Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: wiecej lansu na miscie ja jetem za!!!!!! :a4fan:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Zapraszam wszystkich chętnych do zakupu flagi klubowej :)>>>KLIK<<<

Opublikowano

:hi: co taka cisza???? zapomnieliście o forum??? moze by tak dogadac szczegóły spotu? chyba ze dupeczki wam czas cały wolny zajeły :wink4:

paulo pezdstawił bys jakiś plan spotu. i jak z ta kiełbaska grillem?

Opublikowano

mamusia nie daje wejsc na neta :polew:

a tak serio to pora juz sie odzywac bo zbliza sie spot, czas na cisze jest tradycyjnie miedzy spotami :tongue4:

Opublikowano

mamusia nie daje wejsc na neta :polew:

Tobi kto jak kto ale ty ostatni raz odzywałeś sie w tym temacie 6 maja.. czyli tydzien temu :polew: :polew: :cool1:
Opublikowano

mamusia nie daje wejsc na neta :polew:

Tobi kto jak kto ale ty ostatni raz odzywałeś sie w tym temacie 6 maja.. czyli tydzien temu :polew: :polew: :cool1:

bo nie było nic ciekawego poprostu :cool1: ale to, że sie nie odzywałem nie musi wcale oznaczać, że nie czytałem tego tematu :wink4:

Opublikowano

ciekawe czy bedzie wiecej osob niz ostatnio. A ja sobie kierowce zalatwilem tak na zapas:) zuberka moge opracowac na spociku :)

Opublikowano

Jak się postaramy i chociaż co drugi kogoś ściągnie to będzie wiecej :tongue4:

A plan jakiś opracuje, ale na razie w głowie bo na neta nie mam do piątku zbytnio czasu :confused4:

Opublikowano

chłopaki ma ktoś może lewy kierunek Boscha do B5?? Bo w sobotę w skc pod dagrasso mi menele potłukli...

Opublikowano

a to łajdaki :angry: pewnie z zazdrości

Opublikowano

a to łajdaki :angry: pewnie z zazdrości

tak też myślę... I teraz mam tylko problem bo nie mogę nigdzie dostać, a większość jest Valeo.

Opublikowano

ciesz się, że tylko kierunek ja ostatnio dostałem butelką(po wódzie) w maskę i troszkę się zdenerwowałem, ale co zrobisz jak ktoś się urodzi pufą to tak jest..

Opublikowano

Pulpit bedziesz teraz na spocie??

Opublikowano

nie nie dam rady juwenalia mam :decayed:, ale na grilla postaram się być

Opublikowano

nie nie dam rady juwenalia mam :decayed:, ale na grilla postaram się być

musimy obgadac wyjazd do Rogala :):)
Opublikowano

musimy obgadac wyjazd do Rogala :):)

chłopy, może lepiej obgadać wyjazd na Browara :wink4:

Opublikowano

no w sumie coś w tym jest, ale ja nie wiem czy jestem już psychicznie gotowy na więcej mocy :polew: bo od wymiany turbiny ciągle nie mogę się przyzwyczaić do mocy jaka powinna być i często zdarza mi się jeździć dużo za szybko. no i jeszcze te wtryski chce ogarnąć żeby była już konkretniejsza baza bo celuje gdzieś pod te 170 km i z tego co poczytałem na forum to wcale nie jest to takie wzięte z chmur tylko całkiem realny wynik, a to już by było całkiem sympatycznie :kox:

a Ty jak już gotowy na więcej mocy ?? a Ty będziesz na golasa to wymieniał tzn. sam program bez wtrysków wydajniejszych, większego IC ?? No i najważniejsze łapałeś już kontakt z rogalotim może odnośnie kosztów?? bo ja jestem gotowy gdzieś na 900-1300 za chip

Opublikowano

Pany a jak w ogóle z obecnością na Spociku ?

Z tego co wyczytałem kolegi Pulpita nie będzie a reszta ?

Mam nadzieję, że pojawią się następujące osoby: (*kolejność przypadkowa :wink4:)

1. paulo77 będzie :>

2. skovroon ?

3. Tobi_one ?

4. malin01 ?

5. Koleś ?

6. sebastian_marat ?

7. misiek_23 ?

8. jojo88 ?

9. Tommi ?

10. mily ?

11. mo ?

Opublikowano

Pany a jak w ogóle z obecnością na Spociku ?

Z tego co wyczytałem kolegi Pulpita nie będzie a reszta ?

Mam nadzieję, że pojawią się następujące osoby: (*kolejność przypadkowa :wink4: )

1. paulo77 będzie

2. skovroon ?

3. Tobi_one ?

4. malin01 ?

5. Koleś ?

6. sebastian_marat ?

7. misiek_23 110% jestem jak zawsze :wink4:

8. jojo88 ?

9. Tommi ?

10. mily ?

11. mo ?

Opublikowano

Muszę zajrzeć na ślub o 17 i potem mam nadzieję jeszcze kogoś zastać na parkingu :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.