Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pulpit, jeśli chodzi Ci o Inflancką w Łodzi to nie ściemniają:) Robią to na Kilińskiego i obawiam się że sporo drożej, trzeba zapytać Tomka bo on tam robił w BieMWi:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam umowionego faceta w tomaszowie. robi bardzo dobrze, widzialem na samochodzie ktory 3lata temu u niego sciemnial szyby i bardzo ladnie wygladaly:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit, jeśli chodzi Ci o Inflancką w Łodzi to nie ściemniają:) Robią to na Kilińskiego i obawiam się że sporo drożej, trzeba zapytać Tomka bo on tam robił w BieMWi:P

Hola Hola...

Na kilińskiego czyli w filii inflanckiej robiłem B6 i zapłaciłem coś ok 450zł, ale był to przecie sedan. Betę robiłem w firmie folcar na ul.Kolumny i tam zapłaciłem coś ok 500-600 ale tylko dlatego że zachciało mi się droższej folii. Za oklejenie najtańszą chcieli coś ok 400-450zl - Najdroższą ok 7stów. Tak czy siak obie firmy mogę polecić:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja też już umówiony na ściemnianie szybek w swoim sedaniku ;) też w Tomaszowie :wink:

Jaką folie kładziesz 100 czy 80 ??

Ja myślę u siebie nad 80 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie wsi proszę Was:wink: zróbcie jak ludzie 35% max, a będziecie zadowoleni. No chyba że chcecie się pobawić w gangsterkę:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam ja robie w środę pod Łodzią jednak, a propo tej firmy z Tomaszowa słyszałem różne opinie wiec wole nie ryzykować i dziadostwa nie zakładac.

Ja trzaskam 50-60 % jednak ;) nie bede sie bawił w gangsterke ;)) jakto Kolega Tomek powiedział :grin::banan:

To kiedy Pany ten zlocik nad zalewem szykujemy ?? Bo nudy tu a zima idzie wielkimi krokami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz spocika się zrobi wcześnie w niedzielę i wyruszymy na łódzki spot i może trafimy na przejażdżkę 300konną a4:) Termin do dogadania:) Ja jak na razie wstępnie rezam swoją perłę (listwy chrom) po czym ściemka szyb i relingi chrom:)

A chciałem się zapytać czy masz tą instrukcję do webasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą niedziele ?? Kurde jesli w tą to lipa bo ja w sobote i niedziele na magisterke smigam. Hmm nie w tą a następną co?? :naughty: Z chęcią bym do was dołączył. Bo powiem Ci ze duzo A4 B5 sie kręci po skc to może cos z tego bedzie.

Moge fotki porobic tej instrukcji jutro wsadze na serwa i Ci wysle linka na pw ok ? Gdzies to cholerstwo mam napewno :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szukaj! Termin do ustalenia na spot skierniewicko- łódzki:D Za tydzień to ja nie będę raczej mógł bo mam urodziny chrześnicy i będzie pewnie trochę %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to ogarnę dziś juz nie chce mi sie grzebac ;D A Ty znowu będziesz chlał :banan: hehhehehee nie no czasem trzeba sie odchamić:D Dobra słychaj apropo spociku to jakos termin sie zgada ;) żeby każdemu pasowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie by pasował w niedziele taki wypad do łodzi, bo mam plan skoczyć na jakieś zakupy to można by to połączyć:) założyłem żarówy led w kierunki, wsteczne i podświetlenie blachy:D bajka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założyłem żarówy led w kierunki

Jakie te żarówy wsadziłeś? P + T ? Też o tym myślałem żeby na przód sobie pierdyknąć, ale zastanawiam się czy za te żarówki warto dać te 50zl...:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klysek dopiero robimy wstępne plany, ale jak tylko się dogada termin to damy Ci znać:P

Seba muszę to zobaczyć bo też mam w planach jakieś ledy zakładać:P Do Łodzi też muszę jechać bo mam zasilacz komputerowy do oddania na gwarancji ;/

Mateusz trzeba czasami sobie trochę golnąć bo wtedy świat jest w lepszych barwach i bardziej znośny:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Adam trzymaj spakowałem rarem tą instre Webasto w wersji easy po PL łap Zippyshare.com . Słuchaj mam całą książkę do tego tez ale po szwabsku. :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klysek dopiero robimy wstępne plany, ale jak tylko się dogada termin to damy Ci znać:P

no to ja tez ogarne ekipe zeby sie zjechali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...