Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie akcesoria do mycia felg?


myrmex

Rekomendowane odpowiedzi

to że ich nie widać na pierwszy rzut oka to nie znaczy że ich nie ma ;) robisz CIF'em to samo na felgach co gąbka na lakierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam ze zielona tuga robi jeszcze lepsza robote gdy chwile polezy i nastepnie ten brud delikatnie wzruszymy np.pedzlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a stosował ktoś z was produkt Auto Finesse Iron Out ? Chciałbym mieć pewność, że nic się nie stanie z moimi ori felgami po jego zastosowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona Tuga super, cena i działanie mega, miażdży konkurencje..... A Iron Out stosowałem ostatnio i bajka, rozpuścił 90% smoły na felgach produkt wart wydania kasy chyba tylko Iron X może z nim konkurować, stosowałem na moje ori Rotory i zero problemów, nic nie uszkodził, polecam :good:


Tylko Iron Out musi posiedzieć dłuższą chwilę na felgach i będzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuga to chwilka do 5min, Iron Out musi trochę dłużej posiedzieć :wink:


Tak jak kolega wyżej pisał, jak już rozpuści syf i całe koło zacznie krwawić to można pędzelkiem pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo ludzi narzeka na nieokonomicznosc Tenzi Prix. Zmienilem butelke i teraz starczy go na 3x wiecej i dodatkowo lepiej sie aplikuje, lepszy rozbryzg mgielkowy i bardziej penetracyjny niz glut z oryginalnej butelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba masz na myśli atomizer a nie butelkę samą w sobie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używałem wosku do felg SmartWax Rim Wax, najpierw wcieranko, po jakiś 15 minutach dotrzeć Mikrofibrą i efekt naprawde fajny, nie dość, że dużo lepszy połysk to potem przez długi czas felgi wystarczyło tylko spłukać i brud odchodził z łatwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, daroo26 napisał:

K2 ROTON i nic więcej nie potrzeba

Próbowałeś może ADBL Vampire Liquid ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2020 o 15:05, Michu1996 napisał:

Próbowałeś może ADBL Vampire Liquid ? :eusathink:

Niestety niee. A dlaczego :eusathink:? Bo w cenie ADBL Vampire Liquid kupię 3 x K2 ROTON, który po spryskaniu felgi nie potrzebuje niczego innego jak czasu i wody do spłukania = czysta felga - więc po co przepłacać aż tyle (chyba że ktoś nie patrzy na ilość PLN )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...