Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyciek (chyba woda) z podwozia


mysiak23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat... być może nie będzie on dotyczył silnika, ale ze posiadam silnik benzynowy to wybrałem ten dział...

Coś wycieka mi z podwozia, wyglada na wode. Jest to trochę przed przednim prawym kołem, tak jakby na wysokości lusterka środkowego, ale bliżej prawej krawędzi samochodu.

W nic nie walnałem, w nic nie wpadłem... proble, pojawil się dzisiaj. Jedyne co dziś zrobiłem to dopompowalem koła i zatankowalem 95-ke na orlenie.

Niżej zamieszczam fotkę.

cieknb8.th.jpgthpix.gif

Może mi ktoś zasugerować co to może być?? Płynu w zbiorniczkach raczej nie ubywa, ale to jak na razie.

Dzięki z góry!

PS. jezeli temat powinien byc w innym dziale to poprosze o przeniesienie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.nie jestem pewien..ale jeśli to czysta woda to może być z klimatyzacji...można by porównać do lodówki....

podczas rozmrażania kapie woda...

jeśli chodzi o płyn chłodzący ostatnio mi troche kapał...byłem w serwisie....wlali mi jakiś preparat zaklejający wycieki do układu...

efekt.... przestało kapać... ale powinieneś się najpierw upewnić z czego kapie....spróbuj skorzystać z kanału i zerknąć...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis jezdzilem na lekkim ogrzewaniu, 19*C. Jutro w dzien pojezdze bez klimy i z klima. Zobacze kiedy bedzie kapac.

Jezeli to klima to spodziewac sie duzych kosztow?

Dzis przejezdzalem obok ASO audi (jeszcze nie wiedzialem o kapaniu), z ciekawosci zapytalem ile wezma za wymiane przegubu zewnetrznego - juz jakis czas temu pekla mi oslona, moge sie domyslac, ze brud jaki tam wpadl uszkodzil juz przegub (slysze stukanie przy skrecaniu). Powiedzieli mi za wszystko ~1000zł :shocked:.

Raczej u nich tego nie bede robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, zobacz jak z ciężarówek albo autokarów kapie woda. To jest normalny objaw po wyłączeniu klimy. Nic z tym nie rób. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...