Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy ! Straszliwa wilgoć

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie zimne powietrze nie pomagało.Szyby zachodziły mgłą,dziwny drażniący zapach nasilal się jak silnik się nagrzal.Ubywajacego nie było widać,w aucie sucho a pomimo to ciekla.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Marcin ten nalot był takiego niebieskawego koloru???

Musze sprawdzić jeszcze klapkę od obiegu zew ale wydaje mi się ze z nią jest ok.

Qtwa weź teraz spędź cały dzien na wymianie nagrzewnicy z jednej strony lubię takie akcje ale tyla godzin daje po pupie ;)

Opublikowano

Dokładnie,taka jakby mgla.Mycie,ircha nie pomagało.Tak samo nawiew,było nawet gorzej.Jak masz garaż i klucze,kogoś do pomocy to myślę że samemu to ogarniesz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie rozbierałem podszybia ale jak dam na zamknięty obieg to na chwilkę siła nadmuchu zmniejszy sie a następnie daje dużo mocniej a jeżeli przed.

Musze rozebrać i sprawdzić dla pewności.

Zdaje mi sie ze poradzę sobie z konsola ale przy okazji maznąłbym dekory,wymienił osuszać i dławik bo i tak klimę muszę spuszczać ;)

Czekam na wiosnę i biorę sie chyba za to bo masakra jeździć nie idzie,tym bardziej ze robie krótkie trasy :kwasny:

Opublikowano

Osuszacz to zupełnie gdzie indziej,bo zderzak musisz zdejmować.Prędzej przy rozrzadzie warto przy okazji wymienić jak się cały przód zwala.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiem ale przy nim nie ma potrzeby zwalania zderzaka.maks lampa i troche nadkole.chodzi o to ze i tak musze po tym uzupelnic czynnik wiec po co kombinowac a do rozrzadu nie musowo roszczelniacz uklad.

Dobra jakiej firmy dales nagrzewnice?

Opublikowano

Nissens,85 zł w iparts.pl

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Taka tez ja tupie.thx

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A nie macie mokro po lewej mańce od strony kierowcy ?

Ja mam tam mokro jak cholera, bo gdzieś przepuszcza wężyk od tylnych sprysków... ponoć to normalka w tych autach :grin:

Ale na szczęście szyby nie parują.. naczy się parują ale nie tak mocno jak opisujecie ...

Na wiosnę muszę wysuszyć wsio porządnie i ogarnąć ten wyciek :angry:

Opublikowano

Lewa strona u mnie sucha(mam sedana wiec sprysku z tyłu nie ma),z prawej dywan tez suchy,ale jak się łapę wsadziło pod schowek to czuć było mokre.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A skrobałeś szyby w większy mróz od środka???

Ja już zajoba dostaje z tym :kwasny:

Opublikowano

Skrobac nie musiałem,ale nie było też dużych mrozów.Za to było tak,że nic praktycznie nie było widać po wejściu rano do auta.Jedna wielka mgła na szybach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No właśnie ja skrobać muszę w środku i na zew.

Załatwię budowę kompa,linki silikonem rozbiorę podnóżki i sprawdzę przewód od tylnego spryskiwacza jak to nic nie da to albo szyba źle wstawiona albo nagrzewnica.

Dziś zauwazyłem ze jeden z przewodów od spryskiwaczy jest łatany i leje sie dokładnie nad wejsciem linki do grodzi może to to...

Słuchaj a jak szyber też parował z rana>??

Opublikowano

Panowie polecam sprawdzić wszystkie silniczki klimatronika a szczególnie ten on obiegu zamkniętego bo lubi się zacinać w pozycji zamkniętej, do tego proponuję zrobić nastawy podstawowe VCDSem i problem parowania w moim przypadku póki co rozwiązany, dodam że parowało u mnie tak że kilka razy podczas jazdy się musiałem zatrzymać :kwasny: i to nie tylko szyba przednia a wszystkie!!

Opublikowano

Nie wiem czy szyberdach parowal bo nie patrzyłem.Mam przyslaniany i nie zaglądałem nawet.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie polecam sprawdzić wszystkie silniczki klimatronika a szczególnie ten on obiegu zamkniętego bo lubi się zacinać w pozycji zamkniętej, do tego proponuję zrobić nastawy podstawowe VCDSem i problem parowania w moim przypadku póki co rozwiązany, dodam że parowało u mnie tak że kilka razy podczas jazdy się musiałem zatrzymać :kwasny: i to nie tylko szyba przednia a wszystkie!!

Klapka działa.

Ty masz B6 i możesz więcej u nas to raczej musimy się brudzić...

Marcin zrobisz mi fote zamkniętego szybra zew??? :hi:

Opublikowano

Wieczorem zrobie.Chodzi Ci o przysloniety szyber od wewnątrz?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zrob prosze fote z zew i wew zamknietego szybra.Rozchodzi sie o to ze rok wczesniej nie mialem tego problemu a raz mialem akcje z szybrem tj sam zmienil swoje ustawienia po czy ppjechalem do elektro i on domykal go tak jakby recznie i mozliwe ze szyber sie nie domyka chodz wody nie puszcza.

Opublikowano

Zrobiłem takie fotki.Jak coś to pisz,jutro zrobię konretniejsze albo bardziej szczegółowe.

2b49a6420831a8f87ec62a40b1231798.jpg tak jest pokrętło przy zamkniętym.

308249e6a2e266df5f4abe12f7174594.jpg -zamknięty całkiem.

d75663af1a9a998a6bf22de1133956b8.jpg tez zamknięty od wewnątrz.

c8a07aaa74593f36f8047492be335b74.jpg uchylony.

887dd6559b49270e303e3d88ccbe05fe.jpg pokrętło uchylenia.

2b2cf7750eab4715340ef36cceb51677.jpg cały otwarty od zew.

8a503b8610a920dd99c16173f8eee382.jpg zamknięty z przysłona.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Thx.

Sluchaj u.mnie jest tak ze przod wystaje ponad dach nie duzo ale jednak a tyl jest lekko schowany z zewnatrz.prosze w wolnej chwili zrob fote przodu i tylu od boku ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.