Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany a jak w ogóle z obecnością na Spociku ?

Z tego co wyczytałem kolegi Pulpita nie będzie a reszta ?

Mam nadzieję, że pojawią się następujące osoby: (*kolejność przypadkowa wink4 )

1. paulo77 będzie

2. skovroon tym razem bankowo bede :naughty: :naughty:

3. Tobi_one ?

4. malin01 ?

5. Koleś ?

6. sebastian_marat ?

7. misiek_23 110% jestem jak zawsze wink4

8. jojo88 ?

9. Tommi ?

10. mily ?

11. mo ?[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:53_________________________________________________

no w sumie coś w tym jest, ale ja nie wiem czy jestem już psychicznie gotowy na więcej mocy :polew: bo od wymiany turbiny ciągle nie mogę się przyzwyczaić do mocy jaka powinna być i często zdarza mi się jeździć dużo za szybko. no i jeszcze te wtryski chce ogarnąć żeby była już konkretniejsza baza bo celuje gdzieś pod te 170 km i z tego co poczytałem na forum to wcale nie jest to takie wzięte z chmur tylko całkiem realny wynik, a to już by było całkiem sympatycznie :kox:

a Ty jak już gotowy na więcej mocy ?? a Ty będziesz na golasa to wymieniał tzn. sam program bez wtrysków wydajniejszych, większego IC ?? No i najważniejsze łapałeś już kontakt z rogalotim może odnośnie kosztów?? bo ja jestem gotowy gdzieś na 900-1300 za chip

wiec tak: pisalem juz z rogalottim tu na forum o kosztach itd.. powiedzial ze dla klubowiczów caly program lacznie z hamownią wyjdzie 1100zł na łba :mysli: mysle ze jak sie pojedzie we 2 to cosik tez urwiemy :naughty:. Jesli chodzi o wtryski, wiekszy IC nie biore sie za to bo nie chce juz w fure wkladac za duzo kasy.. bo i tak juz sporo przeholowalem :confused4: Ja celuje na koncowy wynik 160-170KM, a jesli seria w moim 131KM AWX na hamowni wyjdzie z 10 albo i wiecej KM(ok 140KM) przykład- choćby PREZES naszego Klubu-Hugo któremu seria w AWX wyszła ponad 150KM :kox: :kox: to tym bardziej mnie to ucieszy bo i program da rade wiekszy zrobic.. oczywiscie wszystko chce wymodzic tak zeby silnik nie dostawal za bardzo po dupce :bicz3:
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

1. paulo77 będzie

2. skovroon tym razem bankowo bede naughty naughty

3. Tobi_one ?

4. malin01 ?

5. Koleś ?odpadam, autko rozebrane w garażu

6. sebastian_marat ?

7. misiek_23 110% jestem jak zawsze wink4

8. jojo88 ?

9. Tommi ?

10. mily ?

11. mo ?

Opublikowano

wiec tak: pisalem juz z rogalottim tu na forum o kosztach itd.. powiedzial ze dla klubowiczów caly program lacznie z hamownią wyjdzie 1100zł na łba :mysli: mysle ze jak sie pojedzie we 2 to cosik tez urwiemy :naughty:. Jesli chodzi o wtryski, wiekszy IC nie biore sie za to bo nie chce juz w fure wkladac za duzo kasy.. bo i tak juz sporo przeholowalem :confused4: Ja celuje na koncowy wynik 160-170KM, a jesli seria w moim 131KM AWX na hamowni wyjdzie z 10 albo i wiecej KM(ok 140KM) przykład- choćby PREZES naszego Klubu-Hugo któremu seria w AWX wyszła ponad 150KM :kox: :kox: to tym bardziej mnie to ucieszy bo i program da rade wiekszy zrobic.. oczywiscie wszystko chce wymodzic tak zeby silnik nie dostawal za bardzo po dupce :bicz3:

kurde tak myśle sobie, że może też aż tak się nie będę bawił bo wtryski miałem ostatnio sprawdzane i są w bardzo dobrym stanie to w sumie troche szkoda się ich pozbywać na dobrą sprawę bo nie ma co z "dizla" robić kosiarki :decayed: mi głównie chodzi o to że jak będzie trzeba to się ładnie zbierze :evil:

zresztą pogadamy na tym grillu dokładniej(z tego co poczytałem to ma się dziać w Twoich rejonach i masz coś ogarniać to rozumiem, że też się zjawisz), ale ja tak czy siak jestem zdecydowany muszę tylko zrobić sprawdzenie samochodu żeby nie wyszła kwestia, że pojedziemy i się okaże, że coś nie bangla plus musze się jeszcze kata pozbyć, ale to już chyba najmniejszy problem

Opublikowano

Czyli na chwilę obecną trzech będzie na 100% i 1 troche się spózni

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. Tobi_one ?

6. sebastian_marat ?

7. malin01 ?

8. jojo88 ?

9. mily ?

10. mo ?

