Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)

admin20

czyli mody na plus sie szykują jednym słowem :naughty:

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

chyba że się trafi ktoś, komu się furacz spodoba i nie będzie mu przeszkadzał ten silnik :tongue4:

a telefony w sprawie auta jakies masz?

Troche telefonów było.

Na poniedziałek jestem umówiony z jednym gościem na ogladanie. Ale wiadomo jak to jest z tym umawianiem :gwizdanie:

Koś się na pewno trafi :tongue4: moją wzieli z tym silnikiem to i Twoją wezmą :naughty:

Pewnie tak.

Ale ludzie myślą, że jak jest silnik 1.6 to cena powinna być przynajmniej 5 - 10 tyś niższa niz inne A4 a nie patrzą tłumoki jak wygląda optycznie w porównaniu do serii :mysli:

Pewnie tak.

wiesz... za to ze ześ go wymodził to nikt Ci za to nie zapłaci.. ludzie dodatki traktuja jak gratis.. :disgust: a chcą płacić jak za zwykłe seryjne auto... :kwasny:

dokladnie..

Ja jakbym szedl takim tokiem myslenia przy sprzedawaniu swojej a4... tzn ze cene bym wywindowal z 10-15tys wiecej niz warta jest seria to pewnie do dzis by wisiala na alledrogo :chytry: i dalej bym sie "meczyl" tym 1.9 :tongue4::wink4:

dokladnie..

Dobra dobra :tongue4: ja tam się nie męcze :tongue4: chociaż czasem jak wsiądę w beżowe 2700ccm to aż chce się jechać :naughty:

dokladnie..