Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape


kred

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie przerost formy nad treścią, ale jak ktoś chce to zestaw "wysówaczy" można zaadaptować z corrado lub lancii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli na temat wysuwanej lotki w b5?? po przekroczeniu danej prędkości lub przy hamowaniu? jak i na życzenie :tongue4:

przy 1.6 jak najbardziej :wink4::good:

broń boże żebym miał to robić po prostu tak tylko spytałem z ciekawości jak zareagujecie :tongue4: [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 22:05_________________________________________________i nie silnik tu się liczy tylko :audi::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli na temat wysuwanej lotki w b5?? po przekroczeniu danej prędkości lub przy hamowaniu? jak i na życzenie :tongue4:

przy 1.6 jak najbardziej :wink4::good:

broń boże żebym miał to robić po prostu tak tylko spytałem z ciekawości jak zareagujecie :tongue4: [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 22:05_________________________________________________i nie silnik tu się liczy tylko :audi::thumbup:

pewnie ze tak :good: , ale audi chyba tylko w R8 zastosowało lotke :mysli: czy może sie myle :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar cos takiego zarzucic na tylna klape. nie widzialem jeszcze zadnej a4 b5 z taka lotka wiec czekam na opinie cze warto ?!?

85764978ms2.jpg

w640.png

fajnie fajnie a myslałes tez o blendzie na tylna gorna czesc szyby ?? pozdro

72489722tj3.jpg

fajne fajne a myslałes o tylnej blendzie na gorna czesc szyby ?? za to te białe lampy do :thumbdown:pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam się kiedyś nad tym zastanawiałem ale jak później to zobaczyłem to mówię stanowcze nie :wink4:

prędzej blende założę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze gadasz, sam bym wolał jeśli musiał to blende niż tą uszczelkę z okna na klapie z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byście powiedzieli na temat wysuwanej lotki w b5?? po przekroczeniu danej prędkości lub przy hamowaniu? jak i na życzenie :tongue4:

broń boże żebym miał to robić po prostu tak tylko spytałem z ciekawości jak zareagujecie :tongue4: [br]Dopisany: 14 Listopad 2009, 22:05_________________________________________________i nie silnik tu się liczy tylko :audi::thumbup:

pewnie ze tak :good: , ale audi chyba tylko w R8 zastosowało lotke :mysli: czy może sie myle :mysli:

nio raczej tylko w r8 :wink4: ale wiesz to nic trudnego :gwizdanie:

teraz trochę z innej beczki :>

Ciekaw jestem na temat maski z karbonu ile osób by taka założyło u siebie :)

i już mi nie piszcie że mam 1.6 dobra :gwizdanie: tak tylko pytam czy by byli chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brylant to pozakładaj watki lub poszukaj a nie walisz tu offtopa i sobie posty nabijasz :blink:

a z pomysłami wyskakujesz jak byś miał conajmniej raz tyle pod tą maską :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS, a co Ty tak się panoszysz ostatnio ? założyłeś FMIC i kozaczysz? też nie masz co świecić ze swoją mocą, a wielce dogadujesz, niech ma te 100 kucy pod maską i niech sobie nawet całe auto w carbonie zrobi...

spojler to jeden temat, a maska to nastepny temat, więc kolego załóż temat, a najpierw poszukaj bo kiedyś widziałem już podobny temat, odnośnie maski z carbonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brylant to pozakładaj watki lub poszukaj a nie walisz tu offtopa i sobie posty nabijasz :blink:

a z pomysłami wyskakujesz jak byś miał conajmniej raz tyle pod tą maską :wallbash:

no dobra dobra już tak się nie unoś z tym tdi i nie szalej :laghing2: i wcale mi nie chodzi o nabijanie postów bo mam to akurat w ... po co mi one

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a ty coś się tak oburzył jak bym do Ciebie pisał? :blink: i daruj sobie te głupie docinki bo zmieniłeś tą padlinę na coś mocniejszego i też się widzę w głowie poprzewracało :cool1:

wk***ia mnie po prostu takie skakanie z tematu na temat bo potem jak coś chcesz znaleźć to musisz przejebać przez takie właśnie idiotyczne posty

brylant do twojego poziomu zniżał się nie będę... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoMeS, a co Ty tak się panoszysz ostatnio ? założyłeś FMIC i kozaczysz? też nie masz co świecić ze swoją mocą, a wielce dogadujesz,

i daruj sobie te głupie docinki bo zmieniłeś tą padlinę na coś mocniejszego i też się widzę w głowie poprzewracało :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

EOT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojler to jeden temat, a maska to nastepny temat, więc kolego załóż temat, a najpierw poszukaj bo kiedyś widziałem już podobny temat, odnośnie maski z carbonu

a mi najbardziej podobało się to :naughty: 4 tematy w jednym zdaniu ujął :decayed:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesteś już za nisko i dlateg :polew:

jak by się dało to bym Ci wy***ał przez tego laptopa :wink4:

i ja tu nie muszę nikomu w d*pę włazić w przeciwieństwie do Ciebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto tu komu w .... wchodzi bez wazeliny to już nie mówię :gwizdanie:

wy...bać to se możesz tam kielicha albo co innego mocniejszego :naughty::good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 19:38_________________________________________________kończmy temat bo nie ma co tu się kłócić o duperele :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie pytaj tylko zakładaj. Jak widzisz większości się podoba ale przede wszystkim to Tobie ma się podobac a wierz mi że wiochy tym napewno nie robisz bo lotka jest bardzo ok i na autku wygląda super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra z lotką jest warta świeczki ? Szczerze to szkoda wydawać by mi było kaskę na to , ale to Twoja sprawa pozatym o gustach i guścikach się nie dyskutuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by się dało to bym Ci wy***ał przez tego laptopa :wink4:

wy...bać to se możesz tam kielicha albo co innego mocniejszego

a za***ać wam po kropku ????

BRYLANT przestań świrować w jednym temacie o siedmiu elementach , użyj :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...