Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koszmarny pobór oleju A4 B8 2,0 T 180 kM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim;

od niedawna jestem (w miarę) szczęśliwą posiadaczką tej Aczwóry, martwi mnie jedynie pobór oleju. Dochodzi do ok 1l na 400 km, Samochód niedawno był na przeglądzie w ASO, nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości, a szukając tej wersji silnikowej spotkałam się z opiniami, że one tak już mają (podobno wersja 211 kM też) czy faktycznie? Dla mnie jest to niepokojące nie wspominając już nawet, że kosztowne

ps. przepraszam za dodanie tematu kilka razy, psikus przeglądarki, jestem nowicjuszem i nie wiem jak to usunąć, niestety

Edytowane przez AnnYa

Opublikowano

Dużo za dużo.. na jakim oleju śmigasz?

Opublikowano
  • Autor

Castrol Edge 5W30.

Opublikowano

Rodzaj oleju nie ma znaczenia przy takiej ilości.
Zobacz czy nie zostawiasz plam po postoju.

Update
Chociaż pewnie masz osłonę pod silnikiem, więc raczej cięższa sprawa w takim razie

Edytowane przez peacenotwar

Opublikowano
  • Autor

nie, nie ma plam a wydaje mi się że przy takim wycieku byłyby widoczne nawet mimo założonej osłony. Dziwi mnie tylko że w ASO nie stwierdzili żadnych nieprawidłowości

Opublikowano

Masz silnik do naprawy niestety. Przykro mi to pisać, ale wygląda na to ktoś ci świadomie wcisną strucla... Poczytaj na forum o tym problemie. Koszty naprawy to ok. 6tys. jak nie więcej.

Edytowane przez griga-st

Opublikowano
  • Autor

Masz silnik do naprawy niestety. Przykro mi to pisać, ale wygląda na to ktoś ci świadomie wcisną strucla... Poczytaj na forum o tym problemie. Koszty naprawy to ok. 6tys. jak nie więcej.

A mógłbyś konkretniej napisać coś o tym problemie? Koszt naprawy 6 tys jak mówisz, ale koszt naprawy czego? Co się w tych silnikach sypie, turbina, pierścienie, odma, uszczelka, uszczelniacze zaworów? Gdzie najpierw szukać przyczyny? Będę wdzięczna za rady

jest jeszcze jedna sprawa - silnik hałasuje. Może nie jest to hałas na miarę diesla ale na w miarę nie zajeżdżonej benzyny (70 tys) też nie. Do tej pory myślałam że przyczyna jest w tym, że jest na łańcuchu i po prostu musi tak brzmieć. Teraz już nie wiem

Opublikowano

Koszt naprawy 6 tys jak mówisz, ale koszt naprawy czego? Co się w tych silnikach sypie, turbina, pierścienie, odma, uszczelka, uszczelniacze zaworów? Gdzie najpierw szukać przyczyny? Będę wdzięczna za rady

Czyli jednak coś czytałaś :wink:

Jesteś z Bielska. Podjedz/ zadzwon:

CompSport
Bielsko-Biała
ul. Cieszyńska 45
43-300 Bielsko-Biała
kom.png + 48 696 030 910
kom.png + 48 696 030 909

Wszystkiego się dowiesz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.