Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wrzuce swoje wieczorkiem jak pozamazuje nr z tablic :rolleyes:

marshall fotki obrabiasz w Photoshopie (chodzi mi o szablon podpisu fotek w dolnym prawym rogu) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądam, wybiorę coś jeszcze i zamieszczę na swojej stronce. Dam znać na tym wątku.

Jeśli ktoś ma fajną Adżi B6, B7, B8 i chciałby mieć fajne foty, to możemy umówić się na sesję foto.

Tobiasz - to też do Ciebie - masz wdzęczną furkę do focenia. :)

Paweł - nie mam photoshopa niestety. Ale znak wodny na fotki wrzucisz szybko programikiem np. Image Signature : http://www.bbproject.net/viewpage.php?page_id=11

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

Ja korzystam z Gimp'a. Jest to bardzo fajny, nieduży i darmowy program, uważany za konkurenta płatnego Photoshop'a.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=655&GIMP+2.4.4

Tym programem zrobiłem m.in. VT swojej furki zanim miałem jeszcze nowe fele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdzieczna to ona bedzie bardziej jak zrobie pare modow jeszcze :)

marza mi sie wieksze felgi, gwint B16 Bilsteina lub H&R a takze fotele sportowe i jakis programik za jakies 2-3 latka, ale to powoli na spokojnie i mam nadzieje ze to osiągne

Chętnie bym zrobil jakas fajna sesje mojej B8, ale nie znam zadnych fajnych miejsc w skc w ktorych mozna by to zrobic

a tak w ogole to dzieki :hi:

no i czekam na fotencje bo kazdy tam pykal z tego co widzialem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre foty i jeszcze lepsza frekwencja, ale mam jedno pytanie jak wyszło z kolegą któremu bateryjka padła parkingu pod marketem ja nie miałem kabli żeby jumper'ka uskutecznić, a wszyscy wystrzelili juz w stronę Widoku na rondo, wie ktoś może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobiasz, jest kupa miejsc na sesję z autem!

Np. obok opuszczonych budynków koło dawngo Rawentu, itp.

Jak coś to dawaj znaka. Miejscówek na fotki auta kilka wynajdę. Z tym nie ma problemu. Natomiast z pogodą (światłem) nie zawsze jest cacy - tego nie ma na zamówienie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobiasz, jest kupa miejsc na sesję z autem!

Np. obok opuszczonych budynków koło dawngo Rawentu, itp.

Jak coś to dawaj znaka. Miejscówek na fotki auta kilka wynajdę. Z tym nie ma problemu. Natomiast z pogodą (światłem) nie zawsze jest cacy - tego nie ma na zamówienie... :)

Ja też bym się na to pisał kolego :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę się wstępnie na przyszły rok jak skończę reszte modów :decayed:

Aha, Adam jeżeli masz jakieś fotki mojej furmanki to poproszę podesłać w wolnej chwili na email: [email protected]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre foty i jeszcze lepsza frekwencja, ale mam jedno pytanie jak wyszło z kolegą któremu bateryjka padła parkingu pod marketem ja nie miałem kabli żeby jumper'ka uskutecznić, a wszyscy wystrzelili juz w stronę Widoku na rondo, wie ktoś może??

Odburzyła na "pych":D halogeny za dużo prądu zerzarły:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Aha, Adam jeżeli masz jakieś fotki mojej furmanki to poproszę podesłać w wolnej chwili na email: [email protected]

Paweł, podeślij mi na priva numery rejestracyjne Twojej Adżi, zobaczę co mam i wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia podaję datę kolejnego spociku.

Termin wstępnie ustalony to sobota 18 kwietnia a godzina pewnie też 16.00

No i wiadomo że musi nas być co najmniej tyle samo a najlepiej dwa razy więcej :decayed:

Tak więc jak ktoś zobaczy pod sklepem czy na światłach jakąś :a4fan: to biegiem do gościa i werbować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wiadomo że musi nas być co najmniej tyle samo a najlepiej dwa razy więcej :decayed:

Tak więc jak ktoś zobaczy pod sklepem czy na światłach jakąś :a4fan: to biegiem do gościa i werbować :wink4:

W niedzielę na ambonie ksiądz poda termin spotu w ogłoszeniach parafialnych :decayed:

p.s. Poluję na gościa z S4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a spocik pod lidlem juz czy tak jak ostatnio na parkingu? :mysli: i musimy wiecej jezdzic po miescie :oklaski: bo nasz przejazd wzbudził nie małe zainteresowanie :thumbup:

chyba juz pod lidlem co nie?? no napewno to niecodzienny widok tyle :audi: w jednym miejscu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy mają radyjka i felgi po nalocie małoletnich fanów :decayed:

ps. jak ktoś chce to może wrzucić sobie bannerek w podpis a ja jutro popracuję nad lepszym :naughty:

http://img17.imageshack.us/img17/3928/bannerspot15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...