Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy ! Straszliwa wilgoć


pedro84111

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie zimne powietrze nie pomagało.Szyby zachodziły mgłą,dziwny drażniący zapach nasilal się jak silnik się nagrzal.Ubywajacego nie było widać,w aucie sucho a pomimo to ciekla.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ten nalot był takiego niebieskawego koloru???

Musze sprawdzić jeszcze klapkę od obiegu zew ale wydaje mi się ze z nią jest ok.

Qtwa weź teraz spędź cały dzien na wymianie nagrzewnicy z jednej strony lubię takie akcje ale tyla godzin daje po pupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,taka jakby mgla.Mycie,ircha nie pomagało.Tak samo nawiew,było nawet gorzej.Jak masz garaż i klucze,kogoś do pomocy to myślę że samemu to ogarniesz.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozbierałem podszybia ale jak dam na zamknięty obieg to na chwilkę siła nadmuchu zmniejszy sie a następnie daje dużo mocniej a jeżeli przed.

Musze rozebrać i sprawdzić dla pewności.

Zdaje mi sie ze poradzę sobie z konsola ale przy okazji maznąłbym dekory,wymienił osuszać i dławik bo i tak klimę muszę spuszczać ;)

Czekam na wiosnę i biorę sie chyba za to bo masakra jeździć nie idzie,tym bardziej ze robie krótkie trasy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osuszacz to zupełnie gdzie indziej,bo zderzak musisz zdejmować.Prędzej przy rozrzadzie warto przy okazji wymienić jak się cały przód zwala.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale przy nim nie ma potrzeby zwalania zderzaka.maks lampa i troche nadkole.chodzi o to ze i tak musze po tym uzupelnic czynnik wiec po co kombinowac a do rozrzadu nie musowo roszczelniacz uklad.

Dobra jakiej firmy dales nagrzewnice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie macie mokro po lewej mańce od strony kierowcy ?

Ja mam tam mokro jak cholera, bo gdzieś przepuszcza wężyk od tylnych sprysków... ponoć to normalka w tych autach :grin:

Ale na szczęście szyby nie parują.. naczy się parują ale nie tak mocno jak opisujecie ...

Na wiosnę muszę wysuszyć wsio porządnie i ogarnąć ten wyciek :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa strona u mnie sucha(mam sedana wiec sprysku z tyłu nie ma),z prawej dywan tez suchy,ale jak się łapę wsadziło pod schowek to czuć było mokre.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skrobałeś szyby w większy mróz od środka???

Ja już zajoba dostaje z tym :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrobac nie musiałem,ale nie było też dużych mrozów.Za to było tak,że nic praktycznie nie było widać po wejściu rano do auta.Jedna wielka mgła na szybach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja skrobać muszę w środku i na zew.

Załatwię budowę kompa,linki silikonem rozbiorę podnóżki i sprawdzę przewód od tylnego spryskiwacza jak to nic nie da to albo szyba źle wstawiona albo nagrzewnica.

Dziś zauwazyłem ze jeden z przewodów od spryskiwaczy jest łatany i leje sie dokładnie nad wejsciem linki do grodzi może to to...

Słuchaj a jak szyber też parował z rana>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam sprawdzić wszystkie silniczki klimatronika a szczególnie ten on obiegu zamkniętego bo lubi się zacinać w pozycji zamkniętej, do tego proponuję zrobić nastawy podstawowe VCDSem i problem parowania w moim przypadku póki co rozwiązany, dodam że parowało u mnie tak że kilka razy podczas jazdy się musiałem zatrzymać :kwasny: i to nie tylko szyba przednia a wszystkie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy szyberdach parowal bo nie patrzyłem.Mam przyslaniany i nie zaglądałem nawet.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polecam sprawdzić wszystkie silniczki klimatronika a szczególnie ten on obiegu zamkniętego bo lubi się zacinać w pozycji zamkniętej, do tego proponuję zrobić nastawy podstawowe VCDSem i problem parowania w moim przypadku póki co rozwiązany, dodam że parowało u mnie tak że kilka razy podczas jazdy się musiałem zatrzymać :kwasny: i to nie tylko szyba przednia a wszystkie!!

Klapka działa.

Ty masz B6 i możesz więcej u nas to raczej musimy się brudzić...

Marcin zrobisz mi fote zamkniętego szybra zew??? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem zrobie.Chodzi Ci o przysloniety szyber od wewnątrz?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob prosze fote z zew i wew zamknietego szybra.Rozchodzi sie o to ze rok wczesniej nie mialem tego problemu a raz mialem akcje z szybrem tj sam zmienil swoje ustawienia po czy ppjechalem do elektro i on domykal go tak jakby recznie i mozliwe ze szyber sie nie domyka chodz wody nie puszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem takie fotki.Jak coś to pisz,jutro zrobię konretniejsze albo bardziej szczegółowe.

2b49a6420831a8f87ec62a40b1231798.jpg tak jest pokrętło przy zamkniętym.

308249e6a2e266df5f4abe12f7174594.jpg -zamknięty całkiem.

d75663af1a9a998a6bf22de1133956b8.jpg tez zamknięty od wewnątrz.

c8a07aaa74593f36f8047492be335b74.jpg uchylony.

887dd6559b49270e303e3d88ccbe05fe.jpg pokrętło uchylenia.

2b2cf7750eab4715340ef36cceb51677.jpg cały otwarty od zew.

8a503b8610a920dd99c16173f8eee382.jpg zamknięty z przysłona.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx.

Sluchaj u.mnie jest tak ze przod wystaje ponad dach nie duzo ale jednak a tyl jest lekko schowany z zewnatrz.prosze w wolnej chwili zrob fote przodu i tylu od boku ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...