Subwoofer Audi A4 B6 Sedan !

Mathias23

Witam, chciałbym się zapytać czy ktoś z was już zmieniał głośnik Subwoofer. W załączniku bd zdjęcia to możecie zobaczyć jak to wygląda.

A z drugiej strony jak już ktoś ten głośnik wymieniał to proszę o opisanie na jaki ? I czy trzeba było dawać tam wzmacniacz ?

Jak ktoś już to rozbierał to proszę o opisanie demontażu z góry bardzo dzięki :)

Ja zmieniałem woofer z ori na bose. Sprawa prosta, bo wyjmujesz stary i wkładasz nowy.

Odnośnie wzmaka to u mnie wzmacniacz zasila tylne głośniki w drzwiach i woofer.

Jak jest obecnie u Ciebie? Ile masz głośników?

Odnośnie wzmaka to u mnie wzmacniacz zasila tylne głośniki w drzwiach i woofer.

Jak jest obecnie u Ciebie? Ile masz głośników?

zapsu jaki efekt po tej wymianie samego głośnika? Jest odczuwalna różnica ? Ma taki głosnik Bose i nie wiem czy go podmieniać czy podpinać coś nie ori z dodatkowym wzmacniaczem?

Edytowane przez Robo_A4

Ja podmieniłem z ori na BOSE i .... zamieniłem spowrotem, bas jest cichszy i słabszy jeśli miałby grać na wzmacniaczu od noki.. ale może się myle.

Wydaje mi się, żeby uzyskać mocniejszy efekt trzeba by było podmienić także wzmacniacz na BOSE.

Edytowane przez grampp

Mam i wzmacniacz, ale nie wiem czy gra warta świeczki.

Co raz bardziej brakuje mi niskich tonów ;) Zastanawiam sie nad zewnętrznym wzmacniaczem i jakiś subwooferem, mam nawet dwa JL 12W1v2-8 na zagospodarowane ale jak sobie pomyśle ile to ja już razy przerabiałem różne projekty w poprzednich samochodach.... aby dojść do jakiś satysfakcjonujących rezultatów. Jedno co wiem to podstawą jest dobry przód i teraz czy jest sens ładować 2 takie klocki do oryginalnego nagłośnienia z przodu??

Myśle, że jak wymieniłbyś wzmacniacz i suba to będzie wystarczająco... ja nie mam wzmaka dlatego jeszcze tego nie zrobiłem ;)

Słyszałem kpl Bose w B7, trudno mi to porównywać słuchałem tylko przez chwilę , ale żeby dolny zakres był jakiś satysfakcjonujący ??

Na oryginalnym radiu myśle, że można kręcić dobry dźwięk (słyszałem na b6).. wiesz kwestia gustu niektórych zadawala pioneer 1000w rms a niektórych subek BOSE :D

Edytowane przez grampp

ja mam hertz i sub niestety zwykly wszystkie drzwi lekko wygłuszone, przy seryjnym radiu słysze ze brakuje equalizera jest tylko bas i tony bieda straszna mysle ze jak w koncu wymienie radio i sub na bose to zacznie to grać :)

Panowie mam orgnalne audio w b7 radio concert 2 + dension gateway 300 can i pytanie jak kupie subwoofer bose plus tylne głośnik i wzmak bose to wszystko pasuje P&P czy dodatkowe kable do instalacji trzeba ?

dołaczam sie do pytania: czy wymiana w sedanie subwoofera + wzmiacniacz na BOSE jest p&p???

Witam. Moje audi to a4 b6 2004 1,9 .Audi concert.  Subwoofer harczy przy bas plus 3 . Głośnik w drzwiach od strony wzmacniacza raz działa raz nie. Co robic. Szukam i szukam na forum. Nic. Auto orginal bez wypadek. Miał ktoś kiedyś takie coś? ?? Proszę o pomoc.