Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

oj Ci małoletni to byli nieźli, a u mnie szybka otwarta i nawa zapięta, ale została więc sukces, a radyjko się rozkraczyło przed zlotem więc nie straszni byli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobre foty i jeszcze lepsza frekwencja, ale mam jedno pytanie jak wyszło z kolegą któremu bateryjka padła parkingu pod marketem ja nie miałem kabli żeby jumper'ka uskutecznić, a wszyscy wystrzelili juz w stronę Widoku na rondo, wie ktoś może??

Odburzyła na "pych":D halogeny za dużo prądu zerzarły:P

Hehe, odpaliła po kablach, potem poganialiśmy się .. ja i passat.

Tak z ciekawości zacząłem analizować czemu bateria padła... i halogeny + radio + xenon + wzmacniacz + pompa 6,5 bar + jeszcze wpiąłem przetwornice do laptopa.. no i akumulatora nie było w 30 minut :decayed:

Potem już stała na luzie pyrkając sobie po cichu .. przy okazji turbinka przestygła po gonitwie za passatem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a spocik pod lidlem juz czy tak jak ostatnio na parkingu? :mysli: i musimy wiecej jezdzic po miescie :oklaski: bo nasz przejazd wzbudził nie małe zainteresowanie :thumbup:

chyba juz pod lidlem co nie?? no napewno to niecodzienny widok tyle :audi: w jednym miejscu :cool1:

może lepiej zjechac sie najpierw na Parkingu nad Zalewem i jak bedzie miejsce ustawic się jak ostatnio, pogadac, porobic foty a potem przejechać powolutku przez miasto pod Lidla

tylko proponuje inną trasą, tzn jechać ulicami z pierwszeństwem żeby nam się peleton za bardzo nie rozsypał :decayed:

wstępną trasę już mam w głowie :naughty:

aha, Skierniewioki pomyślcie gdzie jeszcze można się pokazać z naszym peletonem :tongue4:

ps. tylko w razie co to ustawiamy sie po drugiej stronie Parkingu od strony trawy i moze Ci co podjada pierwsi to niech stają w poprzek i rezerwują miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a spocik pod lidlem juz czy tak jak ostatnio na parkingu? :mysli: i musimy wiecej jezdzic po miescie :oklaski: bo nasz przejazd wzbudził nie małe zainteresowanie :thumbup:

:hi: popieram cie najlepiej zjechac sie na parkingu bo juz wszyscy wiedza co i jak.... a potem dopiero wyruszyc w miasto z defilada :decayed: tylko opracujcie jakąs fajna traske krajobrazowa :wink4:

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądając foty z jakiegoś spotu w innym mieście wpadło mi do głowy kolejne miejsce.

Targowisko/Rynek - miejsca od pyty i koło godz 16 nikogo już tam powinno nie być a na tej miejscówce zmieści się obok siebie i 50 furek :)

Jedyny ból to nie wiem czy ktoś tam sprząta od razu po zakończeniu tego bajzlu :mysli:

Jak ktoś może to niech przejedzie sie i zobaczy jak wygląda teren Rynku własnie w granicach godz.16 w sobote (ja mam wyjazd do Katowic wiec nie dam rady looknąć).

Najlepsze miejsce będzie chyba tak ze 100m za Strażą po prawej stronie gdzie stoją ze skórami (miejscowi wiedzą gdzie :>)

Jak w sobote o 16 będzie jeszcze syf to ewentualnie można byłoby kiedyś zrobić spota w Niedziele wtedy już powinni ogarnąć teren.

A co do traski to się opracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja miejsca tam jest galancie, ale nie wiadomo jak z ogarnieciem tego czy nie bedzie jak na ,, dzikim zachodzie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądając foty z jakiegoś spotu w innym mieście wpadło mi do głowy kolejne miejsce.

