Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie to zostaw je w ori kolorze + gleba i bedzie kox :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:12_________________________________________________

skovroon, ale ja chce być oryginalny, bo to nie problem kupić takie same jak ktoś ma :tongue4:

z tych co podałeś to tylko wzór od S5 bo za***iste są :kox:

proszę, kupuj "oryginalne" tylko licz się z tym że komplet "oryginalnych" felg przypuśćmy BBS, Vermilion czy innych dobrych firm (bo nie chcesz chyba kupować chińskiej czy włoskiej plasteliny :disgust:) kosztuje ok 4-5k + opony i robi się nagle dobre 7k. No i trzeba pamiętać że wzór trzeba naprawde dobrze dobrac do auta. A komplet kompletnych kół ori audi z tych których podałem można ustrzelić za 5-6k a nawet taniej jak dobrze poszukasz. Wg mnie nie ma co cudować z innymi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zostaw je w ori kolorze + gleba i bedzie kox :kox:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:12_________________________________________________

skovroon, ale ja chce być oryginalny, bo to nie problem kupić takie same jak ktoś ma :tongue4:

z tych co podałeś to tylko wzór od S5 bo za***iste są :kox:

proszę, kupuj "oryginalne" tylko licz się z tym że komplet "oryginalnych" felg przypuśćmy BBS, Vermilion czy innych dobrych firm (bo nie chcesz chyba kupować chińskiej czy włoskiej plasteliny :disgust:) kosztuje ok 4-5k + opony i robi się nagle dobre 7k. No i trzeba pamiętać że wzór trzeba naprawde dobrze dobrac do auta. A komplet kompletnych kół ori audi z tych których podałem można ustrzelić za 5-6k a nawet taniej jak dobrze poszukasz. Wg mnie nie ma co cudować z innymi :wink4:

no masz racje, więc dlatego nie kupuje tak długo już tych felg bo poprostu nie ,,pali mi się", a chciałbym coś wybrać naprawde fajnego w rozsądnych pieniądzach. Jestem typem człowieka który nie ma ciśnienia na wszystko i wszystkich heh :gwizdanie: Tylko nie zbesztajcie mnie za to co powiem: są ważniejsze sprawy w życiu niż auto :)

choć ostatnio zastanawiam się w sumie nad tymi od S5 19" lub 18" bądź też druga opcja to poczekam, pozbieram i za jakiś czas kupie jakieś konkretne 20" jakiejś markowej firmy...

Pulpit napewno bym nie dał tych felg w różu, bo masz taki bordo coś takiego, to już naprawde musiałbyś popatrzeć na fotkach innych jak te kolory różne zgrywaja się na Twoim aucie, choć ja chyba też bym je zostawił w ori kolorze póki co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi strasznie po głowie grafit chodzi

z forum jeden kolor taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f92fe383513bb5ca.html pod bardzo podobnykolor samochodu do mojego

i drugi http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=020e9a5e2a14f2f3

nie potrafie vt zrobic i wychodzi z tego akcja dziecko we mgle ;)

Tobi_one uciąłeś mi jajka tym różem :decayed:

a co do polowania na felgi w dobrej cenie to powiem po sobie da się tylko cierpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz racje, więc dlatego nie kupuje tak długo już tych felg bo poprostu nie ,,pali mi się", a chciałbym coś wybrać naprawde fajnego w rozsądnych pieniądzach. Jestem typem człowieka który nie ma ciśnienia na wszystko i wszystkich heh :gwizdanie:

spoko, pytałeś jakie wzory wg mnie mógłbyś założyć to Ci odpowiedziałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi strasznie po głowie grafit chodzi

z forum jeden kolor taki http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f92fe383513bb5ca.html pod bardzo podobnykolor samochodu do mojego

i drugi http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=020e9a5e2a14f2f3

nie potrafie vt zrobic i wychodzi z tego akcja dziecko we mgle ;)

