Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez oczywiście podjadę :> i kolega z b7 chyba tez

1. paulo77+1

2. Pulpit

3. jojo88

4. malin01 +(może)

5. Koleś

6. sebastian_marat+1?

7. misiek_23

8. Tobi_one

9. Tommi

10. mily

11. skovroon (na chwile)

12. mo

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja usuwam znak zapytania bo kolega przyjedzie napewno :)

1. paulo77+1

2. Pulpit

3. jojo88

4. malin01 +(może)

5. Koleś

6. sebastian_marat+1

7. misiek_23

8. Tobi_one

9. Tommi

10. mily

11. skovroon (na chwile)

12. mo

Opublikowano

ja sie jeszcze nie wpisuje na liste bo jak dobrze pojdzie to odbiore fure od mechanika dopiero po poludniu w sobote takze jesli by sie udalo to przyjedzie na nowym zawiasie :):kox:

Opublikowano

ja sie jeszcze nie wpisuje na liste bo jak dobrze pojdzie to odbiore fure od mechanika dopiero po poludniu w sobote takze jesli by sie udalo to przyjedzie na nowym zawiasie :):kox:

jaki wkładasz zawias? bo ja mam blisteina a mam zamiar zmienic na KONI lub H&R
Opublikowano

Dla wszystkich zainteresowanych i nie zorientowanych.

Spocik zaczynamy o godz. 17.00 nad Zalewem, ulica Konwaliowa 20.

Pewnie jednak nie starczy dla wszystkich miejsca dlatego też jak się zjedziemy to po jakims czasie zmieniamy miejsce spotu.

Myślę, że na Parkingu poczekamy do 17.15 i ruszamy w Rynek/Targowisko - ulica Strykowska.

Tak więc gdyby ktoś się spóznił i na Parkingu nikogo już nie spotkał to znaczy że jesteśmy na Rynku.

Poniżej miniaturka mapki z lokalizacją Targowiska

rynek11.th.jpg

Aha, naszykowac aparatry i kamerki :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie jeszcze nie wpisuje na liste bo jak dobrze pojdzie to odbiore fure od mechanika dopiero po poludniu w sobote takze jesli by sie udalo to przyjedzie na nowym zawiasie :):kox:

jaki wkładasz zawias? bo ja mam blisteina a mam zamiar zmienic na KONI lub H&R

ja zmieniam same sprezynki na h&r 35/35
Opublikowano

Paulo daj ok 16tej jaka jest sytuacja atmosferyczna. bo cos to cieko widze :confused4:

Opublikowano

Pogoda jest nie ciekawa, ale miejmy nadzieję, że do 17 się poprawi :)

Opublikowano

Na razie lipa :confused4:

Opublikowano

O ile nie kłamią to będzie dobrze :>

pogodaz.th.jpg

Opublikowano

Jako, że mieszkam najbliżej Parkingu dam znać koło 15.30 jak wygląda pogoda tak, żeby koledzy z dalszych miejscowości zdążyli dojechać.

Według prognoz padac ma do jakiejs 12, potem juz nie, wiec o 17 powinno byc bez deszczu :)

Opublikowano

Chłopaki mnie nie bedzie napewno.. :confused4: :confused4: co prawda auto odbiore od mechaniora ale z czasem sie nie zmieszcze... zresztą pogoda też nie rozpieszcza.. :disgust: :disgust:

Opublikowano

dajcie znać troszkę wcześniej bo ja to wyjazd planuje tak koło 15:30

Opublikowano

Furki myjecie czy robimy sesje zdjęciową bardziej off-road'ową :polew:

Opublikowano

moja umyta stoi w garażu :tongue4: ale jak dojadę do skierek to będzie z niej brudas :decayed:

Opublikowano

Ja raczej umyję jak przestanie padać :tongue4:

Opublikowano

wyszło słonko nie jest zle :> Sebatian jedziemy razem tak jak ostatnio? :mysli:

Opublikowano

Ja startuje o 16 powinienem w godzinkę się uwinąc na konwaliową.

Opublikowano

narazie jest git nie pada i oby tak dalej;]

Opublikowano

wyszło słonko nie jest zle :> Sebatian jedziemy razem tak jak ostatnio? :mysli:

nie ma sprawy, bądź o 16.30 pod marketem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.