Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że nie było tak źle :wink4: a ustalaliście może wstępną datę następnego spociku ?? :cool1:

No właściwie to chyba nie :mysli:

Bardziej skupiliśmy rozmowy nad spotkaniem ogniskowo/grillowym z kiełbaska i jakims browarkiem :drinks:

Z tego co pamiętam to chyba takie spotkanie zaplanowaliśmy na sobotę 13 czerwca bo termin 6 czerwca kilku osobom nie pasował.

Tak więc panowie rezerwować sobie 13 czerwca na kiełbache i piwko - z tym, że to wiąże się z przyjazdem z osobą towarzyszącą jako kierowca w powrotną stronę :przebiegly:

A typowy spocik samochodowy można zrobić 20 czerwca lub 27 ale to może ustali się na spocie kiełbasowym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja przyjeżdżam bez kierowcy wole nie pić niż dać jeździć moją furką :decayed: 13 dobra data ja postaram się być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyjeżdżam bez kierowcy wole nie pić niż dać jeździć moją furką :decayed: 13 dobra data ja postaram się być

ewentualnie może być kiełbaska i Kubuś dla "niemogących" :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś też może być zdradliwy jak mnie te witaminy trzasną to żebym się nie przewrócił :polew:, a tak na poważnie to jak wszyscy będą mieli driverów to i ja ostatecznie mogę nominować brata :>żeby nie było że się wyłamuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że najbliższy spocik ma być bardziej kiełbaskowy niż samochodowy to jeżeli jest Was dwóch z Łowicza to załatwcie jednego drivera i przylećcie razem jednym autem.

To samo w można pomysleć w przypadku Lipiec R.

Gorzej jak ktoś jest sam z dalszej miejscowości - jak np. kolega mily, ale myślę że on da rade coś wymyśleć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety tym razem nie mam chociaż aparacik miałem, aczkolwiek pogoda nie zachęcała do robienia zdjęć :disgust:

Jak się wypogodziło to musiałem uciekać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka mi 13-ty własnie nie bardzo pasuje na ta kiełbę.. :disgust: no ale to nic pewnego jeszcze wiec zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, jeżeli macie wybrać spotkanie z kobietą/rodziną lub z kolegami to wybierzcie kolegów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, jeżeli macie wybrać spotkanie z kobietą/rodziną lub z kolegami to wybierzcie kolegów :decayed:

:good:

Ja bym bardzo chciał być, ale swojej kobitce auta nie dam, może podjadę z kolegą, tylko nie wiem czy któryś się zgodzi (długi weekend to prawie każdy nawalony). No zobaczymy jak to się ułoży, narazie nic nie obiecuje że będę, mimo że chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, w sumie to nie wiem czy ja też dam radę bo to ostatni weekend przed moim wylotem na wakacje a muszę jeszcze zrobić grilla dla znajomych :mysli:

chyba, że zrobię go w piąteki wtedy w sobote grill/ognicho i poprawiny z ekipą A4 Skierniewice i okolice :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, w sumie to nie wiem czy ja też dam radę bo to ostatni weekend przed moim wylotem na wakacje a muszę jeszcze zrobić grilla dla znajomych :mysli:

chyba, że zrobię go w piąteki wtedy w sobote grill/ognicho i poprawiny z ekipą A4 Skierniewice i okolice :yeee:

dobrze myslisz Paweł :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w czerwcu się nie uda nic zorganizować, bo (tylko pierwszy tydzień wchodzi w grę, ale ja 6 nie mogę, więc dla mnie 6 nie będzie spotu):

- 13 to jest długi weekend, myślę, że samo to mało osób się pojawi (będzie więcej kiełbasek dla innych heheh),

- 20 i 27 nie ma paulo77 (77 to nie wiek heheh), z tego co kojarzę, więc robić spot bez organizatora, no w sumie można (może jakiś zastępca też kumający Skierki i jakis obrotny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze troche czasu więc cos się ustali blizej terminu spociku kiełbaskowego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zalatany i nie mam za bardzo czasu na neta :disgust:

Z ciekawostek powiem że mam już materiał do rezania grilla na S4 ale nie wiem czy znajdę czas żeby wyrzeźbić go przed wakacjami.

Jedno co jest pewne to na spocik lipcowy powinienem mieć albo wyrezanego grilla na S4 albo grilla do wyrzucenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge tylko zdradzic rąbka tajemnicy, że jak dobrze pójdzie(tfu tfu zeby nie zapeszyc:P ) to po wakacjach zobaczycie troche zmienioną B8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...