Tommi w razie co podjedziemy pod Kościół, daj namiary :decayed:

Aha, skoro frekwencja stałych osób będzie mniejsza trzeba sie postarac z werbowaniem znajomych kolegów i koleżanek z poza foruma :gwizdanie:

Opublikowano

ja w ramach rekompensaty spróbuje skołować kolegę z b5 zna się z malinem01, to może razem chłopaki by przylecieli

Opublikowano

U mnie narazie nic się nie zapowiada że coś będę robił w sobotę, więc na 99% jestem.

Tobi będziesz?? Jak się nawi sprawdza??

Opublikowano

Aktualizacja składu

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. mily - na 99%

6. Tobi_one ?

7. sebastian_marat ?

8. malin01 ?

9. jojo88 ?

10. mo ?

Opublikowano

Ja również będę razem z Panią operatorką kamery :decayed:

Opublikowano

Ja dzis zwerbowałem na spota jedną b6 avant :wink4:

Opublikowano
:hi: popowiem wam historie.. pojechałem dzisaj po audi BI-TURBO to którego wrzucilem foty. gadałem z gosciem przez tel. zapewniał ze jest superstan itp... wyruszyłem z wielkimi nadziejami ze kupie wreszcie mocne auto... dojechałem stała piknie wywoskowana itp. wnterze super biała skora ogolnie bajka. ale blacha 4 odcienie czerni.. tylny napend to juz tylko na cmenterz sie nadawał... przeguby grały mu marsza pogrzebowego... a z turbiny leciały łzy z rozpaczy.... ogolnie sie wkurw... i wróciłem swoim nie zawodnym małym spokojnym ADP do domu... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:hi: popowiem wam historie.. pojechałem dzisaj po audi BI-TURBO to którego wrzucilem foty. gadałem z gosciem przez tel. zapewniał ze jest superstan itp... wyruszyłem z wielkimi nadziejami ze kupie wreszcie mocne auto... dojechałem stała piknie wywoskowana itp. wnterze super biała skora ogolnie bajka. ale blacha 4 odcienie czerni.. tylny napend to juz tylko na cmenterz sie nadawał... przeguby grały mu marsza pogrzebowego... a z turbiny leciały łzy z rozpaczy.... ogolnie sie wkurw... i wróciłem swoim nie zawodnym małym spokojnym ADP do domu... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

noo na takie akcje trzeba byc przygotowanym.. :kwasny: Nic tylko zj***ć gościa za to co pier**lil przez telefon.
Opublikowano

Kolejna aktualizacja składu :naughty:

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. mily - na 99%

6. sebastian_marat + Operatorka :decayed:

7. Tobi_one ?

8. malin01 ?

9. jojo88 ?

10. mo ?

Opublikowano

Ja tym razem odpadam bo muszę iść do pracy :kwasny:

Opublikowano

Szkoda :(

Ale zapraszamy następnym razem :)

ps. ktoś może zna właściciela tej TT'ki ?

Widziana i przyłapana w Łyszkowicach na kapciach 20" :shocked:

90983383.jpg

21969517.jpg

Normalnie masakra piłą mechaniczną :slina:

Opublikowano

Szkoda :(

Ale zapraszamy następnym razem :)

ps. ktoś może zna właściciela tej TT'ki ?

Widziana i przyłapana w Łyszkowicach na kapciach 20" :shocked:

90983383.jpg

21969517.jpg

Normalnie masakra piłą mechaniczną :slina:

o shit :slina: :slina:
Opublikowano

ja nic nie obiecuje 50/50 także jesli nie uda mi sie to z gory sorki, ale na grilla postaram sie wpasc jesli termin bedzie ok ;]

czeka mnie zaprawka przed komunią w niedziele :tongue4:

mily nawigacja narazie wszystko lux smiga :good:

także bawcie się dobrze na spociku :drinks:

Opublikowano

ja nic nie obiecuje 50/50 także jesli nie uda mi sie to z gory sorki, ale na grilla postaram sie wpasc jesli termin bedzie ok ;]

czeka mnie zaprawka przed komunią w niedziele :tongue4:

mily nawigacja narazie wszystko lux smiga :good:

także bawcie się dobrze na spociku :drinks:

I to mnie bardzo cieszy :)

Opublikowano

ja bede:)

Opublikowano

Paulo77 wpadnij do kościoła z kamerą to zrobimy reklamę audi, wrzuci się na youtube jak uciekam sprzed ołtarza :decayed:

Na szczęście tylko jako gość hehe

Tylko nie zróbcie tego grilla 30 maja, bo z tego wesela już się nie urwę (tym razem jako świadek :kox: )

Ponieważ ogródki pracują pełną mocą to można jakiegoś zwierza opierdzielić na ciepło w sobotę :gwizdanie:

Opublikowano

I znów aktualizacja :naughty:

1. paulo77 - będzie

2. skovroon- tym razem bankowo bedzie

3. misiek_23- na 110% będzie jak zawsze

4. Tommi - bierze ślub i potem wpadnie :wink4:

5. mily - na 99%

6. sebastian_marat + Operatorka :decayed:

7. jojo88 - będzie

8. Tobi_one 50/50 ??

9. malin01 ?

Kurna coś nas chyba nie za dużo będzie :mysli:

Więc Pany starać się ściągnąć jakiegoś znajomego z :a4fan: co by było nas chociaż 10 :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.