Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pękniety wąż powietrza od czego konkretnie.


asadolewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 2 miesiące temu zauważyłem że jest pęknięty wąż powietrza lecz konkretnie nie wiem od czego on jest i jakie to ma znaczenie dla auta. Błądu na vagu nie pokazuje bo kolega podłączał i tylko był błąd z czujnikiem oleju bo czasem mrygną. Wymieniłem i nie pokazuje błędu. Lecz teraz zauważyłem ten przewód. Nie widzę różnicy w jeżdzeniu moc moim zdaniem ta sama żadnego ubytku.
Dodam zdjęcia może mi ktoś wytłumaczyć czy do wymiany tego będzie potrzebne zdjęcie kolektora ssącego? Czy może będzie dało się wymienić jakoś na kanale. I czy w ogóle dostane taki waż jak narazie nie mam pojęcia nawet jak się określić w sklepie bo nie wiem od czego to i jak się nazywa. Z góry dziękuje.

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/10921662_10200190421041374_6828709774430009207_o.jpg


Tutaj udało mi się dostrzec że te gumowe kolanko łączy się z tą o to metalową rurką która idzie aż do łączenia przewodu z filtrem powietrza.
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/1012975_10200190420721366_3813096299922213572_n.jpg?oh=994687dd7ce59875e4d42597ac8e780e&oe=552DD70E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego serdecznie. To postawiło całą sytuacje jasną. ;) Do tego dzięki tobie kod części posiadam bo akurat mam ANB. ;) W poniedziałek pojadę do sklepu by mi to zamówili. A skutki jeżdzenia z pękniętą odmą jakie mogą być??

Dzięki kolego serdecznie. To postawiło całą sytuacje jasną. ;) Do tego dzięki tobie kod części posiadam bo akurat mam ANB. ;) W poniedziałek pojadę do sklepu by mi to zamówili. A skutki jeżdzenia z pękniętą odmą jakie mogą być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięty wąż = lewe powietrze , a to ma wpływ na pracę silnika. Może wystąpić falowanie obrotów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięty wąż = lewe powietrze , a to ma wpływ na pracę silnika. Może wystąpić falowanie obrotów .

Dzięki zamykam temat, znalazłem na forum dużo tematów związanych z odmą, najważniejsze było zdiagnozować co to za przewód. W poniedziałek udam się do sklepu by zamówić część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...