Skocz do zawartości
IGNOROWANY

avf słaby jak na 130 kucy


milio86

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie a nie chce też nie potrzebnie grzebać żeby tylko gorzej nie było :) choć jak naciskam na pedał gazu to reakcja podczas jazdy nie jest natychmiastowa aż tak ...

na grupie 004 dynamicznych skacze widzę z -1,1 do +0,6 i bądź tu mądrym .... a ustawiać to wiem jak tylko nie pamiętam jak na plus to w lewo a jak na minus to w prawo?? zapomniałem jak wymieniłem rozrząd to po oznaczeniach fabrycznych.:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i takie odchyłki na jałowum -1,1-0,6 to nic sie nie stanie?? bo na postoju mi pali 0,8l z tego co czytałem to pali 0,6l normalnie więc pytam a równo nie chodzi zbytnio co jakieś parę sekund ma nie równa prace silnik na postoju.... ?? może to wina tej drygiej pompki??


Dobra zostawiam tak jak jest nie ruszam :) a jeszcze takie pytanie do kogoś kto sie zna powiedzcie gruszka od turbo zasysałem w wakacje szczykawką taka duża 100ml to ma tak ciężko chodzić?? jest wyraźny opór jak zasysam ale nie zachacza...

Edytowane przez milio86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dorwałem pełną wersje vaga tylko starszego 208 pl i sprawdziłem gruszkę na bloku 011 BS i widzę ze fajnie chodzi jednak:) ale obroty w pewnym momencie zaczęły chodzić 861, 882, 903 i tak skakały przez chwilę i silnik też twardo chodzić zaczął i nagle spokój. sprawdziłem też grupę 000 i wyszło coś takiego

042 123 000 020 084 201 117 168 117 146

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

dodam że pozycja z 1 i 4 kolumnie się zmieniała.

no chyba że mam zrobić log statyczny to dodam? czy to też normalne?? pytanie do panów fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa 00 jest bardziej dla podgądu, watośći które ci skakały to 1-obroty 4-dawka paliwa czyli jedno powiazane z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co nie wiem to musi sie wypowiedziec ktos kto sie zna :) jak czytałem na innych forach to własnie na 180 ustawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...