Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No jak mus to mus :decayed:

:cool1::notworthy:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

[br /]

*ZLOT OGÓLNOPOLSKI*

[br /]*POEZJA ZLOTOWA*

nooo i na to czekalem :):) lecimy wieksza paczka z skc ?? :naughty: :naughty:
Opublikowano

no to wymyślili wreszcie :tongue4: trzeba to przemyśleć :)

Opublikowano

:hi: pany a moze jakis browar? bo sie juz ciepło robi wiec mozna piwko sobie wypic

kots za? :gwizdanie:

EE Panie a ja dzisiaj Pana widzialem na skrzyzowaniu koło borynianki Lipieckiej :naughty: :naughty:

a leciałem sobie na skierki cos poderwac :wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________

no własnie tez zauwazylem, ze cisza jak makiem zasiał :thumbdown:

poruszenie jest jak zbliza sie spot, a takto cisza taka prawidlowosc zauwazylem, a przeciez mozemy pisac o roznych rzeczach dotyczacych naszego regionu skierniewickiego :wink4: i naszych furek :a4fan:

powiem ci ze masz racje... jak sa 2 dni do spotu to szał a po spocie cisza....

grzebał ktos ostatnio cos przy swojej furce???

jeeest tu ktos?

jak robimy z ta sesja? na kiedy sie umawiamy i gdzie proponujecie jakies fajne miejsca? chetni pisac :naughty:

Opublikowano

no to wymyślili wreszcie :tongue4: trzeba to przemyśleć :)

To jest weekendzik. Jak zdążę to jutro ja daje odpowiedź, ja jestem na tak, ale nie wiem jak moja druga połówka :)

Opublikowano

[br /]

*ZLOT OGÓLNOPOLSKI*

Ja raczej nie dam rady jako, że na początku lipca wracam z "za gramanicowych wczasów" i pewnie będe spłukany jak Ferdek Kiepski :confused4:

Zresztą "moja" coś bąkała o jakimś wyjeździe w góry i pewnie byłby temat sporny.

A szczerze mówiąc, chętnie bym się wybrał na Ogólnopolski Zlot tym bardziej trzydniowy bo można byłoby wreszcie pogadać :drunk:

Aha, jeżeli ktoś z Was myśli nad tym zlotem to proponuje się pospieszyć bo zostało tylko 30 miejsc a przecież ktoś z naszych musi tam być, porobić zdjęć, filmików i wypić pare browców za reszte :naughty:

Opublikowano
:good: :good: :good: dokładnie zapisujcie się :good:
Opublikowano

Niee no panowie tak cicho tu nie moze być...... piszcie cos... O! np co planujecie zmieniac w najblizszym czasie w swoich furmankach :kox:

Opublikowano

No, aż tak cicho u nas nie jest bo z tego co zauważyłem w ostatnim czasie nasz skierniewicki topic jest na topie :good:

Iloscią odpowiedzi doganiamy Spocik w Wieluniu do którego niedawno brakowało nam sporo ponad 100 odpowiedzi, a tu prosze bardzo jeszcze chwila i ich łykniemy :naughty:

A następny w kolejce będzie topic "Spociki Łodzkie" :gwizdanie:

A co do modów to ja powoli przymierzam się do glebowania swojej fury.

Zawias już kupiony i mam nadzieje że w nadchodzącym tygodniu będzie założony :przebiegly:

Opublikowano

No, aż tak cicho u nas nie jest bo z tego co zauważyłem w ostatnim czasie nasz skierniewicki topic jest na topie :good:

Iloscią odpowiedzi doganiamy Spocik w Wieluniu do którego niedawno brakowało nam sporo ponad 100 odpowiedzi, a tu prosze bardzo jeszcze chwila i ich łykniemy :naughty:

A następny w kolejce będzie topic "Spociki Łodzkie" :gwizdanie:

A co do modów to ja powoli przymierzam się do glebowania swojej fury.

Zawias już kupiony i mam nadzieje że w nadchodzącym tygodniu będzie założony :przebiegly:

ja montuje turbinke dolotową...

