Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

własnie patrzyłem w łodzi na firmy które się tym zajmują i nie jest tanio. za avanta a4 chcą 440zl;p gdzie tak tanio jest klysek? oczywiście sam tył;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie patrzyłem w łodzi na firmy które się tym zajmują i nie jest tanio. za avanta a4 chcą 440zl;p gdzie tak tanio jest klysek? oczywiście sam tył;p

Zgierz ul.Chopina 2a

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ----------

ale ja wam pieprze ja podalem cene za sedana 240 PLN:facepalm:

---------- Post dopisany at 16:16 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

za avanta bedzie 370 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak:

sedan całość 350zł

kombi całość 400zł

sedan tył 260zł

kombi tył nie zdążyłem się dowiedzieć bo musiałem kończyć ale myślę że w 300zł się zmieści:)

ceny jak pojedziemy do tomaszowa, a jeżeli w skierkach chcemy to +30zł.

A i na tą sobotę może 3 samochody zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH SIERADZ (2663326755) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko ciekawe co to za firma :wink:

może na jakimś gruopnie czy coś się znajdzie, chociaż ja tego nie widziałem chyba nigdy na tym

znajomy ma nieźle przyciemnone szyby na A6 spróbuje go dorwać jakoś i się wywiedzieć co i jak, nie jestem pewien czy już z takimi szybami jej nie kupił :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombi sam tył 300zł w Tomaszowie. Seba to chcesz żeby Cię umówić?

---------- Post dopisany at 14:28 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Pulpit a ta cena za sedana to uważasz że duża?? Pewnie w sieradzu też tyle by krzyknął;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jak by chcieli przyciemić samą tylną szybę i mieć tą samą folie na resztę to by się ogarneło samemu

ja sądzę że w A4 w sedanie w b5tce tylna szyba to jest jakaś czarna magia żeby to ściemić tam trzeba jakiejś gimnastyczki żeby to sięgnąć :decayed: i cena za sedana raczej będzie większa :decayed:

ciekawe jak na inflandzkiej krzyczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit ale on mi taki podal ceny jak mu nazwy samochodow wyslalem a wiec wie co robi, a poza tym to 12 aut na raz ma to i rabat dobry:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...