Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładka jest montowana na wkręty.[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 00:23_________________________________________________Kolejne mody zawitały w aucie, więcej w tym wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_podwojny_wydech_wzor_s4-t78747.0.html

Zapomniałem dodać że w aucie zagościły nowe hamulce z przodu 321mm. Tarcze nawiercane zimmermann już w drodze . Póki co tarcze i klocki ori.

dsc6299.th.jpg

dsc6301.th.jpg

dsc6296.th.jpg

Zaciski pomalowane są podkładem na wysokie temperatury i lakierem samochodowym dwuwarstwowym z palety ferrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wypasiona B7 na forumie, a przód to masakra :kox:

pa.Relingi masz nadal w chromie ? I czy nie myślałes nad zrobieniem ich na czarno :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie odzywałem się w temacie tak więc dorzucę co ostatnio zostało wymienione:

Tarcze przednie z klockami zostały zastapione sportowymi zamiennikiami Zimmermann Sport o srednicy 321mm wraz z klockami

dsc02663w.jpg

dsc02662z.th.jpg

dsc6427.th.jpg

Następnie w związku z tym że olej nawet seryjnie grzeje się dośc mocno została zamontowana sportowa chłodnica oleju RAcimex wraz z podstawa oleju z termostatem MOCAl:

dsc6484.th.jpg

dsc6483.th.jpg

dsc6487.th.jpg

dsc6485.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój padzież dostał nowe obuwie bo miał problemy z utrzymaniem toru jazdy a winą były opony. Nowe oponki to Michelin Pilot Sport 2, świetne trzymanie boczne i bardzo dobrze kleją na drodze. :wink4: :wink4:

dsc6925x.th.jpg

A żeby panów Policjantów zdenerwować zrobiłem im takie coś:

dsc6931.th.jpg

dsc6928a.th.jpg

Mała tablica rejestracyjna i nakładka na tablicę z wersji belgijskiej. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bedzie mandacikow za taka talibce? :gwizdanie:

Ja bym w koncu pozbyl sie tych ledow z lamp :tongue4: - no i caly czas felgi mi nie leza... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie bedzie mandacikow za taka talibce? :gwizdanie:

Ja bym w koncu pozbyl sie tych ledow z lamp :tongue4: - no i caly czas felgi mi nie leza... :no:

Flyer, ledy już od pół roku się spaliły także robią tylko za ozdobę. A wyciagnąc juz ich nie można bo wlepione porządnie na klej do szyb aby nie parowały. Za tablice będzie mandacik ale póki co mam to w nosie. Lans to lans. Felgi są średnie choć na żywo wyglądają lepiej ale następne jakie chcę kosztują 18 tyś zł i szkoda mi kasy na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kibel z ledami... szukaj nowych kloszy. Ja nie moglbym przezyc jakby mi cos takiego lezalo w lampie :evil:

A co do felg - to moze cos tanszego? :tongue4: Wybor jest duzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowych fot z wakacji, ukradłem troche neta sasiadowi i wklejam ruiny sterego hotelu za Dubrovnikiem. Widok niesamowity:)

dscn2334d.th.jpg

dscn2336o.th.jpg

dscn2337.th.jpg

dscn2338b.th.jpg

dscn2347i.th.jpg

dscn2355a.th.jpg

Reszta wieczorkiem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...