Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzak TYLNY AVANT POLIFT 2012 - 2015 do wersji 2008-2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem przestrzec wszystkich zmieniających zderzaki ze zwyklaka przedlifta na polift s-line. Po zmianie zderzaka traci się możliwość wkręcenia haka do holowania. Zaślepki są w innych miejscach, a przekonałem się o tym w nieprzyjemnych okolicznościach. Dobrze, że mam hak. Jeśli ktoś takowego nie posiada to stanowczo odradzam tego moda.

Opublikowano

Wydaje mi się, że otwory są w tym samym miejscu, jedynie zaślepka w S-line polift ma inny kształt. Problem leży w tym, że A4 B8 z fabrycznym hakiem holowniczym (do ciągania przyczepy) nie są wyposażone z tyłu w gwintowany otwór do montażu ucha holowniczego. Nawet w instrukcji była taka informacja.

 

Opublikowano

Serio??? :facepalm:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam!
Pytanko ,bo odstawiłem auto do warsztatu po kolizji zderzaka, i chce założyć S-Line polift. Jednak gość twierdzi ,że nie da rady bo inne są nadkola i osłona pod bagażnikiem , czy to prawda ?
Czy wystarczy tylko wymienić te ślizgi i będzie wszystko pasować ?

Audi z 2009 roku
Posiadam taki zderzak
http://allegro.pl/zderzak-tyl-kompletny-pdc-audi-a4-b8-kombi-ly9b-i7096742953.html#thumb/1

 

a chcę wrzucić ten
http://allegro.pl/zderzak-tyl-tylny-audi-a4-b8-kombi-8k9-s-line-lift-i6733888162.html

Opublikowano

ok, dzięki

Opublikowano

zmieniałem zderzak na polift tył sline do przedlifta i ślizgi pasowały nie trzeba nic wymieniać... śrubki mocowania zatrzaski i kształt slizgu z przedlifta pasuje do zderzaka poliftowego.

Edytowane przez Kris0112

Opublikowano
4 minuty temu, Kris0112 napisał:

zmieniałem zderzak na polift tył sline do przedlifta i ślizgi pasowały nie trzeba nic wymieniać... śrubki mocowania zatrzaski i kształt slizgu z przedlifta pasuje do zderzaka poliftowego.

a jak ze spasowaniem ? zderzak siada idealnie, nic nie odstaje na łączeniach?

Opublikowano

wszystko elegancko

Opublikowano
2 godziny temu, Kris0112 napisał:

wszystko elegancko

I przy założeniu też lekko wchodzi, nie trzeba się męczyć? 

Opublikowano

wszystko wchodzi i pasuje idealnie... zreszta przelożenie zderzaka to jest 20 min i wszystko wiadomo ;) można sobie spróbowac nic nie kosztuje a kazdy zobaczy jak u niego to wchodzi. u mnie siedzi jak fabryka

 

 

Opublikowano

Ok dzieki za info. Górna część ślizgu jest prawie identyczną także powinno u mnie tez siąść ładnie ☺

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Właśnie zmieniłem zderzak na poliftowy s-line. Potwierdzam, że nie trzeba wymieniać ślizgów w avancie, zderzak pasuje idealnie, nigdzie nie odstaje, zabawy z wymianą na spokojnie jakieś 40 min.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.