Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Cabriolet 1998 1.8 20V

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękne cabrio... było i widzę, że będzie jeszcze ładniejsze. Też szukam jakiegoś bezdachowca, w tym 80tki, ale znaleźć z klimą coś ładnego ciężko.

Spore koszty u jani-car, za całe auto ?

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję! :)

Jeszcze dwa dni temu była ładna sztuka za ciekawe pieniądze na allegro, ale już jej nie widzę.

Co do Jani-car to spore ;)

Opublikowano

Robiłem u nich listwy i zderzak, i wiem, że było warto zapłacić więcej :)
O której mówisz ?
Ja się nad tą zastanawiałem, ale chyba już poszła:
http://allegro.pl/audi-cabrio-1-8-v5-125km-serwisowany-alu-skory-i6741400445.html#thumb/8

i niestety 2.0, ale kolor córce się podoba :)
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-80-kabriolet-potwierdzony-przebieg-top-1-wlasciciel-ID6ywEJh.html#xtor=SEC-8

Opublikowano
  • Autor

Właśnie o tej pierwszej mówiłem, bardzo fajna jak za ten budżet, nawet jeżeli do opłat.

Opublikowano

Witaj, 

Będzie Cacko jak to wszystko na sezon poskładasz do kupy :D

Jakie w końcu kółka zagoszczą?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Fura już poskładana, goszczą jeszcze ATS DTM, będą oryginalne Ronal Bolero, jak się tylko trafią. 

Opublikowano
6 godzin temu, spetsnaz napisał:

Właśnie o tej pierwszej mówiłem, bardzo fajna jak za ten budżet, nawet jeżeli do opłat.

Czyli jeszcze nie mam takiego złego oka do wyboru aut ;)
A powiedz mi , bardzo przeszkadza brak klimy ?

Opublikowano
  • Autor

Wcale. Jeżeli ktoś kupuje cabrio z zamiarem codziennego użytkowania to być może jest to dla niego ważne. W moim przypadku jest to auto rekreacyjne, jeżeli jest fajna pogoda to przejadę się nią do pracy i oczywiście w weekendy. Tras na kilkaset km ze złożonym dachem też nie robię, więc na klimie mi kompletnie nie zależy. Zastanawiam się nawet kiedy miałbym ją włączać, może w korku, ale z otwartym dachem nie miałoby to sensu. 

Opublikowano

Mam podobne podejście, ma służyć do rekreacji. Skoro nie przeszkadza poszerzę horyzonty przy poszukiwaniach.

Opublikowano

powiem Wam, że stojąc w korkach/na światłach przy 30 stopniach z otwartym dachem klima się naprawdę przydaje.. w trasie w sumie bez różnicy ;)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

doczekałem się  :decayed:

Obrazek_2017-08-01 15.49.17.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakieś foto na wozie?

Opublikowano
  • Autor

Boberek kupił Range Rovera i mnie nie chce teraz do warsztatu wpuścić :)

Opublikowano

A to dziad brytyjski...  :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Spot Youngtimers Warsaw

 

20024119_839052666258199_2561413475794359602_o.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.