Opublikowano

ja montuje turbinke dolotową...

to bedzie wiecej koników :naughty:

Opublikowano

ja montuje turbinke dolotową...

to bedzie wiecej koników :naughty:

pozornie w rzeczywistości to barzdziej elastyczne biegi... :)

za mały silnik bez możliwości tunigu.... mam cholera jasna :wallbash:

a mama mówiła kup 1.8T Quatro lub 2.8 nawte bi turbo... :(

Opublikowano

ja montuje turbinke dolotową...

to bedzie wiecej koników :naughty:

pozornie w rzeczywistości to barzdziej elastyczne biegi... :)

za mały silnik bez możliwości tunigu.... mam cholera jasna :wallbash:

a mama mówiła kup 1.8T Quatro lub 2.8 nawte bi turbo... :(

mama mówiła :D:polew:
Opublikowano

no tylko, że 2,8 w "bicie" to pali z 3 razy tyle co ADP taka mała dygresja :decayed:

ja u siebie ciągle szukam wtrysków(216) jak narazie, ale poza tym bede wymieniał kluczyk na scyzoryk i myślę, że stanie się to wcześniej niż zmiana wtyrsków :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj przejeżdzając obok naszego spotowego Parkingu zauważyłem wśród aut niebieską S4 B5 :naughty:

Niestety kierowcy nie było, ale myślę że z czasem się go upoluje tym bardziej, że bryka jest na skierniewickich numerach.

A tak w ogóle to na Parkingu tyle aut, że wolnych miejsc do parkowania było może z 10.

Sezon ogródkowo-piwny nad Zalewem w pełni rozpoczęty

ps. zauważyłem, że będziemy mieli swojego człowieka na VI OGÓLNOPOLSKIM ZLOTCIE A4 KLUB POLSKA w Pile

Tobi_one :good:

Opublikowano

Dzisiaj przejeżdzając obok naszego spotowego Parkingu zauważyłem wśród aut niebieską S4 B5 :naughty:

Niestety kierowcy nie było, ale myślę że z czasem się go upoluje tym bardziej, że bryka jest na skierniewickich numerach.

A tak w ogóle to na Parkingu tyle aut, że wolnych miejsc do parkowania było może z 10.

Sezon ogródkowo-piwny nad Zalewem w pełni rozpoczęty

ps. zauważyłem, że będziemy mieli swojego człowieka na VI OGÓLNOPOLSKIM ZLOTCIE A4 KLUB POLSKA w Pile

Tobi_one :good:

co do ogródków piwnych to super.. na nastepy spot zjezdzamy sie rowerami i browar sie leje a rowery to zajmia jedno miejsce parkingowe a i gume bedzie moznaz popalac gume dowoli :> :polew::tongue4::wink4:

Tobi_one :good: ja sie zapózno zdecydowałem.... :wallbash:

Opublikowano

Tobi a Ty coś planujesz w najbliższym czasie "przymodzić" w swojej furce :mysli:

Czy będziesz jeździc "golasem" :tongue4:

Opublikowano

Tobi a Ty coś planujesz w najbliższym czasie "przymodzić" w swojej furce :mysli:

Czy będziesz jeździc "golasem" :tongue4:

otóż plany mam i to dosyć zacne... koncepcja tez jest... tylko funduszy brak bo co jak co ale roznego rodzaju mody w mojej furce to nie koszta rzędu paru stówek lecz paru k

po wakacjach mam nadzieje ze uda mi sie zmienic felgi i oponki na wieksze

zreszta jak przeczytasz pierwsza stronke w moim temacie to zobaczysz co planuje :wink4:

Opublikowano

Pierwszą stronkę czytałem i to dawno i plany znam :naughty:

No i fakt u Ciebie jakiekolwiek mody to wydatek sporej kasy i nawet nie ma za bardzo co zmieniać :confused4: nie to co w naszych Paździochach

A z felunkiem już się na coś konkretnie zdecydowałeś ? No i mam nadzieje, że nie będą to 17" :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.