Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 [1.9 TDI BRB] Czarno-Beżowy Sedan by ParasoleK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Przyszła pora i na mnie aby przedstawić wam mój świeży nabytek,oczko w głowie :)Po długich,ciężkich poszukiwaniach i przesiadce z tylno-napędowego BMW, udało mi się zakupić wymarzonego, czarnego sedana w 1.9tdi :) Mimo 280km drogi powrotnej była to najprzyjemniejsza podróż w moim życiu :banan: Szukałem czegoś z czarnym środkiem,s-line ale padło inaczej , i jestem mega szczęsliwy .Założenia były takie : coś oszczędnego,sprawdzonego i niezawodnego , dlatego wybór padł na taki a nie inny silnik.Samochód wymaga jeszcze wiele miłości ale mam nadzieję że odwdzięczy się swoją bezawaryjnością :decayed:

Wielkie Podziękowania dla użytkownika " Miszel " (którego serdecznie polecam) u którego samochód nabyłem oraz " A4_Dominik_WAW " za pomoc przy oględzinach :)

Silnik : 1.9tdi [bRB]

Skrzynia manualna 5 biegów

Rok produkcji 2006/07

206k Przebieg.

Brak DPF :banan:

Z wyposażenia :

-Felgi 16

-Kiera multi.

-Czujnik zmierzchu

-Czujnik deszczu

-Tempomat

-Coming/Leaving home

-Lusterko środkowe fotochrom.

-4x elektryczne szyby

-Klima Dwustrefowa

-Białe kierunki

-Abs,Esp

-Kremowa skóra

-Radio Concert lll 2din

-Pakiet chrom - listwy wokól szyb + wnętrze

-tyle pamietam :decayed:

Planów jest sporo:

-Felgi 18 cali bądź 19 - zrobione 18 ala sline

-Przód zderzak S-line - zrobione 28.11.2018

-Tylny zderzak S-line - zrobione 28.11.2018

-Listwy drzwiowe S-line

- PDC tył - czeka na montaż

-Ciemne szyby

-Lusterka Składane - czeka na montaż

-Nakładki na pedały RS4

-Turbo AWX/AFV + Program :kox:

-Delikatna gleba

-Manetka+pełen FIS 12.02.2015 by turzol

-Pakiet oświetlenia drzwi

-Rejestracja Led 12.02.2015 by Tomnik & turzol

-Rozrząd - 28.01.2015 by stanley

i jak coś się jeszcze po drodze nawinie i budżet pozwoli :D

Na razie jednak muszę zadbać o jego serce.Rozrząd,filtry,olej...bo to najważniejsze :)

Oto kilka zdjęć mojego golasa :)

9gejv8.jpg

dxfdqq.jpg

m7qb28.jpg

9givep.jpg

 

Aktualizacja: 10-11-2018

Rozrząd  po raz drugi przy 295 000 ? - Zrobione

Klocki przód + tył - Zrobione

Tarcze przód + tył - Zrobione

 

 

Edytowane przez ParasoleK
Aktualizacja profilu

Opublikowano

No i wiesz chyba wszystko o aucie :) niech się dobrze sprawuje, bezawaryjnej jazdy i przyjemności z użytkowania :) nie łatwo dzisiaj o dobrą B7 w 1.9TDI zwłaszcza z takim wyposażeniem.

Edytowane przez A4_Dominik_WAW

Opublikowano

Niżej na pewno trzeba ją posadzić. :wink4: Później już poleci z górki. :naughty: Powodzenia w realizacji planów i bezawaryjności!

Opublikowano
  • Autor

Nom trzeba będzie ale to dopiero po założeniu 18 ;) Boje się że mnie tak wciągnie że będę miał kłopoty z kobitą hehe Dzięki wielkie :)

Opublikowano

no w końcu coś wyrwałeś :P no to teraz ładne zdjęcia zrób a kobitą się nie przejmuj teraz nie ucieknie :decayed:

Opublikowano

no w końcu coś wyrwałeś :P no to teraz ładne zdjęcia zrób a kobitą się nie przejmuj teraz nie ucieknie :decayed:

Witaj,

Gratulacje nabytku!

