Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładka jest montowana na wkręty.[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 00:23_________________________________________________Kolejne mody zawitały w aucie, więcej w tym wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_podwojny_wydech_wzor_s4-t78747.0.html

Zapomniałem dodać że w aucie zagościły nowe hamulce z przodu 321mm. Tarcze nawiercane zimmermann już w drodze . Póki co tarcze i klocki ori.

dsc6299.th.jpg

dsc6301.th.jpg

dsc6296.th.jpg

Zaciski pomalowane są podkładem na wysokie temperatury i lakierem samochodowym dwuwarstwowym z palety ferrari.

Opublikowano

Najbardziej wypasiona B7 na forumie, a przód to masakra :kox:

pa.Relingi masz nadal w chromie ? I czy nie myślałes nad zrobieniem ich na czarno :mysli:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic nie odzywałem się w temacie tak więc dorzucę co ostatnio zostało wymienione:

Tarcze przednie z klockami zostały zastapione sportowymi zamiennikiami Zimmermann Sport o srednicy 321mm wraz z klockami

dsc02663w.jpg

dsc02662z.th.jpg

dsc6427.th.jpg

Następnie w związku z tym że olej nawet seryjnie grzeje się dośc mocno została zamontowana sportowa chłodnica oleju RAcimex wraz z podstawa oleju z termostatem MOCAl:

dsc6484.th.jpg

dsc6483.th.jpg

dsc6487.th.jpg

dsc6485.th.jpg

Opublikowano

Zaktualizuj temat o Golfie ;)

Opublikowano

Radzę pilnować bo B7 są w modzie szczególnie te wyrezane.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mój padzież dostał nowe obuwie bo miał problemy z utrzymaniem toru jazdy a winą były opony. Nowe oponki to Michelin Pilot Sport 2, świetne trzymanie boczne i bardzo dobrze kleją na drodze. :wink4: :wink4:

dsc6925x.th.jpg

A żeby panów Policjantów zdenerwować zrobiłem im takie coś:

dsc6931.th.jpg

dsc6928a.th.jpg

Mała tablica rejestracyjna i nakładka na tablicę z wersji belgijskiej. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Patrox furka :kox: respect za mody :good:

Opublikowano

Ufff! Robi wrażenie... :)

Opublikowano

m.a.s.a.k.r.u.j.e to AUDI :slina::blink:

Opublikowano

A nie bedzie mandacikow za taka talibce? :gwizdanie:

Ja bym w koncu pozbyl sie tych ledow z lamp :tongue4: - no i caly czas felgi mi nie leza... :no:

Opublikowano
  • Autor

A nie bedzie mandacikow za taka talibce? :gwizdanie:

Ja bym w koncu pozbyl sie tych ledow z lamp :tongue4: - no i caly czas felgi mi nie leza... :no:

Flyer, ledy już od pół roku się spaliły także robią tylko za ozdobę. A wyciagnąc juz ich nie można bo wlepione porządnie na klej do szyb aby nie parowały. Za tablice będzie mandacik ale póki co mam to w nosie. Lans to lans. Felgi są średnie choć na żywo wyglądają lepiej ale następne jakie chcę kosztują 18 tyś zł i szkoda mi kasy na nie

Opublikowano

No to kibel z ledami... szukaj nowych kloszy. Ja nie moglbym przezyc jakby mi cos takiego lezalo w lampie :evil:

A co do felg - to moze cos tanszego? :tongue4: Wybor jest duzy.

Opublikowano

BBS LeMans to klasyk :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę nowych fot z wakacji, ukradłem troche neta sasiadowi i wklejam ruiny sterego hotelu za Dubrovnikiem. Widok niesamowity:)

dscn2334d.th.jpg

dscn2336o.th.jpg

dscn2337.th.jpg

dscn2338b.th.jpg

dscn2347i.th.jpg

dscn2355a.th.jpg

Reszta wieczorkiem. Pozdro

Opublikowano

aż chce się oglądać takie cudo , super :good:

Opublikowano

Najladniejsze B7 w kąbi na forum :good::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.