Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

galerie można by do pierwszego dodać, był jakiś spot na którym kilka lustrzanek biegało i sporo fot było nawet nacykane tylko jak ktoś linku nie zapisał to dokopać się do tego, będzie ostro hadcorowe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak będę miał dzisiaj trochę czasu to ogarnę może temat, a jak nie to porobi sie zdjęcia i stworzy galerię gdy tylko będzie więcej osób na spot przyjeżdżało:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18, 19, 47, 64 na tych stronach są jakieś zdjęcia, ale te ze starego rynku min. chyba przepadły może Tobi albo Skovron je mają, ale tu w wątku tego nie ma raczej

pamietam że na picasoweb'ie były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ze zdjęć poznaje kilka furek które jeszcze jeżdżą po skierkach. Może napisze do nich wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem czasu za bardzo żeby podjechać ale na następny chętnie podbije :) A foty można zawsze świeże porobić jak więcej osób podjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem czasu za bardzo żeby podjechać ale na następny chętnie podbije :) A foty można zawsze świeże porobić jak więcej osób podjedzie

No właśnie też tak myślałem:) Teraz spot w niedzielę w południe się zrobi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja ale dzwoń pod numer podany na stronie. to mój kolega i jak coś wszystko Ci wyjaśni. chyba że masz jakieś proste pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku był spot w skce w 2 samochody i to łowicz dotarł tylko, skierki się nie pofatygowały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem i nie pamietam za bardzo co sie tam dzialo:-P

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-09-2012 at 19:49 ----------

coś towarzystwo ze skierniewic i okolic umarło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasu brak ostatnio żeby wejsc nawet na chwile i poszperać...

Rusza może ktoś na Nocny Mocny Spot aut wszystkich marek w tą sobotę?

https://www.facebook.com/events/243297245749154/

( muzyka w tle zabija )

Może spocik jakiś bysmy zrobili np. 29,30 wrzesień? Jest ponad tydzien czasu jeszcze może zebrało by sie troche ludzi ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28-29 jest lemon festival na łowiczu, także ja raczej pass bo ostro pałe moge zachlać i do kierowania mogę się koło środy nadawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perezip a gdzie ten spot? bym się wybrał ale moja b5 stoi u lakiernika:/ szkoda:( a i na wrzesień też coś się wykombinuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten spocik jest w Rzgowie ul Tuszyńska 72 Centrum Handlowe POLROS. Spoko sprawa bo naprawde ludzi sie zjeżdża oporowo. Są fajne furki niektóre, jest na co popatrzeć. Sporo ludzi z ekipy Łódzkiej a4klubu widziałem ostatnio tam także warto. Ja pewnie też odpadne bo już widzę że na jutro będe miał cisnienie na robotę i nie wiadomo kiedy z pracy wrócę.. masakra

A co do spotu w skierkach to trzeba jakiś konkretny termin wybrać, nie wiem jak komu pasuje piatek,sobota czy niedziela. Kwestia kto i jak sie dostosuje ;)

Admin20 jak ci wychodzi spalanie w 1.8 T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdżę oszczędnie i jak na razie po mieście w granicach 8,2-9l a jak deptam to do 10,5l (wynik z fis).

Jak będziecie chętni na spot to piszcie bo trzeba w końcu się spotkać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...