Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rok to jeszcze żaden wynik :decayed: u nas byli już tacy agenci, którzy już po kilka lat śmigali na nie polskich blachach. Grunt żeby Cie tylko nie przypilili za to

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rok to jeszcze żaden wynik :decayed: u nas byli już tacy agenci, którzy już po kilka lat śmigali na nie polskich blachach. Grunt żeby Cie tylko nie przypilili za to

:hi: tylko ze ja mam pełen legal :decayed: moga mie co skrzyzowanie kontrolowac o ile znaja niemiecki :polew:

Opublikowano

to ile w końcu nas tam będzie na tym spocie

Opublikowano

pany pamietajcie o paru sprawach prioretytowych najbliszego spotu tzn:

1. 6-cio pak swojego ulubionego piwka :beer1:

2. zeby zabrac najpiekniejsza koleżanke z naszej klasy z prawem jazdy :wink4:

3. Ci który zjawia sie jako pierwsi niech staja tak aby zajac jak najwiecej miejsca aby potem inni sie zmieścili

4. ma ktoś cos jakies pomysły? :mysli:

[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:05_________________________________________________

to ile w końcu nas tam będzie na tym spocie

w planach jest pobic cyfre 20 ale zobaczymy

Opublikowano

raczej się pobije jak nie byłem a teraz będę czyli 21 :decayed:

Opublikowano

Będzie grubo :naughty:

Opublikowano

Będzie grubo :naughty:

I tak ma byc :good:

Aha, koledzy, którzy mieli zwerbowac fajne furki przypomniec ich właścicielom o spocie.

ps. mała podpowiedz, te fajne furki mają literki w kolorze czerwonym S i RS :gwizdanie:

Opublikowano

A ja z Sochaczewa przylecę na 100%, tylko nie wiem na jak długo :( Ale będę :)

Opublikowano

Będzie grubo :naughty:

I tak ma byc :good:

Aha, koledzy, którzy mieli zwerbowac fajne furki przypomniec ich właścicielom o spocie.

ps. mała podpowiedz, te fajne furki mają literki w kolorze czerwonym S i RS :gwizdanie:

a A5 tez moze byc? :cool1:

Opublikowano

Może, a nawet musi :cool1:

Zapowiada się pieknie, bedzie nas sporo i rozmaicie :>

Proponuje zrobić listę obecności i wpisywać się po kolei jak ostatnim razem, co by mieć orientacyjnie pojęcie ilu nas będzie :przebiegly:

Jeżeli ktos kogoś ściągnie z poza forum to niech wpisze obok siebie np +1. lub + 2

1. paulo77 + 1

Opublikowano

1. paulo77 + 1

2. Pulpit + może, ale to bardzo może coś mi się uda zwerbować bo coś są nie chętni jakąś pracą się wymawiają :decayed:

Opublikowano

1. paulo77 + 1

2. Pulpit + może, ale to bardzo może coś mi się uda zwerbować bo coś są nie chętni jakąś pracą się wymawiają :decayed:

3. ja:) dzisiaj przerejestrowalem i oplacilem ubezpieczonko i zrobilem rundke honorowa:) i oczywiscie cos rozwalilem jak zawsze:)

Opublikowano

Kto się dopisuje to proszę nie cytować, tylko kopiowac listę i wpisywać swój nick jako kolejny nr, co by było czytelniej

Na razie mamy zadeklarowanych:

1. paulo77 + 1

2. Pulpit + może :wink4:

3. jojo88

Opublikowano

lista ostatnio też nie była zbyt okazała, a zjawiło się sporo ludzi, ale nie tyle ile będzie w sobotę oczywiście :decayed:

Opublikowano

jako, że ludziska cos sie wolno wpisują, postaram sie zrobić wstepną listę osób, które mają byc

1. paulo77

2. Pulpit

3. jojo88

4. Tommi

5. Tobi_one

6. misiek_23

7. mily

8. skovroon (na chwile)

9. Koleś

Być może będą też koledzy: mo z T.Maz., marshall którzy byli przecież ostatnio.

A znając życie będzie ze 20 furek bo ostatnio miało być 7 a podjechało 14 :). Tym bardziej, że co niektórzy ściagną ze sobą jakąś A4, A5 lub A6 :wink4:

Opublikowano

no a o mnie zapomniałeś? :decayed:

1. paulo77

2. Pulpit

3. jojo88

4. malin01 +(może)

5. Tommi

6. Tobi_one

7. misiek_23

8. mily

9. skovroon (na chwile)

10. Koleś

edit. no chyba, że będzie padać to ja odpadam ;( odpukać :wallbash:

Opublikowano

1. paulo77

2. Pulpit

3. jojo88

4. malin01 +(może)

5. Tommi

6. Tobi_one

7. misiek_23

8. mily

9. skovroon (na chwile)

10. Koleś

Jak coś dziś będę na przystani to jak zobaczę RS to pogadam z gościem ale nic nie gwarantuje

Opublikowano

1. paulo77

2. Pulpit

3. jojo88

4. malin01 +(może)

5. Tommi

6. Tobi_one

7. misiek_23

8. mily

9. skovroon (na chwile)

10. Koleś

11. sebastian_marat+1?

Opublikowano

:hi: ja jak zawsze na 110% :wink4:

1. paulo77+1

2. Pulpit

3. jojo88

4. malin01 +(może)

5. Koleś

6. sebastian_marat+1?

7. Tommi

8. Tobi_one

9. misiek_23

10. mily

11. skovroon (na chwile)

Opublikowano

Chłopy nauczcie się pogrubiać :tongue4:

1. paulo77+1

2. Pulpit

3. jojo88

4. malin01 +(może)

5. Koleś

6. sebastian_marat+1?

7. misiek_23

8. Tobi_one

9. Tommi

10. mily

11. skovroon (na chwile)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.