Znalezienie niezajechanego 1.9 TDI to dziś rzadkość!

Fajna i nie często spotykana konfiguracja.

Jaką masz zawiechę ? 1BA?

Będziesz zawiechę ruszał?

Wrzucaj ładne ori 18" :D

Pozdrwiam!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki :) Zgadzam sie w 100% :) Muszę jeszcze troszkę przy nim porobić ale potem mam nadzieję będzie spokój :)Nom prawdopodobnie takie hehe Po założeniu 18 raczej na 99% troszkę go posadzę.Na wiosnę mam chrapkę na taki zestaw bo już od jakiegoś czasu choruję na te felgi :kox: :

fvy9za.jpg

Opublikowano

Eleganckie fele

Opublikowano
  • Autor

Właśnie przyszedł taki mały gadżet na rozpoczęcie modów ,coby w deszczowe dni można było wejść do samochodu bez butów na zmianę jak przysłowiowy niemiec :grin: Dedykowane gumniory pod B7 :)

2h32zbc.jpg

Opublikowano

Dzięki dzięki :) Zgadzam sie w 100% :) Muszę jeszcze troszkę przy nim porobić ale potem mam nadzieję będzie spokój :)Nom prawdopodobnie takie hehe Po założeniu 18 raczej na 99% troszkę go posadzę.Na wiosnę mam chrapkę na taki zestaw bo już od jakiegoś czasu choruję na te felgi :kox: :

fvy9za.jpg

Tylko to pewnie 19 jak nie większe

Opublikowano
  • Autor

Chyba 19 ale to już troszkę za duże na nasze drogi o 20 nie wspominając :)

Edytowane przez ParasoleK

Opublikowano

Różne są opinię na gwincie podobno fajnie się jeżdżi na 19 ja mam 18 i też już fajnie wygląda tylko trzeba jeszcze obniżyć i będzie oki .

Opublikowano

Chyba 19 ale to już troszkę za duże na nasze drogi o 20 nie wspominając :)

Nic nie za duże, nic nie za duże... :guma::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nom dokładnie :)18 już dają radę bo te seryjne 16 :decayed: Hehe

Edytowane przez ParasoleK

Opublikowano

Nom dokładnie :)18 już dają radę bo te seryjne 16 :decayed: Hehe

Ja też jak kupiłem auto to miałem 16 to od razu zacząłem szukać 18 bo na takich małych to straszny sztrucel :lol:

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano

Nom dokładnie :)18 już dają radę bo te seryjne 16 :decayed: Hehe

Ja też jak kupiłem auto to miałem 16 to od razu zacząłem szukać 18 bo na takich małych to straszny sztrucel :lol:

Witaj,

Widzę, że doposażasz autko :D

Te felgi wyglądają nie najgorzej ale nie wiadomo co to za marka/jakość itp.

Wszystko zależy od tego po jakich drogach jeżdzisz.

Moim zdaniem idealnym kompromisem komfortu i wyglądu do B6/B7 jest ładne 18" i lekkie obniżenie zawiasu np. 1BE lub 1BV.

Na Alle.... znajdziesz ciekawe wzory ori felg :D

Pozdrawiam!

Edytowane przez black4

Opublikowano

Nom dokładnie :)18 już dają radę bo te seryjne 16 :decayed: Hehe

Szukaj 19 bo będziesz później żałował. ; )

Opublikowano

+1

Miałem to właśnie mówić. Znam takich co żałują... :cool:

Opublikowano
  • Autor

Na Alle.... znajdziesz ciekawe wzory ori felg :D
Tylko że z ori felg nic mi się za bardzo nie widzi :(

Ewentualnie biorę pod uwagę tomason tn4 :

5eu542.jpg


Świeża paczuszka od kuriera :decayed:

vqpp3c.jpg

Opublikowano

Właśnie przyszedł taki mały gadżet na rozpoczęcie modów ,coby w deszczowe dni można było wejść do samochodu bez butów na zmianę jak przysłowiowy niemiec :grin: Dedykowane gumniory pod B7 :)

2h32zbc.jpg

A ja dodam że mam identyczny dywan w domu :) chyba że to mój :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.