Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Pościemnialiscie pościemnialiscie ;) jestem zadowolony z firmy z łodzi ;) jesli ktos bedzie potrzebował namiarów to PW ;)

Apropo zlociku cos sie bedzie działo w tą niedziele 21.10.2012 nad zalewem ??? czy cisza ? :decayed:..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jeszcze nie ściemniałem bo muszę listwy chrom założyć:P

Spocik kombinujemy na listopad z wypadem na łódź:) W tą niedzielę zostaje nam tylko vag chyba że coś chcecie zorganizować to ja bym mógł być:D

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

allo allo? spiochy:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba udam się do Dj Bartka z tym fantem:P samochodzik jak dobrze pójdzie będzie dzisiaj zakupiony:P

AUDI A4 S LINE 03R. 2.5 TDI QUATTRO 180KM NIEMIEC! (2711561204) - motoAllegro

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 07:35 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 13:14 ----------

seba kupiłes tą tt? Ja nie kupowałem tej a4 bo za dużo pier....lenia z tym wszystkim i mało osób wiedzących coś na ten temat przeróbek;/

Kupiłem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może być tył i środek:p Ja miałem dzisiaj kupca no moją a4 (a założyłem tylko 18-stki) Facet się napalił i za 2 tyg. ma przyjechać, bo nie wiedziałem ile mu powiedzieć:P Tanio go ni oddam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty cudujesz ja bym tej Twojej A4 nie oddał :) Nawet jakby mi dawali nie wiem ile.

U mnie już gleba jest :) Zacnie wygląda nie powiem :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jak zawsze pełno pomysłów:p Jak da mi dobrą cenę to sprzedam bo już mam następną na oku:D Pewnie wystraszy się ceny, ale nic nie tracę;p

Samochód obniżony całkiem inaczej się prezentuje, ale jest jeden minus - trzeba uważać na spód bo można coś uszkodzić:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj osobiście Twoje BBSy:P ładnie się prezentują:) środek jest s-line więc czarno jak w ***** a też niema co pokazywać bo pół kokpitu rozerwane i kiera też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie :-)

Mam małe pytanko, poszukuję DOBREGO mechanika ( takiego który nie oskubie mnie z pieniędzy i naprawi należycie mi auto ) mam problem z zawieszeniem przód i tył... już nie mam siły z tym walczyć i myślę żeby oddać komuś auto... z przodu i z tyły wymienione było chyba wszystko a i tak tłucze jakbym jeździł starym polonezem z wybitymi wahaczami :facepalm: dziś nawet się przeraziłem jak przy skręcie przyblokowało mi kierownice i czułem jak "strzeliło" coś w prawym kole i dalej było wszystko OK - położyłem się na parkingu i nie było widać niepokojących objawów...

Proszę o info gdzie Wy serwisujecie swoje maszyny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do faceta na Napoleońską 10a (robi zbieżność itp.) Nie jest może tani ale głowę do tego ma, a więc z zawieszeniem też powinien sobie poradzić. Trzeba się tylko do niego zapisać.

A tak konkretnie to co wymieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do faceta na Napoleońską 10a (robi zbieżność itp.) Nie jest może tani ale głowę do tego ma, a więc z zawieszeniem też powinien sobie poradzić. Trzeba się tylko do niego zapisać.

A tak konkretnie to co wymieniałeś?

komplet wahaczy, końcówki drążków i same drążki kierownicze, amortyzatory wszystkie 4, poduszki stabilizatora, tuleje tylnej belki, poduszki silnika i skrzyni :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak Ci cos puka z kazdej strony?

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

a moze lozyska amortyzatorow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do faceta na Napoleońską 10a (robi zbieżność itp.) Nie jest może tani ale głowę do tego ma, a więc z zawieszeniem też powinien sobie poradzić. Trzeba się tylko do niego zapisać.

A tak konkretnie to co wymieniałeś?

komplet wahaczy, końcówki drążków i same drążki kierownicze, amortyzatory wszystkie 4, poduszki stabilizatora, tuleje tylnej belki, poduszki silnika i skrzyni :facepalm:

Dokładnie tak :facepalm: też zacząłem się zastanawiać nad tym bo jak wymieniałem koła wczoraj to przy dokręcaniu śrub było słychać takie dziwne dźwięki z tamtych miejsc... ech..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...