Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja to będę happy jak umyje furaka lepiej niż przed ostatnim pseudo-spotem udokumentowane zdięciami nadawały by się do strefy śmiechu na dobrą sprawę, a polerować mi się nie chce chyba, że by było naprawdę znośnie pod względem pogody

misiek_23 a Ty z łodzi lecisz?? jeśli tak i lecisz przez łowicz to możemy się ustawić i lecieć razem bo z łowicza w sumie chyba ze 3 sztuki polecą albo i więcej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to będę happy jak umyje furaka lepiej niż przed ostatnim pseudo-spotem udokumentowane zdięciami nadawały by się do strefy śmiechu na dobrą sprawę, a polerować mi się nie chce chyba, że by było naprawdę znośnie pod względem pogody

misiek_23 a Ty z łodzi lecisz?? jeśli tak i lecisz przez łowicz to możemy się ustawić i lecieć razem bo z łowicza w sumie chyba ze 3 sztuki polecą albo i więcej :decayed:

lece albo przez łowicz albo lipce rey. ale jak coś to gdzie byśmy sie ustawili?[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 23:38_________________________________________________ :mysli: a tak wogóle to chyba ten pierwszy pseudo zlocik{spocik) jak go nazywasz to sie udał no nie?? początki sa trodne ale mam nadzieje ze teraz to juz sie uda :wink4: ale jak by nie bylo to foty sa :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Starym Rynku w łowiczy o 15:00 my już tak wstępnie ustaliliśmy z chłopakami jak byś sie zdecydował jechać przez łowicz to się jakoś nr fona wymienimy bo wiem, że się w takich sytuacjach przydaje :decayed:

no foty fajne są, ale jak frekwencja na tym bedzie podobna to zwatpie i przenośimy się chyba na łowicz bo co tyle kilometrów trzaskać jak i tak byliśmy tylko my poza tym parking nie był dobrym pomysłem bo jakieś a4 krążyły, ale się żadna nie zdecydowała ostatecznie zatrzymac a w ciemno daje z 70% że to był ktoś z klubu ale cóż trzeba byc dobrej mysli co do kolejnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysle ci na PW moj nr. jak cos to mi piiknij.[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 23:49_________________________________________________ moze zrobimy liste obecnosci? :rtfm: zeby nie było tak jak za pierwszym razem? :doh1:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :beer1: :a4fan: :a4fan: :beer::a4fan: :beer1: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Pulpit

2.Malin01

3.Skovroon

4.Tobi_one

5.sebastian_marat

6. paulo77 :hi:

prawdopodobnie podjedzie też jednego z forumowiczów, których werbowałem przez priv i który mi odpisał.

W sumie kolega ma A6 ale Audi to Audi, no i zawsze sztuka więcej :)

ps. Pany a może w podpisie zrobić sobie link do Spoty Skierniewickie i może kiedyś ktos zobaczy i się zwerbuje kolejne osoby na kolejne zloty/spoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Pany a może w podpisie zrobić sobie link do Spoty Skierniewickie i może kiedyś ktos zobaczy i się zwerbuje kolejne osoby na kolejne zloty/spoty

nie głupi pomysł :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde tylko ciekawie jak bedzie z pogoda w ta sobote... :mysli: jak patrze prognozy to ma byc +8 i delikatne sloneczko... ale te marcowe pogody rozne bywaja.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze będzie grunt żeby na pierwszym frekwencja dopisała póxniej już powinno byc tylko lepiej :decayed:

a jak na razie to i ja się dołączam do pomysłu z podpisem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se zrobiłem cuś takiego jak widać w podpisie zeby było lepiej widoczne.

A po zlociku jak bedą fotki to zrobie coś lepszego i się zmieni.

No i udostępnie dla chętnych oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wygląda całkiem spoko jak się zrobi takie, żeby było kilka furaków plus jakiś ładny opisik pod to myślę, że będzie to wyglądało całkiem spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...