Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany to może przełożymy na jakiś inny dzień, bo lipa wychodzi.

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja myślę, że chyba nie ma co przekładać spociku bo w innym terminie też coś komuś zawsze wypadnie i frekwencja będzie podobna.

A to że będzie nas ciut mniej to też ma swoje plusy bo będzie można pogadać i lepiej się poznać :wink4:

Możemy też dogadać szczegóły spociku kiełbaskowego itp. :decayed:

Opublikowano

Ja myślę, że chyba nie ma co przekładać spociku bo w innym terminie też coś komuś zawsze wypadnie i frekwencja będzie podobna.

A to że będzie nas ciut mniej to też ma swoje plusy bo będzie można pogadać i lepiej się poznać :wink4:

Możemy też dogadać szczegóły spociku kiełbaskowego itp. :decayed:

No w sumie masz rację.

Opublikowano

No i nie po to szykuje cały miesiąc kamerke a Sebastain Panią Operatorkę, żeby odwoływać zlocik :decayed:

ps. pamietajmy, też że oprócz ilości liczy się jakość :tongue4:

Opublikowano

Aha ja jestem na 100% :)[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 13:14_________________________________________________A i jeszcze w nagłówku by się przydał dokładny adres, bo mi jest potrzeby żeby dojechać. (adres spotkania-zalewu)

Opublikowano

konwaliowa 20

Opublikowano

Miły, mówisz - masz :)

Opublikowano

Zaj..

THX

Opublikowano

taa, zaj... edziesz na pewno :wink4:

a jako, że do jutra raczej nie będe na necie to do zobaczenia na Spociku :hi:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:22_________________________________________________ps. kto może niech przywiezie jakąś panne :naughty: może być zgarnięta po drodze :decayed:

Opublikowano

Pany.... ja musze znow odpasc.. :disgust: leze w lozku z goraczka prawie 40st :wallbash: :wallbash: :wallbash: i watpie zeby mnie do jutra przeszlo :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Pany.... ja musze znow odpasc.. :disgust: leze w lozku z goraczka prawie 40st :wallbash: :wallbash: :wallbash: i watpie zeby mnie do jutra przeszlo :kwasny: :kwasny:

co Ty ćwiczysz? chyba na komisji Ci jajka wymacali i się przejąłeś bardzo :decayed: zastosuj okład z młodych piersi :tongue4:

Opublikowano
:hi: sebastian lecimy razem jak zwykle??
Opublikowano

Pany.... ja musze znow odpasc.. :disgust: leze w lozku z goraczka prawie 40st :wallbash: :wallbash: :wallbash: i watpie zeby mnie do jutra przeszlo :kwasny: :kwasny:

co Ty ćwiczysz? chyba na komisji Ci jajka wymacali i się przejąłeś bardzo :decayed: zastosuj okład z młodych piersi :tongue4:

o tak to jest niezawodny sposób :wink4:

mnie nie będzie na 100 % naprawde nie dam rady.

Milej zabawy :good:

Opublikowano

Trochę się pogoda spier...

Moja niunia już lśni i czeka w garażu, sygnał do wyjazdu i jadę.

PS. Kto zamawiał pogodę?? Bo o tym chyba zapomnieliśmy.

Opublikowano

panowie ja odpadam :wallbash:

Opublikowano

O to ktoś będzie ?? Czy sam sobie postoje i wróce??

Opublikowano

kurde tym razem to naprawde jakas plaga... :disgust:

Opublikowano
:hi: ja bede ale pogoda lipa................ ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( napolerowałem sie a tu deszczyk....... :angry::kwasny::wallbash: :wallbash: ciekkawe ilu nas bedzie :polew: :polew:
Opublikowano

No to jak będę miał z kim pogadać to jadę :)

Ja też swoją wypolerowałem w garażu się suszy :)

Opublikowano

Panowie ja też rezygnuję bo pogoda jest do du... zreszta dzisiaj w robocie zmokłem jak pies i nie mam zamiaru już marznąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.