozumiałeś :P

Wszystkie wiązki podłączane do foteli wychodzą tak jak kolega wyżej napisał czyli tam gdzie jest wycięcie w wykładzine na nawiew pod fotelem :D I to miałem na myśli w poprzednim poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, tam właśnie szukałem i nie znalazłem, czyli czeka mnie wyjęcie wygłuszenia...

jak już to uczynię podeślę fotkę...

pozdrawiam i dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam następujący problem chciałbym kupić takie maty grzewcze do foteli MATA GRZEWCZA - GRZEJNA POD TAPICERKÄ 12 V duĹźa (5085015810) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

ale mam problem po wyciągnięciu fotela okazało się że od fotela jest jedna wiązka z 3 kabelkami i nie ma żadnych wtyczek ani nic... jak podłączyć te maty ???? może polecicie jakieś inne maty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam następujący problem chciałbym kupić takie maty grzewcze do foteli MATA GRZEWCZA - GRZEJNA POD TAPICERKÄ 12 V duĹźa (5085015810) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

ale mam problem po wyciągnięciu fotela okazało się że od fotela jest jedna wiązka z 3 kabelkami i nie ma żadnych wtyczek ani nic... jak podłączyć te maty ???? może polecicie jakieś inne maty ?

Musisz poprowadzić wiązkę...

Wysłane z terenu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...