Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

k...a do Wisły jutro jadę zajechałem po drodze do rodziców i niespodzianka zablokowało mi jeden zacisk i musze jutro na biegu zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nic się nie działo :confused4:

JAK JA SIE POJAWIAŁEM NA SPOTACH TO BYŁO CAŁKIEM CAŁKIEM :cool1:. ALE PIERWSZY BYŁ NAJLEPSZY. CHYBA JUZ SIE TAKIEGO NIE UDA POWTÓRZYC. JAKI JEST KOLOR TWOJEJ B6 BO WIDUJE JAKAS W LIPCACH.? :gwizdanie:

A teraz co? :)

Żeby spot wypalił, musi być ciekawie. Jakiś plan, impreza, atrakcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nic się nie działo :confused4:

JAK JA SIE POJAWIAŁEM NA SPOTACH TO BYŁO CAŁKIEM CAŁKIEM :cool1:. ALE PIERWSZY BYŁ NAJLEPSZY. CHYBA JUZ SIE TAKIEGO NIE UDA POWTÓRZYC. JAKI JEST KOLOR TWOJEJ B6 BO WIDUJE JAKAS W LIPCACH.? :gwizdanie:

A teraz co? :)

Żeby spot wypalił, musi być ciekawie. Jakiś plan, impreza, atrakcje...

Ja ma czarnego avanta :tongue4: no trzeba by cos wymyślić ciekawego, w sobote byłem w łodzi na alko-spocie i myślę, że na taki więcej chętnych by było :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)by cos wymyślić ciekawego, w sobote byłem w łodzi na alko-spocie i myślę, że na taki więcej chętnych by było :naughty:

No na pewno.

Ale alkospot nie może być jednocześnie autospotem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy nie zganiecie kogo dziś spotkałem w Skierniewickim TESCO :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PREZESA :polew: wpieprzyłeś mu?[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:56_________________________________________________

ja panie Sebastianie wpadne chocby PKS :naughty:

to będzie peksa spot a nie audi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PREZESA :polew: wpieprzyłeś mu?[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 22:56_________________________________________________

ja panie Sebastianie wpadne chocby PKS :naughty:

to będzie peksa spot a nie audi :tongue4:

Tak jest naszego Pana PREZESA... nie wpieprzyłem mu bo był z córką, a szkoda żeby dziecko widziało jak ojciec bęcki dostaje :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew:

Zabiegany chłopak jest, zmienił pracę..

ma tu zajrzeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś organizacja na spota by się zdała bo tak trochę osób pisze a spocić się nikt nie che :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc, jeśli jeszcze nie postanowiliście komu przekażecie swoje 1%, to proszę o pomoc. Jest to bliska mi rodzina wiec staram się również im pomóc.

Alex najbardziej lubi jeździć w :a4fan:

1dlaalexa.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

lepiej we 3 lub wcale kiedys mialo byc 5 aut a zrobiło sie ponad 10 pamietacie? :wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:35_________________________________________________mam pytanko czy sie rozni skrzynia tiptronic w wersij europejskiej od wersij amerykanskiej? i silnik 2.8 quatro? oprocz tego ze ma 220km a europejski 193km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

lepiej we 3 lub wcale kiedys mialo byc 5 aut a zrobiło sie ponad 10 pamietacie? :wink4:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 09:35_________________________________________________mam pytanko czy sie rozni skrzynia tiptronic w wersij europejskiej od wersij amerykanskiej? i silnik 2.8 quatro? oprocz tego ze ma 220km a europejski 193km.

znając życie i skrzynia i silnik różnią się tylko oprogramowaniami...

Misiek a Ty zmieniłeś a4?

nie miałeś przypadkiem 1.6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...