Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

ja moze zwerbuje goscia z Audi RS4...

RS4 ??? Nie pomyliły Ci się literki ? Mam nadzieje że nie bo byłoby co oglądać :slina:

Chyba fotki z tego spotu miałaby tylko ona :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiście proponowałbym zrobić spota w sobote... bo w niedziele nic sie nie dzieje na ulicach, jest pusto praktycznie a chyba dobrze byłoby pokazać sie cała gromadką na ulicach miasta żeby wszyscy mogli się nam przyjrzeć z bliska... a w sobote teoretycznie wieczorem kazdy juz nie pracuje więc pod wieczór byłby wolny i można byłoby spotkac sie tak jak tutaj ustalaliście na parkingu koło zalewu i byłoby dobrze... albo na rynku.. Jak wolicie. Takie moje zdanie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze zwerbuje goscia z Audi RS4...

RS4 ??? Nie pomyliły Ci się literki ? Mam nadzieje że nie bo byłoby co oglądać :slina:

Chyba fotki z tego spotu miałaby tylko ona :cool1:

Nie nie pomyliły mi sie literki. moj znajomy ma RS4 ale go zastac w domu to cud. :wallbash: postaram sie go sciagnac... jego cudo ma 420km. kierowałem tym raz i powiem szczerze bałem sie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbiore już autko to będę wpadał na spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti, zapraszamy :)

Jak jesteś z GM to może zwerbuj jakiś kumpli po trasie do Sk-wic.

ps. własnie sobie pomyślałem, że można by zaprosić chłopaków z Żyrardowa na spocik o ile są na forum. Daleko nie jest. [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 22:39_________________________________________________

Nie nie pomyliły mi sie literki. moj znajomy ma RS4 ale go zastac w domu to cud. :wallbash: postaram sie go sciagnac... jego cudo ma 420km. kierowałem tym raz i powiem szczerze bałem sie :shocked:

Ile RS4 ma koników to ja wiem i tez bym się bał prowadzić tego potwora.

Jakbys wiedział czy kolega podjedzie to daj znać, zabiore kamerke co by nagrać to cudo :slina:

A szczególnie symfonię płynącą z wydechu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super.

Miodzio byłoby jakby przyjechały obydwie, czyli S4 i RS4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super.

Miodzio byłoby jakby przyjechały obydwie, czyli S4 i RS4 :naughty:

Sławkowi się dziecko na dniach rodzi ale postara się zajrzec. Będziemy w kontakcie.

:hi: panowie nie uwarzacie ze na naszych spocikach powinna rowniez zagościc plec piekna???? :naughty: nie tylko :a4fan: jest piekna :polew:

Koleżanka Marta wpadnie swoim A4.

P.s. Macie jeszcze jakież życzenia to walcie - się załatwi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi udało mi się namierzyć kolege z tym A4 B5 kombi i możliwe że wpadnie podjechać na spocik.

Jakby dobrze poszło to może uda mi się ściągnąc jeszcze ze dwie A4 B5 :naughty:

Tak więc jest szansa że zostanie pobity poprzedni rekord ilości :a4fan:

Co do płci pięknej jestem za :).

Juz na spocie wspominałem że następnym razem każdy ma przywieźć najfajniejszą koleżankę z kontaktów w naszej-klasie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: paulo gratuluje swietnego pomysłu :notworthy: tzn spotu wojewozkiego. :good: tylko gdzie bysmy sie spotkali taka grupa? :mysli: .... masz cos w głowie? ja poszukam w moich stronach.... :a4fan:[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 20:55_________________________________________________ps. jesli bys potrzebował pomocy chetnie pomoge...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można we wtorek któryś się ustawić i polecieć dużą grupą do Arkadii na spot :D rozpatrujcie propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulo gratuluje swietnego pomysłu notworthy tzn spotu wojewozkiego. good tylko gdzie bysmy sie spotkali taka grupa? mysli .... masz cos w głowie? ja poszukam w moich stronach....

misiek, lokalizacje wymyśliłem dwie:

1. nasz Skierniewicki Rynek bo tam pewnie wejdzie duuużo autek ale jest minus taki że wszyscy muszą przyjechać do Sk-wic.

2. jakimś parking na Autostradzie A2 najlepiej pierwszy z brzegu od wjazdu w Strykowie, żeby daleko nie jechac. Plus jest taki że każdy by musiał dojechać i mniej wiecej podobną ilość km

Tylko że ktoś musiałby się przelecieć na A2 do Strykowa i po kolej zajechac na parkingi zeby sprawdzić ich pojemność pod wzgedem aut i odległość od wjazdu na A2.

(ktoś mówił ze może pomóc ;))

Tommi, dobra robota :good:

Pamiętajmy, że za tydzień jest zmiana godziny więc aktualna 16 to będzie 17 i powinno być już posprzątane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można we wtorek któryś się ustawić i polecieć dużą grupą do Arkadii na spot :D rozpatrujcie propozycje

popieram !!! :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak dalej pójdzie to może pęknie liczba 20 :audi: i bedzie kolejny rekordzik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...