Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jestem aktualnie na swoim "rancho" pod Łyszkowicami i tutaj teraz kropi :kwasny:

Aczkolwiek wykonałem telefon do chaty i mówią że nad Zalewem nie pada, a nawewt świeci słonko :)

Zachmurzenie dużego nie ma więc jest duża szansa, że pogoda się utrzyma.

Tak więc pany można się szykować a taka pogoda dla nas jest plusem bo pewnie bedzie mało aut na Parkingu albo wcale i może zmieścimy się nad Zalewem :>

Skovroon, jak będzie pogoda to spocik potrwa co najmniej do 18 lub dłużej tak więc przemyśl jeszcze czy dasz rade.

Pierwszy spocik w sumie trwał ponad 1,5 godziny.

Tommi, ja mam fure nie umytą i mam nadzieje, że zdąże wrócic i ją troszke przepucować, chociaż nie wiem czy jest sens bo i tak drogi mokre to się zachlapie :mysli:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no co tu tak cicho, najwolniej jechałem a jestem pierwszy na forum :chytry:

Opublikowano

no co tu tak cicho, najwolniej jechałem a jestem pierwszy na forum :chytry:

fajnie że dojechałeś bez problemu :)

fotosy ode mnie bedą jutro, a poniżej filmik z Parkingu

Opublikowano

Frekwencja troche nam nie dopisała, ale to pewnie przez pogodę :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

no szkoda ze mnie nie było :disgust: chociaz Paula b6 miało by jakas do pary :naughty:

Opublikowano

skovroon, gdybyś był to byłby nowy rekord a tak to tylko wyrównaliśmy poprzedni

dla nieobecnych i niezorientowanych powiem, że znów było 14 aut ale tym razem same :audi::) (poprzednio 1 Passat)

no i tym razem mieliśmy dwie "płcie piękne", jedna przyjechała jako właściciel a jedna jako osoba towarzysząca - to ona nakręciła nasze filmiki (podziękować) :>

z tym, że dopiero w Rynku zorientowałem się że mam nagrywanie w formacie 16:9 i przez to troche dziwnie widać, no ale następnym razem będzie już oki.

Podczas kolejnego spociku będzie jeszcze lepiej, bo jak mówiliśmy trzeba wczesniej pomyśleć nad ustawieniem do zdjęć i nad reżyserią filmików (przejazd kolumny, itp.) :naughty:

termin kolejnego spotu ustaliliśmy na 16 maja, godzina 17.00 i tak jak zawsze zaczynamy nad Zalewem

Opublikowano

Wrzucam kilka fotek :tongue4:

dscn8252.th.jpg

dscn8253.th.jpg

1006080e.th.jpg

dscn8244.th.jpg

dscn8245.th.jpg

i filmik :) :)

no te furki na filmiku trochę wysokie są :decayed:

Opublikowano

no cos mało tych fotek Panowie :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

ja wrzuce te które ja mam jutro

a co z kolegą z tomaszowa z 1.8 T, który miał małe problemy ze sprawnym odjechaniem ??

Opublikowano

no co tu tak cicho, najwolniej jechałem a jestem pierwszy na forum :chytry:

no dojechal calo i zdrowo widac :good: tylko co z autkiem?

Opublikowano

Postaram się wrzucić za chwile fotki, ale najpierw muszę coś wszamać :decayed:

Opublikowano

no co tu tak cicho, najwolniej jechałem a jestem pierwszy na forum :chytry:

no dojechal calo i zdrowo widac :good: tylko co z autkiem?

jutro napisze co z nim nie tak, jak go podłącze pod komputerek w robutce

Opublikowano

Proszę bardzo, moje foty :)

13910381.th.jpg

34139179.th.jpg

16092620.th.jpg

53089928.th.jpg

51051989.th.jpg

61080491.th.jpg

[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:64_________________________________________________

62136363.th.jpg

85462545.th.jpg

I na koniec :audi: z właścicielami :cool1:

24381849.th.jpg

i filmik

Opublikowano

Bardzo mi się podoba zdjęcie gdzie jesteśmy przy swoich ślicznotkach.

Aha następnym razem jednak bym cos zjadł :) hehe Burczało :(

Opublikowano

no to z mojej strony fot nie wrzucę w tym tygodniu bo niestety zapomniałem o karcie pamięci, a do końca tygodnia akademik /miskuzi/ :decayed:

Opublikowano

Bardzo mi się podoba zdjęcie gdzie jesteśmy przy swoich ślicznotkach.

Aha następnym razem jednak bym cos zjadł :) hehe Burczało :(

Teraz przynajmniej jak sie popatrzy na fury i driver'ów to wiadomo kto jest kto :)

ps. następnym razem jak ktos bedzie głodny to podjedzie się do spożywczaka po parówki i musztarde :decayed:

Opublikowano

OO Może być i musztarda :) z kiełbaska chlebkiem i ogniskiem :)

Opublikowano

Hmmm, trzeba byłoby poszukać jakiejś lokalizacji koło Skierniewic i po zrobieniu zdjęć i filmików na Parkingu ruszyć w plener :naughty:

Opublikowano

może parking w nieborowie pod hotelem zajazdem czy czym tam z kołem od młyna na wjeździe?

Opublikowano

no w nieborowie i arkadii jest fajnie tzn. z opowiesci slyszalem, ale musze sie tam wreszcie wybrac ;] to ponoc dobra miejscowka do zdjęć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.