Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

emulator Drugiej sondy lambda EM.035

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, piszę w tym dziale ponieważ mam na myśli wurzycenie kata a nie instalacje lpg.

Czy ktos już montował u siebie w/w emulator?

Jestem po wycince katalizatora, wymianie pierwszej sody lamda (Po przejechaniu ok 40km wyskakiwał check, mechanior zmierzył i okazało się że ma zwarcie do masy, założyłem nówkę z boscha),

teraz po przejechaniu kilku kilometrów wyskakuje mi check, pewnie z powodu braku kata na drugiej sondzie) mimo że mam założony emulator na niej (standardowa wkrętka)

co myślicie czy jest to jakieś rozwiązanie? czy szukać czegoś innego czy wypłacić wiekszą kasę czego bym nie chciał za usunięcie jej kablem?

Opublikowano

Wylaczyc programowo i po sprawie masz. Wkretki i emulatory to polsrodki.

Opublikowano

Tak jak kolega wyżej radzi, u siebie od razu pozbyłem się drugiej sondy, choć checka mi na tej tulejce nie wywalało :decayed: W pakiecie z usunięciem drugiej sondy dobrze jest zrobić program bo koszt niewiele większy a auto zyska drugą młodość.

Warto wyłożyć kilka dukatów i mieć ogarnięte auto a nie bawić się w druciarstwo.

Jak zrobisz program to zobaczysz, że będziesz żałował każdego dnia jazdy serią do tej pory :naughty:

Edytowane przez Marc!n

Opublikowano

Najpierw sprawdz co to za błąd, bo bład kata raczej nie wyskakuje od razu po kilku kilometrach.

Opublikowano

Ja u siebie mam coś takiego http://allegro.pl/katowy-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiezny-i4966293170.html. Póki co nalatane jakieś 300km i brak checka, więc spełnia swoje zadanie. Jak będę robił chipa na pewno wyłącze drugą sonde :)

Opublikowano
  • Autor

Chip jest już na tapecie, tylko chce mieć pewność że silnik zdrowy 100%

A błedy mi wyskalują takie:

16523 sonda lamba wolna odpowiedź (strona 1 czujnik 2)

17522 regulacja lambda strona 2 - podgrzewanie za wysokie

17536 mieszanka za uboga strona 1 - regulacja długotwrminowa

Mam wkręcony taki emulator jak radeksc tylko prosty a nie kątowy

Opublikowano

Musisz zlogiwac auto statycznie i dynamicznie bo tak jak pisalem bledu kata nie ma.

Opublikowano
  • Autor

Ok, tematu logòw jeszcze nie znam ale wujek google już mnie wtajemnicza, jak już będą wyniki to założę nowy temat bo tu się już odchodzi od głównego tematu. Ja już wiem że wkrętki czy emulstora nie założę, o wkrętkach jest masa opini, ale o tym elektronicznym emulatorze nic nie pisze,że ktoś tego używał. A będzie więcej ludzi to pewnie interesowało to meże ten post odpowie na pytania.

Ja dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Dobry elektryk niech ci przy sterowniku pokombinuje, koszt 200-300zl i po kłopocie...

http://ecuteam.pl/content/16-nasz-warsztat

Gość ogarnia naprawdę ciężkie przypadki...

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 20.01.2015 o 21:08, Radeksc napisał:

Ja u siebie mam coś takiego http://allegro.pl/katowy-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiezny-i4966293170.html. Póki co nalatane jakieś 300km i brak checka, więc spełnia swoje zadanie. Jak będę robił chipa na pewno wyłącze drugą sonde :)

ile udało sie jeżdzić z emulatorem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.