Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pomoże ktoś z Torunia? flaszkę stawiam za fatyge!


nobii

Rekomendowane odpowiedzi

witam, znalazłem coś do kupienia w Toruniu, niestety Pan poproszony o wysyłkę nawet gdy przeleje kasę podziękował gdyż "nie bawi się w wysyłki, przelewy". Mam tam daleko, a rodziny czy znajomych tam brak zwracam się z prośbą do forumowiczów. Adres sklepu ul. Mostowa, a więcej szczegółów to już podam jeśli się ktoś zdecyduje. Koszt przedmiotu to 99zł + wysyłka paczką pewnie 12zł + się dogadamy za pakowanie, fatygę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisz na pw o co chodzi,moze cos sie ogarnie w tym tygodniu.

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o świetnie ;] jak michu10 nie da rady w piątek to odezwę się do Was Panowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, znalazłem coś do kupienia w Toruniu, niestety Pan poproszony o wysyłkę nawet gdy przeleje kasę podziękował gdyż "nie bawi się w wysyłki, przelewy". Mam tam daleko, a rodziny czy znajomych tam brak zwracam się z prośbą do forumowiczów. Adres sklepu ul. Mostowa, a więcej szczegółów to już podam jeśli się ktoś zdecyduje. Koszt przedmiotu to 99zł + wysyłka paczką pewnie 12zł + się dogadamy za pakowanie, fatygę.

Witam jestem z Torunia i chętnie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprzemo Tobie również dzięki za chęci, ale michu10 już ogarnął sytuacje, podjechał tam w czwartek, sprawdził, kupił, teraz czekam na przesyłkę. Szczerze to nie podejrzewałem, że tyle osób będzie chciało pomóc ;)

podziękowania dla osób które chciały, jeszcze większe dla michu10, który ogarnął sytuację, pojechał, kupił za swoje pieniążki, sprawdził czy działa, zapakował, wysłał ;]

Snt frm iP usng Tptlk

Edytowane przez nobii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...