Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

Spocik w skierkach jest 18.04. i to fakt

a w tą sobotę próbujemy umówić się i spotkać się przy :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to może jak na 5 autek i malin się nic nie odzywa to ja sobie odpuszczę bo raczej ekipa skc spokojnie zapcha tą 5. Więc ja się wstępnie wstrzymuje poza tym i tak mam w sobotę wymianę turbinki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut.

Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka.

Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika.

Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=20.157824&ys=51.9544&xk=20.151308&yk=51.953424&v=true&utf=1

to może jak na 5 autek i malin się nic nie odzywa to ja sobie odpuszczę bo raczej ekipa skc spokojnie zapcha tą 5. Więc ja się wstępnie wstrzymuje poza tym i tak mam w sobotę wymianę turbinki :kox:

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut.

Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka.

Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika.

Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów.

Tommi tylko na pizze :tongue4: ?

Pulpit dawaj nie pękaj, poza tym miejsca starczy dla wszystkich :)

dobrze mowisz paulo77 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut.

Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka.

Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika.

Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów.

Paulo a nie wziales pod uwage ze moze ktos bedzie mial problem z przejsciem tych 50 metrów ?? :drinks::drunk::polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany ale musimy sie dogadac do piatku do 21. musze miec okreslona liste miejsc zeby moja lalka je nam zarezerwowała.. i zestawiła stoły abysmy sie zmieścili!!!! pulipt nie pekaj bedzie grubo :wink4: a co do miejsca to wiecie 4 autka po 5 osob to juz nam sie nas 20`stu robi wiec niech jeden zbiera ekipe z ktora ma najbliżej i sie zmieścimy pod lokalem a swoje audi zostawmy w domu.... przecierz jakos mozna sie dogadac i dojechac razem.... prawda? po co robic od razu problem????

:a4fan:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 21:29_________________________________________________ogladacie mecz??? nie moze byc tak zawsze????? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz całkiem spoko 10:0 :polew: :polew: :kox:, a ja się chyba przemogę o ile zmienia mi turbinę chyba, że będzie musiała zostać na weekend u mechanika to ktoś by mnie przywiózł :polew: ale jest jedna kwestia na sobotę jestem bez netu więc jak by ktoś się zobligował do tego żeby mi w sobotę tak z 2 godzinki przed tym planowanym spotkaniem wysłać esa co i jak ( czy jest to spotkanie czy nie) pod nr który podam komuś kto się pod to podpisze to ja mogę otworzyć w końcu tą listę po raz kolejny :decayed:

1. Pulpit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym nie popadal w hurraoptymizm jesli chodzi o mecz... to tylko San Marino i te 10:0 nie robi na mnie wiekszego znaczenia :tongue4:

a jesli chodzi o obecnosc w sobote to :

1. Tobi_one

2. paulo77

3. skovroon

4. misiek_23

5. Pulpit ?

6. Tommi

7. sebastian_ marat ?

osoby ze znakami zapytania potwierdzcie czy bedziecie na 100 % czy tez nie ?

ktos jeszcze chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ok czyli ja jestem na 99% chyba, że mechanik będzie potrzebował więcej czasu niż sobota na turbinkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro będę negocjował z żoną, ale jestem dobrej mysli :decayed:

ps. błogosławieni, którzy nie są żonaci albowiem nie wiedzą jakie mają szczęście :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro będę negocjował z żoną, ale jestem dobrej mysli :decayed:

ps. błogosławieni, którzy nie są żonaci albowiem nie wiedzą jakie mają szczęście :polew:

oj tak PAULO SWIETE SŁOWA

SZATAN :evil: WYMYSLIŁ MAŁUZENSTWO ABY ZNIEWOLIC MEZCZYZNE!!! :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:23_________________________________________________ mam ta sama sytuacje co ty tez negocjacje...

bo na obiad do "mamusi" to nie chce jechac. :polew:

a na browar to bez wachania... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się nieźle robi :confused4: wszyscy w nie dyspozycji po aktywnym kibicowaniu naszej reprezentacji we wczorajszym meczu?? :decayed: ja tam mogę się przejechać, ale alkoholu nie tyka przez dłuższy czas (za dużo bramek, a za każdą browar) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche lipa się robi :confused4:

Ja mogę wpaść jak bedzie oczywiscie ktos poza mną. I proponuje zrobic liste chętnych od nowa

1. paulo

ktoś jeszcze bedzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...