Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może pojeździmy na sankach za samochodem??? :polew: ale to dopiero jak będzie śnieg :tongue4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może pojeździmy na sankach za samochodem??? :polew: ale to dopiero jak będzie śnieg :tongue4:

ja tam jeszcze trochę chciałbym pożyć :tongue4:

syna nie spłodziłem, domu nie wybudowałem... jeszcze tyle przede mną ;(

:polew:

Opublikowano

może pojeździmy na sankach za samochodem??? :polew: ale to dopiero jak będzie śnieg :tongue4:

ja tam jeszcze trochę chciałbym pożyć :tongue4:

syna nie spłodziłem, domu nie wybudowałem... jeszcze tyle przede mną ;(

:polew:

to na co czekasz? bierz się do roboty :polew:

Opublikowano

może pojeździmy na sankach za samochodem??? :polew: ale to dopiero jak będzie śnieg :tongue4:

ja tam jeszcze trochę chciałbym pożyć :tongue4:

syna nie spłodziłem, domu nie wybudowałem... jeszcze tyle przede mną ;(

:polew:

to na co czekasz? bierz się do roboty :polew:

taa??? :naughty: :naughty: :naughty:

to ma sie rozumieć że napęd do bramy i samą bramę na dobry początek mam za free ?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

bardziej miałem na myśli syna niż dom... :polew:

Opublikowano

bardziej miałem na myśli syna niż dom... :polew:

z tym to sobie akurat sam poradze :kox::sexinbed:
Opublikowano

Seba zbuduj mi takie cacko :P

Opublikowano

Skovroon to może chociaż drzewo posadziłeś jakieś :naughty::decayed: :>

Sebastian a co tam oferujecie ciekawego z tych bram :?: jakieś info by się przydało :?: ceny + katalog z ofertą ;)

Opublikowano

Sam sobie zbuduj :tongue4:

Tobi katalogu Ci nie dam bo Cie ceny wystraszą ja mam upusty więc ceny są niższe :tongue4:

Takie podstawowe napędy to:

Brama skrzydłowa do 6m 1700zł

Brama przesuwna do 300kg 1400zł

Brama garażowa uchylna/segmentowa 800zł

Montaż 400zł

Montaż garażowej 300zł

Opublikowano

Sam sobie zbuduj :tongue4:

Tobi katalogu Ci nie dam bo Cie ceny wystraszą ja mam upusty więc ceny są niższe :tongue4:

Takie podstawowe napędy to:

Brama skrzydłowa do 6m 1700zł

Brama przesuwna do 300kg 1400zł

Brama garażowa uchylna/segmentowa 800zł

Montaż 400zł

Montaż garażowej 300zł

e tam nie wystraszą :tongue4: bez przesady :cool1:

Opublikowano

Witam Panów :)

Chciałbym spytać czy odbędzie się jakiś spot w okolicach Skierniewic? Pytam ponieważ chciałbym skorzystać z pomocy kogoś kto posiada wyższej klasy kabel do diagnostyki, moim nie mogę się podłączyć do sterownika klimatyzacji i usunąć błędy w sterowniku :confused4:

Opublikowano

Witam Panów :)

Chciałbym spytać czy odbędzie się jakiś spot w okolicach Skierniewic? Pytam ponieważ chciałbym skorzystać z pomocy kogoś kto posiada wyższej klasy kabel do diagnostyki, moim nie mogę się podłączyć do sterownika klimatyzacji i usunąć błędy w sterowniku :confused4:

zapraszam tutaj: http://vwskce.webd.pl/index.php może ktoś pomoże ;)

Opublikowano

Witam Panów :)

Chciałbym spytać czy odbędzie się jakiś spot w okolicach Skierniewic? Pytam ponieważ chciałbym skorzystać z pomocy kogoś kto posiada wyższej klasy kabel do diagnostyki, moim nie mogę się podłączyć do sterownika klimatyzacji i usunąć błędy w sterowniku :confused4:

zapraszam tutaj: http://vwskce.webd.pl/index.php może ktoś pomoże ;)

Dzięki :) już się rejestruję :)

Opublikowano

killer jak chcesz to możesz do mnie podjechać i Ci skasuje :tongue4: chyba że spot jakiś wypali :mysli:

Opublikowano

killer jak chcesz to możesz do mnie podjechać i Ci skasuje :tongue4: chyba że spot jakiś wypali :mysli:

Chętnie skorzystam :) będziesz miał wolną chwilę jutro wieczorkiem? :)

Opublikowano

killer jak chcesz to możesz do mnie podjechać i Ci skasuje :tongue4: chyba że spot jakiś wypali :mysli:

Chętnie skorzystam :) będziesz miał wolną chwilę jutro wieczorkiem? :)

Myśle, że tak jak coś to zadzwoń i Ci powiem gdzie przyjechać: 663127434

Opublikowano

killer jak chcesz to możesz do mnie podjechać i Ci skasuje :tongue4: chyba że spot jakiś wypali :mysli:

Chętnie skorzystam :) będziesz miał wolną chwilę jutro wieczorkiem? :)

Myśle, że tak jak coś to zadzwoń i Ci powiem gdzie przyjechać: 663127434

Super, postaram się odezwać w okolicach 19-20 :)

Opublikowano
  • Autor

no może uda się w końcu jakiś spocik :gwizdanie:

Opublikowano

chyba się nie uda :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.