Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

14 marca(sobota) godzina 15-16 jeśli dobrze zrozumiałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 marca(sobota) godzina 15-16 jeśli dobrze zrozumiałem :decayed:

ok dzieki za info. :good::a4fan: kolego z lipiec lecisz na spocik? jesli tak to moze bysmy sie spotkali w lipcach bo bede tamtendy jechał i dojechali bysmy razem???

Siemka. Z Lipiec prawdopodobnie bedziemy jechac na 2 autka :naughty: wiec jesli tylko zgramy sie w czasie to nie ma sprawy mozemy razem poleciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mo, zobacz stronke wczesniej, podałem wszystkie namiary :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 08:46_________________________________________________zresztą proszę bardzo

parkingnadzalewemm.th.jpg

parkingnadzalewem.th.jpg

Ale lepiej samemu sobie looknąc w http://maps.google.com/

ulica Konwaliowa, nr domu dla GPS'a 20 (chyba)

[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 08:48_________________________________________________

Wysłałem pare priv'ów do osób ze Skierniewic więc może chociaż pare osób uda się dodatkowo zwerbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i bierzcie cyfrówki to jakies fotki sie porobi ;]

ja tez napisalem paru osobom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 marca(sobota) godzina 15-16 jeśli dobrze zrozumiałem :decayed:

ok dzieki za info. :good::a4fan: kolego z lipiec lecisz na spocik? jesli tak to moze bysmy sie spotkali w lipcach bo bede tamtendy jechał i dojechali bysmy razem???

Siemka. Z Lipiec prawdopodobnie bedziemy jechac na 2 autka :naughty: wiec jesli tylko zgramy sie w czasie to nie ma sprawy mozemy razem poleciec.

:hi: OK... :good: PODAJCIE TYLKO MIEJSCE I CZAS GDZIE SIE SPOTKAMY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spokojnie jeszcze ponad tydzień wiec jeszcze się może sporo pozmieniać, ale trzeba być dobrej mysli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spokojnie jeszcze ponad tydzień wiec jeszcze się może sporo pozmieniać, ale trzeba być dobrej mysli :decayed:

tak jest :naughty::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladalem dzisaj miejsce spociku. naprawde fajne :good: szacun dla tego co je wymyslil :notworthy:

a dziękuję bardzo :hi:

niestety na cieplejsze pory trzeba będzie znaleźć cos innego bo od maja na tym prakingu w weekendy są tabuny ludziów i samochodów.

kolejną miejscóweczkę mam już w głowie ale muszę sprawdzic czy w weekendy jest tam pusto, bo to parking dużej firmy i być może pracują w soboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o parkingu przed Veką ale przejeżdzałem tam dzisaj i jest ogrodzony więc odpada, trzeba będzie poszukac czegoś innego na przyszłość.

a tak przy okazji dziś niechcący na parkingu nad Zalewem doszło do spotu (prawie) :decayed:

wracałem sobie do chaty ze skelpu na piechote a akurat na parking zajechało znajome z forum A4

podszedłem i trafoniony zatopiony :), pogadaliśmy chwilę z kolegą ........ i się rozjechaliśmy/rozeszliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o parkingu przed Veką ale przejeżdzałem tam dzisaj i jest ogrodzony więc odpada, trzeba będzie poszukac czegoś innego na przyszłość.

a tak przy okazji dziś niechcący na parkingu nad Zalewem doszło do spotu (prawie) :decayed:

wracałem sobie do chaty ze skelpu na piechote a akurat na parking zajechało znajome z forum A4

podszedłem i trafoniony zatopiony :), pogadaliśmy chwilę z kolegą ........ i się rozjechaliśmy/rozeszliśmy

hehe jakby nie było można to nazwać dwuosobowym spotem z jednym autem :naughty: fajnie sie trafilo Paulo :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym już ustalić konkretną godzinę sobotniego spotu i sugerowałbym 16.00

A to z tego względu, że ktoś może w sobote pracować i żeby zdążył ogarnąć się po pracy i na spokojnie przyjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wpadne kiedy na spot ale nie teraz bo autka nie mam na obecną chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi 16 pasuje już sobie zapisuje :decayed: żarcik oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...