Targowisko/Rynek - miejsca od pyty i koło godz 16 nikogo już tam powinno nie być a na tej miejscówce zmieści się obok siebie i 50 furek :)

Wracając do chaty specjalnie zajechałem na Rynek żeby sprawdzić czy faktycznie wejdzie 50 furek. Niestety chyba się przeliczyłem bo furek wejdzie i 100 jak się dobrze upchnie :decayed:

rynek11.th.jpg

rynek12.th.jpg

Teraz niech tylko ktoś sprawdzi jak wygląda teren Rynku w sobote koło 16.

Aha, jeszcze jedno, przeglądając spoty z innych miast zauważyłem że spora część odbywa się w Niedziele co zwiększa liczbę potencjalnych uczestników spotu no i w przypadku tej miejscówki powinno być już czysto.

Co Pany sądzicie o ewentualnej zmianie terminu z Soboty na Niedziele :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech tylko ktoś sprawdzi jak wygląda teren Rynku w sobote koło 16.

Aha, jeszcze jedno, przeglądając spoty z innych miast zauważyłem że spora część odbywa się w Niedziele co zwiększa liczbę potencjalnych uczestników spotu no i w przypadku tej miejscówki powinno być już czysto.

Co Pany sądzicie o ewentualnej zmianie terminu z Soboty na Niedziele

:hi: ja sie dostosuje. to wreszcie rynek?parking?lidl? bo juz złupiałem :embarrassed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek, spoko do 18 kwietnia to znajdzis się jeszcze ze 2 miejscówki

ale chyba najlepiej będzie styknąć się na początek na Parkingu nad Zalewem - w sumie to historyczne miejsce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to najwyżej zostaną soboty, mi tam bez różnicy (o ile nie będę akurat pracował :disgust:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech zostanie sobota :)

A w razie co, żeby ktoś wiecej dotarł, można ewentualnie zrobić spocik godzinke poźniej, np. o 17.00 bo przeciez robi się coraz widniej.

Zresztą jak będzie całkiem widno to słabo wyjdą fotki ze światłami :thumbdown:

Zobaczymy może bliżej terminu spotkania jak jest o 16 i o 17 i się ustali konkretną godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech zostanie sobota :)

A w razie co, żeby ktoś wiecej dotarł, można ewentualnie zrobić spocik godzinke poźniej, np. o 17.00 bo przeciez robi się coraz widniej.

Zresztą jak będzie całkiem widno to słabo wyjdą fotki ze światłami :thumbdown:

Zobaczymy może bliżej terminu spotkania jak jest o 16 i o 17 i się ustali konkretną godzinę.

spoko mamy czas :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam opowiem jaką ostatnio miałem akcję z werbowaniem człowieka z A4 :polew:

Byłem u kumpla mechanika i patrze na kanale stoi A4 B5 w kombi, obok stoi młody chłopak. Myśle se werbuje gościa.

Pytam się "Sorki jesteś ze Skierniewic ?

On mowi "TAK"

Pytam dalje "może byłbyś zainteresowany zlotami Audi w Skierniewicach ? Bo jest nas kilka osób ale chcemy powiększać ekipe i td.

On mówi "spoko, ale Golfem moge przyjechać ?"

A ja mówie "a czemu nie tą A4 ? "

A on mówi "bo to nie moja , ja mam Golfa III i stoi na zewnątrz" :decayed:

Kurcze, naprodukowałem się a to wielka koopa.

A kumpel ze śmiechu mało do kanału nie wpadł z tego wszystkiego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek, spoko do 18 kwietnia to znajdzis się jeszcze ze 2 miejscówki

ale chyba najlepiej będzie styknąć się na początek na Parkingu nad Zalewem - w sumie to historyczne miejsce :decayed:

:hi: masz racje. parking jak narazie to dobre miejsce bo kazdy wie co i jak. a jezdzic po miescie i sie szukac to troche nie bardzo..... a z ta niedzielą to moze i lepiej kazdy sie na spokojnie przygotuje bo nie ktorzy mogo pracowac w sobote i to moze im przeszkodzic a przecie zalerzy nam zeby sie spotykac w jak najwiekszym gronie.... ja moze zwerbuje goscia z Audi RS4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...