Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o analizę logów. Turbo/Korekty wtryskiwaczy


Gribsem

Rekomendowane odpowiedzi

Logi:

DYNAMICZNE/BASIC:
STATYCZNE:
Zdaję sobie sprawę, że mam problem z podciśnieniem i dlatego nie zmienia się geometria. Jeżeli i to chodzi - nie wiem gdzie znajduje się czujnik. Szukać winy w pompie vacum, czy bardziej w przewodach?
Czy przy tak dużych korektach samochód powinien dymić, jeżeli byłaby to wina samych pompek?
P.S. Wiem, że mam kąt do poprawy, dopiero co wymieniłem rozrząd - mechanik się nie postarał - więc szukam nowego. Korekty na pompkach były takie same przed wymianą rozrządu - a wtedy kąt był na -0,5

Naprawdę nikt nie pomoże?
Diagnoza
Brak podciśnienia i sztangi ciągle na dole. Rozrząd poprawiony na 0. Będziemy szukać dlaczego takie korekty na pompkach. Edytowane przez Gribsem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw uruchom turbo potem martw sie korekcjami. Dlaczego myslisz ze masz problemy z podcisnienie, moze to N75 lub kierownice stoją.

Zrób tak zaloguj grupe 03 w BS podczas logowania zdejmij wężyk z EGRa i przyłuż palec powinno zasysac i puszczac mniej więcej co 5s. Nastepnie zaloguj grupe 11BS i sprawdz czy zasysa powietrze w przewodzie z gruszki turba powinno byc analogicznie. Jesli tak jest wiesz ze zaworki N18 i N75 działają czyli podcisnienie jest ok, gdybys miał wakuometr było by prościej. Jesli okaze sie ze jest ok to zaloguj 11BS i obserwuj czy sztanga porusza sie o ok18mm jesli nie to kierownice masz zapieczone.

Co do korekcji do prawie napewno pompki masz do wymiany, mozna by jeszcze wymienić uszczelnienia PD jesli są popękane to mogło by pomóc ale watpie, daj jeszcze grupe 18 statycznie.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do korekcji do prawie napewno pompki masz do wymiany

albo regeneracja, ale wszystkich jeśli coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki co niech uruchomi turbo, EGR tez nie działa

Jak je ogarniesz daj nowe kompletne logi, ciekaw jestem jak działa przepływka.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...