Tobi_one uciąłeś mi jajka tym różem :decayed:

a co do polowania na felgi w dobrej cenie to powiem po sobie da się tylko cierpliwości

hehe :naughty: no ten grafit spooko wygląda do Twojego koloru auta :wink4:

no masz racje, więc dlatego nie kupuje tak długo już tych felg bo poprostu nie ,,pali mi się", a chciałbym coś wybrać naprawde fajnego w rozsądnych pieniądzach. Jestem typem człowieka który nie ma ciśnienia na wszystko i wszystkich heh :gwizdanie:

spoko, pytałeś jakie wzory wg mnie mógłbyś założyć to Ci odpowiedziałem :gwizdanie:

i dzięki Ci za to :cool1:

ja mówiłem tak ogólnie, bo niektórzy to już się taaaak dziwią, że felgi kupuje 2 lata, że aż mnie to dziwi też troche, że oni tak się dziwią hehe :tongue4:

Panowie szukam przenośnego odtwarzacza CD/MP3 coś w cenie najlepiej do 100 zł lub no max 120 :tongue4: wiadomo za taką kasę nie będzie kokosów, ale poprostu ma to byc sprzet na wypady np. w góry do domku czy cos w tym stylu, wystarczy, że będzie jako tako grało, byle nie harczało z głośników :gwizdanie:

może ktoś się zna i podpowie mi coś fajnego?

będe wdzięczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne są odtwarzacze na karty pamieci fakt ze do kosztow dochodzi karta pamieci, ale jesli potrzebny raz kiedys to mozna z nawigacji lub aparatu pozyczyc, w media lub w saturnie bywaja w promocjach ponizej setki sie taka baze kupi, a teraz karty w dol poszly, wiec cos jako-takiego mozna kolo 100 uskladac calosc i w granicach 2 moze 4 gb wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. Spocik w Skierniewicach odbędzie się jak tylko się tam przeprowadzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś ze Skierniewic i mógłby podejść i zakupić dla mnie telefon bo gość nie chce wysłać kasę przeleje na konto proszę o wiadomość jakby miał ktoś czas i mógłby to zrobić

http://tablica.pl/oferta/se-c902-IDT85f.html#33f53cb6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skierniewice i okolice budzić się!!! Trzeba spocika jakiegoś zrobić:) Już mieszkam w Skierkach i jestem chętny na spot:) Kto dochodzi?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można coś by ogarnąć tylko czy się zbierze ludzi :decayed::decayed:

z tego co się orientuje ekipa z vaga ostro się spotuje na skierkach, niedawno na łowiczu też coś ogarniali

Oficjalny portal miejski Łowicz.eu

Tobi i jeszcze jedna osoba z nimi spotują przynajmniej z tego co widzałem na forum vaga skc

to jak nie a4 to może na vaga się coś ogarnie

zobacz sobie Vag Skierniewice :: Strona Główna szaleństwa nie ma ale jest chyba spora stała ekipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się może w niedzielę wybiorę na tego vaga:) można też zacząć coś z a4:) jest nas 2 ale może powoli rozkręcą się spociki w skierkach:)

A Ty Klysek nie przeciążaj rączki bo Ci się jeszcze przyda do innych rzeczy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze ogarnąć ludzi z łowicza czy są tutaj na forum, ciekawe czy da się wyszukać użytkownika po miejscowości, w tym sezonie pojawiło się z 4-5 niezłych b5 na 18" z wlepkami megsa np, także po forach się pewnie kręcą lub już takie kupili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też poszukam kilka osób ze skierek bo po mieście kręci się sporo b5 i b6 ale chyba nie są na forum. może jakiegoś spotkam na ulicy to zagadam:) Fajnie by było coś w końcu ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od poczatku z frekwencja byly problemy, a nwet kiedy przyjechało te 15 furaków czy coś koło tego to i tak brakowało troche polotu i finezji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...