Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

No bo to małe mieścinki:p W łodzi chłopcy mają swoją niezłą bandę i jak byłem kilka razy na spociku to było odjazdowo:) Mieli nas kiedyś odwiedzić. Może się uda kilku naszych zwołać i kilku z łodzi by przyjechało?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja musze ogarnąć ludzi z łowicza czy są tutaj na forum, ciekawe czy da się wyszukać użytkownika po miejscowości, w tym sezonie pojawiło się z 4-5 niezłych b5 na 18" z wlepkami megsa np, także po forach się pewnie kręcą lub już takie kupili

Ja jestem z okolic Łowicza także możemy się kiedy ustawić na jakiś spocik nawet w elc to sie dogadamy i może by sie ruszyło na jakiś większy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z Łowicza kręcę się często po mieście to możemy się gdzieś ustawić

czarne takie z żółtymi halogenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolego mnie w nocy widziałeś :P Bo jest granatowe

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-a4-1-8t-240014/

Nom bo w nocy - na nocnym mocnym. Ładne,ładne jak mój wróci ze strojenia to podjade na miasto i zobacze hgalogenki twoje bo też chce coś takiego u siebie wyrzeźbić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może na łowiczu coś by się ogarneło bo w okolicach weekendu i tak się pewnie wszyscy po błonach turlają :decayed:

Perezip a Ty masz czarną na blachach WZ z klubową ramką ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może na łowiczu coś by się ogarneło bo w okolicach weekendu i tak się pewnie wszyscy po błonach turlają :decayed:

Perezip a Ty masz czarną na blachach WZ z klubową ramką ?

Granatowa, w sumie prawie jak czarna w nocy :) dokladnie na blachach WZ z klubową ramką. Możemy się ustawić w piątek,sobote lub niedziele jakoś na miescie. Widziałem ostatnio nawet jakies granatowe a4 też z ramkami klubowymi na elc. Ciekawe kto to.

Pulpit - ty nie miałeś czasem koła wkładać większego? Kiedys cos chyba na forum widziałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może na łowiczu coś by się ogarneło bo w okolicach weekendu i tak się pewnie wszyscy po błonach turlają :decayed:

Perezip a Ty masz czarną na blachach WZ z klubową ramką ?

Granatowa, w sumie prawie jak czarna w nocy :) dokladnie na blachach WZ z klubową ramką. Możemy się ustawić w piątek,sobote lub niedziele jakoś na miescie. Widziałem ostatnio nawet jakies granatowe a4 też z ramkami klubowymi na elc. Ciekawe kto to.

Pulpit - ty nie miałeś czasem koła wkładać większego? Kiedys cos chyba na forum widziałem?

granatowa z ramkami to moze malina, swojego czasu jezdzil na skierki, jesli fura z cyklu zawsze wypieszczona na maksa to on :decayed::decayed:

kola leza wojuje z oponiarzem, uciąl mi c**jek rant wewnatrz opony i nie za bardzo się poczuwa, a mi się nie uśmiecha odpuścić potenzty 7,6 mm bieznika, odda opone lub kasiore to się ogarnie, na trzech nie bede jeździł :decayed:

widzałem dziś tą Twoją, w sumie przelotem, skupiłem się bardziej czy to blachy WZ :decayed: ale FMIC i wydech taki coś jak z 2,8 w polerce przykukałem :naughty:

a avanciora czarnego b6 na białych flatach dobrze zglebowany klapa US kojarzysz może ? bo grubawa fura tylko nie wiem czy przejazdem czy ktoś podziałał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to taka oponka swoje kosztuje :D

No niestety smigam na tych nielubianych w okolicy blachach :P FMIC ledwo wszedł, zderzak strasznie pociety ale w przyszłosci go zmienię raczej. Wydech to końcówki za parę grroszy, cały koszt tych koncówek to chyba 50 zł także tanio, ale robi robotę :) Wiem który avancior. On wczesniej latał na blaszce FG chyba teraz już przerejestrowany na łowickie. Nieźle bo ktoś to kupił od słynnego Glinka, nie wiem czy kojarzysz - był w Operacji Tuning u Tedego

Fajnie to wygląda nawet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj widziałem na zadębiu ładnego avanta b5 w dieslu jak się nie mylę, miał klubowe ramki- Który to ma taką ładną bestyje?:)

---------- Post dopisany 08-08-2012 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 12:54 ----------

już ze 3 a4 widziałem na skierkach na klubowych ramkach a w tym temacie nikt się nie odzywa;/ lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryka chodzi:) teraz pozostaje tylko ekipę skompletować i robić małe spociki:) Muszę teraz tylko zamówić klubowe naklejki i nakładki na tablice. Mam chęci zwerbować trochę osób ze skierniewic:) Może napiszę do adminów żeby skasowali ten temat bo nie ma kto go pilnować i założyć taki sam tylko pod moją opieką;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematu nie trzeba kasować, może wystarczy się odezwać do moda i dał by Tobie uprawnienia do tego tematu bo paulo raczej nie wróci

Ostatnio aktywny27-06-2011 07:53

teraz na łowiczu 2 zdrowe b6 się pojawiły jedna ta glinka, która była wyżej i tą upolowałem w tym tygodniu

a>

ciekawe czy są na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne:) Może któraś z nich jest na forum, a jak nie to naklejkę im na szybę walnąć;p

W niedzielę zamierzam zrobić spot nad zalewem (raczej będzie jedno osobowy) ale mam nadzieję że się to rozwinie:)

---------- Post dopisany 07-09-2012 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 06-09-2012 at 16:30 ----------

ktoś podjedzie?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej pass na kluby pewnie jade także koło środy wracam :decayed:

zielona b6 zidentyfikowana chyba, jest od tej ekipy od różowego seicento z air-ride'em i środkiem z TTety i turbinki podobno na handel :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz. pozmieniam trochę wstęp:)

może ktoś zacznie zaglądać do tego tematu i na spoty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...