Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spocik w skierkach jest 18.04. i to fakt

a w tą sobotę próbujemy umówić się i spotkać się przy :drinks:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aha no ja się szykuję na 18.04

Opublikowano

to może jak na 5 autek i malin się nic nie odzywa to ja sobie odpuszczę bo raczej ekipa skc spokojnie zapcha tą 5. Więc ja się wstępnie wstrzymuje poza tym i tak mam w sobotę wymianę turbinki :kox:

Opublikowano

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut.

Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka.

Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika.

Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów.

Opublikowano

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

http://www.zumi.pl/trasa.html?xs=20.157824&ys=51.9544&xk=20.151308&yk=51.953424&v=true&utf=1

to może jak na 5 autek i malin się nic nie odzywa to ja sobie odpuszczę bo raczej ekipa skc spokojnie zapcha tą 5. Więc ja się wstępnie wstrzymuje poza tym i tak mam w sobotę wymianę turbinki :kox:

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut.

Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka.

Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika.

Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów.

Tommi tylko na pizze :tongue4: ?

Pulpit dawaj nie pękaj, poza tym miejsca starczy dla wszystkich :)

dobrze mowisz paulo77 :good:

Opublikowano

Postaram się zajrzeć na pizzę. Co do lokalizacji to jadąc od ronda trzeba minąć światła i zaraz po lewej stronie lokal METRO. Tylko parking na 5 autek :confused4:

Tommi, ciut wczesniej jest ciąg sklepów, które beda pozamykane i tam może ustawić sie ze 20 aut.

Chodzi mi o sklepy i parking przed nimi od skrzyżowania do sklepu motoryzacyjnego Zbudniewka.

Aha i przeciez drugi Parkimg jest 20 metrów dalej koło przychodni zdrowia na Kopernika.

Tak więc kto chce niech przyjeżdza bo miejsca dla aut nie braknie, co najwyzej trzeba bedzie dojsc zmax 50 metrów.

Paulo a nie wziales pod uwage ze moze ktos bedzie mial problem z przejsciem tych 50 metrów ?? :drinks::drunk::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi: Pany ale musimy sie dogadac do piatku do 21. musze miec okreslona liste miejsc zeby moja lalka je nam zarezerwowała.. i zestawiła stoły abysmy sie zmieścili!!!! pulipt nie pekaj bedzie grubo :wink4: a co do miejsca to wiecie 4 autka po 5 osob to juz nam sie nas 20`stu robi wiec niech jeden zbiera ekipe z ktora ma najbliżej i sie zmieścimy pod lokalem a swoje audi zostawmy w domu.... przecierz jakos mozna sie dogadac i dojechac razem.... prawda? po co robic od razu problem????

:a4fan:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 21:29_________________________________________________ogladacie mecz??? nie moze byc tak zawsze????? :polew:

Opublikowano

mecz całkiem spoko 10:0 :polew: :polew: :kox:, a ja się chyba przemogę o ile zmienia mi turbinę chyba, że będzie musiała zostać na weekend u mechanika to ktoś by mnie przywiózł :polew: ale jest jedna kwestia na sobotę jestem bez netu więc jak by ktoś się zobligował do tego żeby mi w sobotę tak z 2 godzinki przed tym planowanym spotkaniem wysłać esa co i jak ( czy jest to spotkanie czy nie) pod nr który podam komuś kto się pod to podpisze to ja mogę otworzyć w końcu tą listę po raz kolejny :decayed:

1. Pulpit

Opublikowano

ja tam bym nie popadal w hurraoptymizm jesli chodzi o mecz... to tylko San Marino i te 10:0 nie robi na mnie wiekszego znaczenia :tongue4:

a jesli chodzi o obecnosc w sobote to :

1. Tobi_one

2. paulo77

3. skovroon

4. misiek_23

5. Pulpit ?

6. Tommi

7. sebastian_ marat ?

osoby ze znakami zapytania potwierdzcie czy bedziecie na 100 % czy tez nie ?

ktos jeszcze chętny?

Opublikowano

no to ok czyli ja jestem na 99% chyba, że mechanik będzie potrzebował więcej czasu niż sobota na turbinkę :decayed:

Opublikowano

Ja będę wiedział na 99% w piątek.

Opublikowano

Ja jutro będę negocjował z żoną, ale jestem dobrej mysli :decayed:

ps. błogosławieni, którzy nie są żonaci albowiem nie wiedzą jakie mają szczęście :polew:

Opublikowano

Ja jutro będę negocjował z żoną, ale jestem dobrej mysli :decayed:

ps. błogosławieni, którzy nie są żonaci albowiem nie wiedzą jakie mają szczęście :polew:

oj tak PAULO SWIETE SŁOWA

SZATAN :evil: WYMYSLIŁ MAŁUZENSTWO ABY ZNIEWOLIC MEZCZYZNE!!! :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 23:23_________________________________________________ mam ta sama sytuacje co ty tez negocjacje...

bo na obiad do "mamusi" to nie chce jechac. :polew:

a na browar to bez wachania... :decayed:

Opublikowano

misiek, a kiedy ostatecznie musiałbys dac znac znajomej z Metra ile osób ma być ?

Opublikowano

mnie niestety nie bedzie chlopaki, wazna sprawa nie pytajcie o wiecej... sorry

Opublikowano

Ja rówież odpadam :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

no to się nieźle robi :confused4: wszyscy w nie dyspozycji po aktywnym kibicowaniu naszej reprezentacji we wczorajszym meczu?? :decayed: ja tam mogę się przejechać, ale alkoholu nie tyka przez dłuższy czas (za dużo bramek, a za każdą browar) :polew: :polew:

Opublikowano

No troche lipa się robi :confused4:

Ja mogę wpaść jak bedzie oczywiscie ktos poza mną. I proponuje zrobic liste chętnych od nowa

1. paulo

ktoś jeszcze bedzie ?

Opublikowano

Ja niestety nie mogę w tą sobote.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.