Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

kurde chlopaki ale macie cisnienie na tego spota :decayed: nie lepiej poczekac na cieplejszą pogodę?? kazdy przyjedzie juz na letnich oponkach :tongue4: co po niektórzy na nowych felach :cool1::naughty: no i zawsze cieplej bedzie stac na tych +10 czy +15C niż na 0C i to w chlapie :/

Zgadzam się z kolegą, że lepiej byłoby może troche poczekać na lepsza pogodę.

Ja dodatkowo czekam na nowe fele. Mam nadzieje, że w połowie marca jak pogoda dopisze będą już założone :gwizdanie:

A tak w ogóle to gdzie dokładnie robicie spoty, pytam bo jeszcze na żadnym nie byłem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde chlopaki ale macie cisnienie na tego spota :decayed: nie lepiej poczekac na cieplejszą pogodę?? kazdy przyjedzie juz na letnich oponkach :tongue4: co po niektórzy na nowych felach :cool1::naughty: no i zawsze cieplej bedzie stac na tych +10 czy +15C niż na 0C i to w chlapie :/

Zgadzam się z kolegą, że lepiej byłoby może troche poczekać na lepsza pogodę.

Ja dodatkowo czekam na nowe fele. Mam nadzieje, że w połowie marca jak pogoda dopisze będą już założone :gwizdanie:

A tak w ogóle to gdzie dokładnie robicie spoty, pytam bo jeszcze na żadnym nie byłem :embarrassed:

chyba jeszcze takiego spota z prawdziwego zdarzenia to w skc nie bylo :):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chlopaki ale macie cisnienie na tego spota :decayed: nie lepiej poczekac na cieplejszą pogodę?? kazdy przyjedzie juz na letnich oponkach :tongue4: co po niektórzy na nowych felach :cool1::naughty: no i zawsze cieplej bedzie stac na tych +10 czy +15C niż na 0C i to w chlapie :/

Zgadzam się z kolegą, że lepiej byłoby może troche poczekać na lepsza pogodę.

Ja dodatkowo czekam na nowe fele. Mam nadzieje, że w połowie marca jak pogoda dopisze będą już założone :gwizdanie:

A tak w ogóle to gdzie dokładnie robicie spoty, pytam bo jeszcze na żadnym nie byłem :embarrassed:

chyba jeszcze takiego spota z prawdziwego zdarzenia to w skc nie bylo :):)

no raczej nie było chyba, że dwu-samochodowy spot jest tym z prawdziwego zdarzenia :polew: ale co tam przynajmniej ładne foty porobiliśmy furek, a ta kwestia pogody jest chyba niezłym wyznacznikiem do daty spota w sumie też myślę, że można poczekać do któregoś marca, chociaż fele mam te same co na lato :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim:) jak narazie zapowiada się na wiosnę to niedługo coś zrobimy:) tylko trzeba porządnie umyć fure po zimie:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam nie wazne jakie fele, wazne zeby byc :)

to zalezy gdzie chcecie sie spotkac czy na jakims parkingu kolo supermarketu jak wiekszosc czy tez w jakims innym fajnym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkin pod tesco może lepiej nie, ostatnio tylko we dwóch trafiliśmy :polew: a tak poważnie to jak dla mnie to miejsce dowolne najwyżej się GPS'a zapnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do parkingu przy Tesco to może byc słabo jak nas będzie więcej bo tam wiecznie pełno ludzie i samochodów, nawet w niedziele.

A wiadomo, jak już się spotkamy to byłoby dobrze stanąć wszyscy obok siebie a nie powiedzmy 3 furki tu, 2 tam a 1 jeszcze gdzie indziej.

Myślę nad inną lokalizacją i nie wiem co może być lepsze ... może parking nad Zalewem ?

Jak nie będzie namiatów z browarem (są od maja) to powinno być luźno.

Albo ewentualnie jakieś inne miejsce, moze parking przed jakaś dużą firmą, jak mi cos wpadnie w oko to dam znaka.

Jak ktoś ma inne propozycje to niech pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest na Zadębiu, wku jest niedaleko. Myśle ze to dobra miejscówka ale dostosuje sie oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz odbywają się tam inne spoty, "wielomarkowo-tuningowe"

Fotki kiepskie bo z telefonu

Widok ogólny na teren wokół Parkingu

zadbiezlocikx2008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co widać tam trawka sobie rośnie, a ja mialem ostatatnio zła przygode z ta nawierzchnią przy obecnej pogodzie (dół zderzaka mi został ) :decayed: ale skoro mówicie, że jest spoko to może bardziej ubite jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulpit, zdjęcia nie są samego Parkingu tylko terenu za nim bo tam były akurat jakieś zawody.

A Parking jest wyłożony elegancką kosteczką.

Zimową porą, wieczorami często przyjeżdzają tam co niektórzy pokręcić bączki i podriftować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak to już tylko jedno pytanie pozostaje w takim razie, kiedy?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest parking elegancki co prawda troche ,,czarny" ale pomiescimy sie raczej wieczorowa pora ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest parking elegancki co prawda troche ,,czarny" ale pomiescimy sie raczej wieczorowa pora ;]

Tobi co miales na mysli pisząc "czarny"?? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimową porą, wieczorami często przyjeżdzają tam co niektórzy pokręcić bączki i podriftować :decayed:

o to mi chodziło co kolega napisał ;) latem tez sie znajda tacy co lubia zostawic troche ,,oponek" na kostce :tongue4: wiec chodziło mi o czarne ślady heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ewentualnych gości "nie miejscowych" w razie jakby co

parkingnadzalewemm.th.jpg

parkingnadzalewem.th.jpg

Ale lepiej samemu sobie looknąc w http://maps.google.com/ - ulica Konwaliowa, nr domu dla GPS'a 20 (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...